Jump to content


Photo

Sanje-more


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#61 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 16 August 2006 - 03:39 PM

Tiste, ki pišete v dnevnik...kako ste se na začetku pripravile do tega, da ste se zjutraj spomnile sanj? ermm.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#62 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 23 May 2009 - 12:55 PM

Naj mi ena pomaga razumeti tole lepo prosim..

Danes ponoči sem snjala da mi je umrla mama, skos sem se jokala pogrešala sem jo skos sem bila slabe volje ker je umrla...spomnim se dveh malih otrok ki sta prišla do mene in me vprašala če sem vredu pa sem jima tak ful zadirčno rekla ne...pa tudi sem se hotla zbuditi, mislim pač...proti koncu sem se zavedala da sanjam pa se nisem mogla zbudit dokler se sanje niso končale, ko so se končale sem se objokana zbudila..spomnim se tudi da sem med sanjanjem jokala.


A mi lahko kdo pove če ima to sploh kakšen pomen..mene je zelo strah tega, še nikoli nisem sanjala da bi kdo umrl, dobro sanjala sem da je bil kdo drug ai jaz na robu smti ampak da bi umrl pa nikoli... unsure.gif

Hvala,
  • 0

#63 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2009 - 12:59 PM

Pomojem to ne pomeni nič, samo ta strah, da bi ti umrla mama, sej praviš da se tega ful bojiš, pol ti pa v sanjah ven butne. Jaz imam nonstop more, pa se še nič ni uresničilo, pa sem se tudi že večkrat jokala v sanjah.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#64 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 23 May 2009 - 01:02 PM

Same here.
Ogromnokrat sem že sanjala, da je kdo od mojih bližnjih umrl. Pa so zaenkrat še vsi živi.
  • 0

#65 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 23 May 2009 - 01:26 PM

Okej, hvala vama kiss1.gif

Resnično se mi ni niti približno zdelo kaj naj bi to pomenilo.
  • 0

#66 freak

freak

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1552 posts

Posted 23 May 2009 - 03:13 PM

Kokr sm slišala od drugih pravjo, da če sanjaš da nekdo umre mu s tem kao podaljšaš življenje.
  • 0
''I have a great imaginary world, but sometimes I need things to happen for real.'' (A.M.)

#67

  • Guests

Posted 23 May 2009 - 03:27 PM

blink.gif A takšne stvari dejansko kdo verjame al kako?
  • 0

#68 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2009 - 03:31 PM

Jaz mam pa ful pogosto more z izpadanjem/puljenjem zob. In pol sem cela škrbasta, pač nimam nobenega zoba več. To je tak grozen občutek, da povedat ne morem. In pol se zbudim s takim resnično zoprnim filingom, ker to kao pomeni smrt. Mogoče bi pa samo do zobarja mogla. laugh.gif Jooj, pa še more z morskimi psi! Enkrat sem sanjala, da je bila moja soba bazen in noter 6 belih, unih groznih. ohmy.gif cry.gif

Hahaha, pa enkrat sem sanjala, da so mi čapci ukradl belo krzneno jakno in da tega tipa vprašam kaj bo z njo on pa: "Jo bom daŁ svoji pićki!" laugh.gif laugh.gif

  • 0

#69 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2009 - 03:39 PM

PJ, jaz tudi vsaketolko sanjam to z zobi blink.gif Ful je gnilo, ja biggrin.gif Meni še hujše, kot če sanjam, da kdo umre, ker itak vem, da ni res, pri teh zobih pa uni filing ostane tudi če vem da sanjam. Gah.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#70 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2009 - 03:49 PM

QUOTE(Hevea @ 23. 5. 2009 - 16:39) View Post

pa uni filing ostane tudi če vem da sanjam. Gah.

Evo, točno to! Še cel dan se šlatam tam po zobeh in previdno jem in vse. Valda pa najpri k se zbudim preverim će mam še vse. laugh.gif
  • 0

#71 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 23 May 2009 - 04:04 PM

Jz sem imela obdobje, ko sem skoraj vsako noč sanjala, kako mi razni tipi nosijo rože in izpovedujejo ljubezen, lol laugh.gif .

Pa ful pogosto sanjam, da sem kakšen superhero. cool.gif
  • 0

#72 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2009 - 04:08 PM

Sinnaia, če sanjaš, da ti tip izpove ljubezen, to pomeni, da se ti v bližnji prihodnosti obeta vnetje grla!
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#73

  • Guests

Posted 23 May 2009 - 04:13 PM

laugh.gif thumbup.gif
  • 0

#74 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18171 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 23 May 2009 - 04:15 PM

Jst sm mela pa obdobje kkšen teden al pa 14 dni k sm ČIST VSAKOO noč sanjala da me je fant prevaral huh.gif In pol je ful bed k si kr uno pod vplivom sanj in kr nekak jezen čeprou brezveze in kr zjutri šok preden sem ugotovila a je blo to res al ne.. Bed biggrin.gif
  • 0

After all this time?

Always.


