Jump to content


Photo

Sanje-more


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#81 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 24 May 2009 - 05:11 PM

FDV: Komunikologija- tržno komuniciranje in odnosi z javnostmi
  • 0

#82

  • Guests

Posted 05 June 2009 - 01:44 AM

Jaz imam zadnje čase veliko nočnih mor, ki jih včasih nisem imela. cry.gif Zbudim se vsa čudna in mi vsaka taka mora cel dan zaznamuje. Ne vem, čemu naj to pripišem ... hmm.gif
  • 0

#83 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 June 2009 - 10:55 AM

Ej to z zobmi je res gnilo, ful gnilo prouzaprou... men se tud na vsake tok to zgodi ja.. :/

K sm bla jz mala sm nonstop sanjala počasne žeblje ki lebdijo/nihajo v zraku... nonstop-vsakonočne sanje so ble, lol.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#84 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 July 2009 - 06:49 PM

A mi lahko prosim kdo razloži, kaj pomenijo moje sanje. Že dvakrat v zadnjem času sem sanjala, da me nihče ne mara oz. da so se vsi obrnil proti men itd. Zame je bla to res največja mora, ker se pač v resničnem življenju z vsemi dobro razumem. Zdej me pa fuuul zanima, če to kaj pomeni, ker sem že 2x to sanjala, v 4-ih dneh.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#85 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 06 July 2009 - 06:54 PM

Mogoče se s tem preveč obremenjuješ? Če se tega ful bojiš in imaš to nonstop v podzavesti, rado v sanjah butne ven. Sploh če si se po prvih sanjah verjetno še bolj sekirala.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#86 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 06 July 2009 - 07:17 PM

Jah tk, drgač se ne sekiram, ker se mi ne gre glih, da bom najbolj priljubljena pa ter živim na vasi, se pač vsi bolj ali manj štekamo ane. Ampak sem se pa res zasekirala po prvih sanjah, ker so ble ful grozne. Saj sem vsem povedala, kaj sem sanjala, pa smo se smejal poj pa še enkrat BUM! Sploh nam več premišljevala o tem, bo še najboljš.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#87 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 01 August 2009 - 01:01 PM

Kaj pomeni, če sem enkrat sanjala, da sem rodila šesterčke, po tem pa še dvakrat da sem rodila punčko? laugh.gif Ampak sanje nikol niso ble more, samo ni mi jasno ZAKAJ to sanjam in kaj naj bi pomenil biggrin.gif Otrok ne načrtujem (hello, Im only 18 biggrin.gif ), da bi se pa kej sekirala zarad nosečnosti pa tut ne, ker sem zaščitena. Nekdo mi je rekel da to pomeni, da bom res nekoč imela dve punčki biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#88 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 01 August 2009 - 01:32 PM

V sanjski knjigi piše da to pomeni srečo, po psihoanalitični razlagi pa naj bi bile povezane s prerojenjem, prenovo, željo po vnovičnem začetku brez napak.

Na eni spletni strani pa piše to:

If you are giving birth, think about what happens when a woman gives birth: there is pain, followed by new life. In this case, this could indicate something in your life that will be painful to deal with but will ultimately give you great joy. Or it could mean that there is something you want to bring into the world which will be as life changing as giving birth. Whatever it is, the good news is that it is a natural event, something spontaneous and filled with life.

If you have already given birth, are you taking care of what you brought into the world or has it been abandoned? Look at your life and see if there is something that needs some nurturing, some part of yourself that means a lot to you, but you haven't been taking care of--a project, a relationship, anything. Ask yourself why this isn't being addressed, ask yourself what is more important that your own creation.


vir: klik

  • 0

#89 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 01 August 2009 - 01:49 PM

U, ta tazaden odstavk! huh.gif Hudo, hvala smile.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#90 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 05 August 2009 - 10:34 AM

Jaz pa sem danes ponoči dvakrat sanjala, da sem v žrebanju nekaj zadela. In v obeh primerih sem se zbudila, ko so zaklicali moje ime. Bi mogla kupit loto listič? laugh.gif
  • 0

#91 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2009 - 11:09 AM

Haha jaz sem pa danes sanjala, da sem se priselila za cimro h Kinky, Princeski in FTSE. Pa mislim, da je bil se od Kinky poba tudi tam.
Smo se skupaj pripravljale na maturo s tem, da jaz kot ponavadi v taksnih sanjah, nisem imela nobeih zapiskov, literature, nicesar, prvi izpit je bil cez dva dni in meni vse sanje kot ponavadi ni slo v glavo, zakaj moram SPET opravljati maturo, ce sem jo pa ze. smile.gif

V glavnem...zjutraj ob 6h se je najprej iz Princeskine sobe zaslisalo, dajmoooo, zmigajte svoje lene ritiiiii, gor, dol, naprej, nazaj.... laugh.gif

Se pokrijem cez glavo, spim dalje...me zbudi Kinky okoli osmih, ko je vsa nervozna letala naokoli, da kaj se vedno spim, da ona ne more laufat vseh treh kompletov pralnih in susilnih strojev (en komplet je imela v kopalnici, dva pa v sobi). laugh.gif


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#92 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2009 - 11:14 AM

^ lol1.gif

Moj dragi mi je povedal, da je cel teden sanjal iste sanje - da sem bila noseča in sem ob porodu umrla - in to je sanjal vsak dan iste sanje... Bogi sad.gif
  • 0

#93 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2009 - 11:20 AM

Pismu to je kriza, ko se ne mores enih sanj (more) resiti, se tudi meni dogaja. :|
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#94 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 August 2009 - 10:44 AM

QUOTE(_Planet_ @ 25. 8. 2009 - 12:09) View Post

Se pokrijem cez glavo, spim dalje...me zbudi Kinky okoli osmih, ko je vsa nervozna letala naokoli, da kaj se vedno spim, da ona ne more laufat vseh treh kompletov pralnih in susilnih strojev (en komplet je imela v kopalnici, dva pa v sobi). laugh.gif


ohmy.gif Samo to je pa res nočna mora - 3 pralni stroji cunj. lol1.gif lol1.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#95 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 August 2009 - 11:39 AM

Sploh, ker to zate pomeni obnorelo peglanje. Ti, ki peglaš še gate in brisače lol1.gif

Joj, jaz sem zadnjič tudi mela ene tak nore sanje, a jih nem sem pisala. Poslala le osebi, ki je bila soudeležena biggrin.gif


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#96 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 26 August 2009 - 11:43 AM

Gate NE VEČ. w00t2.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#97 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 August 2009 - 11:50 AM

IPB Image
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#98 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 26 August 2009 - 02:29 PM

U r almost cured! ;)


Kinky, kaj pa posteljnina (rjuhe)? Mami je sestricno od mojega fotra odresila likanja rjuh. biggrin.gif Ji je pokazala, kaj vse lahko gravitacija naredi zate. biggrin.gif
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#99 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 27 August 2009 - 11:07 AM

Ne ne, rjuh pa nikoli nisem. wink.gif There is still hope for me. woot.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#100 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2009 - 11:22 AM

laugh.gif
Zadnjič sem šla celo likat! Ne morem verjet, da tole sedaj izjavljam, ammpak zadeva pomirja huh.gif

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users