#75 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 23 May 2009 - 04:43 PM

O zobeh sanjaš, če imaš kakšne težave z njimi. Lahko te ponoči boli zob pa se tega niti ne zavedaš in samo sanjaš o tem. Tako kot npr., če ti noga gleda izpod odeje, se dostikrat zgodi, da sanjaš o groznem mrazu. To je vse po Freudu tongue.gif Skoraj vse sanje so izpolnitev želja. Ne da si zdaj želiš, da mama umre, ampak imaš zagotovo ene probleme z njo ali pa si si samo sposodila njen obraz in je v resnici predstavljala čisto nekoga drugega (večina elementov iz sanj izvira izpred dveh dni). On zna biti fakin' prepričljiv v svoji knjigi Interpretacija sanj. Vsake sanje zna razložiti v nulo. Zanimivo branje. Veliko bolj verjetno kot sanjske bukve butl.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#76 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 23 May 2009 - 04:48 PM

No sej jz čist priznam, da si že od nekdaj želim biti superjunakinja. laugh.gif
  • 0

#77 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2009 - 08:31 PM

Meni se je tudi ze parkrat sanjalo, da je kdo od mojih bliznjih umrl (mami, fant) in sem se zjutraj zbudila cisto blesava in preplasena. Nekje sem brala, da, ce sanjas o smrti dolocene osebe to pomeni spremembo odnosa v zvezi z njo - pac, da se bo nekaj v vajinem odnosu spremenilo.

Sicer nisem vrazeverna, horoskopi ipd. so mi spanska vas, imam se za zelo razumskega in down to earth cloveka, ampak na svoje sanje in kaksne prebliske sem pa zelo obcutljiva. Tolikokrat se mi je ze kaj sanjalo in se potem tudi res zgodilo, da mi je vcasih prav neprijetno. Ali pa, ko nekaj delam in se mi ze takrat, ko nekaj delam pred ocmi odvije eno cisto xy zaporedje dogodkov, ki bodo nastali zaradi tega, kar pravkar pocnem in potem se to res zgodi. Pa nic drasticnega, ampak recimo urejam neko zadevo v sluzbi pa listam po papirjih, gledam kaj moram poslati kam, kaj spraviti, kaj je za zapisati, kaj za zavreci in potem eno cisto nepomembno zadevo obdrzim in je ne zavrzem, ker imam obcutek, da se bo nekje nekaj cisto nepredvidenega zakompliciralo in bo tisti trenutno nepomemben zaznamek resilna bilka. Kolikokrat mi je ze potem prislo to prav. Vcasih mi res ni nic jasno, blink.gif
Ali pa sanje - sem zmenjena pri frizerki za naslednji teden in potem splet nakljucij nanese na to, da tisti dan ne morem k njej (pa se mi to ne dogaja pogosto, da bi odpovedovala kakrsnekoli zmenke) in OK bom pac naslednji dan poklicala frizerko pa ji rekla, da me ne bo. In ponoci se mi sanja, da me je frizerka (ki sicer nima moje telefonske in, ki me se nikoli ni klicala) poklicala in rekla, da tudi ona ne more in potem prestaviva vse skupaj. Kaj se mi zgodi naslednje jutro - me klice frizerka in mi rece, da tisti dan nima casa, ce lahko prestaviva. Jaz sem ji rekla pa to ni res, meni se je tocno to sanjalo. smile.gif In je zenska klicala mojo prijateljico in ji je ona dala stevilko mojega GSM itd....

Aja meni se tudi dostikrat sanja o tem, da mi kaksen zob izpade, mislim pa, da je to podzavestno povezano s tem, da imam ene tri zobe brez zivca, na katere me zobozdravnik vsakic posebej opozori, da se mi pac lahko zlomijo in potem me je tega strah.
Ogromnokrat se mi tudi sanja, da sem se v srednji soli ali pa na faksu in, da mi ni nic jasno, ko mi pravijo, da sem povsod neocenjena, ker ne hodim k pouku, jaz pa cudno gledam ces sej sem ze davno koncala solo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#78 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 24 May 2009 - 03:46 PM

Jaz sem danes ponoči imela preplet čisto vseh mojih težav, verjetno celo tistih, ki se jih niti ne zavedam. Sanjala sem, da sem po enem letu srečala fanta, ki ga še vedno prebolevam in me je v sanjah še vedno ignoriral. Istočasno pa sem sanjala, da zopet izpuščam obroke in nimam apetita ter strah pred enim fantom, ki je rahlo obseden z mano. Ojoj, mojega stanja zjutraj pa ne bi komentirala biggrin.gif. Še kakšno uro nisem vedela, kje živim.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.

#79 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 24 May 2009 - 04:04 PM

Jz sm pa dons sanjala, da sm pršla na izbran faks, in sm bla čist presrečna, kr skakala pa kričala sm v sanjah. laugh.gif

V real pa itak verjetno ne bom. ermm.gif
  • 0

#80 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 24 May 2009 - 05:10 PM

kam si se vpisala? smile.gif
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users