Jump to content


Photo

MU podlaga - URBAN DECAY Eyeshadow Primer Potion


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (6 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (5 votes [83.33%])

    Percentage of vote: 83.33%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 04 January 2007 - 06:05 PM

Predstavljam najbolje prodajan izdelek kozmetike Urban Decay. Kaj sami pravijo o tem ''genie in a bottle'':

"This miracle eyeshadow primer is unmatched by any other in the beauty industry! The genie in this bottle fulfills three wishes: eyeshadow that lasts, more vibrant and lasting color, and absolutely NO creasing. Apply Primer Potion to lids before shadow application. It dries down almost instantly (and invisibly), creating smooth lids that are super powered eyeshadow magnets."

Vir: Urban decay Primer Potion

Danes sem imela končno priložnost, da ga podvržem neusmiljenemu testu. Zdržal je od pol šestih zjutraj do šestih zvečer (polnih 12 ur), brez kakršnih koli težav - in to s kremnim senčilom.
Ker sem imela z ArtDecojem večkrat smolo, se bom tega malega čudeža od sedaj naprej držala kot klop. Priporočam vsem, ki jim nobena druga žavba ne pomaga. Tole zagotovo bo!

IPB Image

Kot obljubljajo, zato 5/5.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 February 2007 - 10:11 PM



Tole je pa absolutna perfekcija! Praktično noben izdelek, ki sem ga kupila, me ni tako osupljivo pozitivno presenetil, kot tale. Priznam, da nisem toliko pričakovala. Sem sicer pričakovala do neke mere izpolnjene obljube, ampak do takšne pa ne. ArtDeco ESB se lahko gladko skrije pred UDjem. Gladko. UD senčko dobesedno fiksira! Tudi nanos je preprost in eleganten, saj ni treba nikamor pomakati prstov (kar zna biti zoprno tudi v primeru, če nimaš meterskih nohtov in takrat, ko gre izdelek h koncu). Nanaša se kot gloss, torej na blazinici nekaj izdelka nanesemo na veko in razmažemo z blazinicami prstov. Dovolj je že majhna pikica, saj se lepo, svileno razmaže. Počakam cca. pol minute (in se povsem posuši in ne tako kot ArtDeco ESB, pri katerem še po minuti ostane nekakšna mastna sled (ne vem, jaz ga imam na sumu, da je ratal mastnejši... ali pa so moje veke manj suhe... najbrž kombinacija obojega)) in nanesem senčko - že ob nanosu je nekako čutiti, da se zadeva ne bo premaknila nekaj časa. In res se ne. Sploh včeraj je prestal zahtevno skušnjo - ob 9h sem se naličila (nanesla sem senčko, ki je nekako z uporabo ArtDeco ESB bolj hodila v gubo in bledela, kot npr. ostale senčke... torej je bla sama po sebi bolj nagnjena k neobstojnosti), čez dan se udeležila enega živahnega pohoda (bilo je prisotno rahlo potenje, mencanje oči) in tako naprej. No, v glavnem, ob 22h sem se pogledala v ogledalo in sem bila nemalo šokirana! Kot da bi se namazala pred petimi minutami. Sedaj me skoraj vsak dan zvesto spremlja, resnično se je pravo veselje iti ličit. No, velja omeniti tudi embalažo, ki sicer ni v moji ravno omiljeni barvi (nisem lila fan, hehe), vendar je vsekakor dodelana, lepa, "pravljična". V Sloveniji se ga žal ne dobi, se ga pa da naročiti iz tujine. Vreden svoje cene (jaz sem zanj s poštnino vred plačala 21 eur).
To je moj novi "must have" izdelek.


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 July 2008 - 09:36 AM



NORO, to je vse kar lahko recem, pred nekaj dnevi sem postala ponosna lastnica tega izdelka, in lahko mu pisem samo slavospeve. Zal mi je, ker se ga ne dobi v Sloveniji, a se ga splaca narociti iz tujine, nikakor vam ne bo zal. Kot pravi ze moja predhodnica - licenje dobi drugi pomen. MU zdrzi dobesedno ves dan!

Z aplikatorjem nanesem izdelek na veko, ter ga razmazem s prsti, pocakam minutko, dve, ter nanesem sencko. In to je to.

Cena: 10 funtov (drogerija Boots)

Ocena seveda: 5/5 thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#4 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 15 March 2009 - 03:48 PM

Se popolnoloma zavedam, da se redka, ki ji tale čudežni primer ne ustreza. Kljub vsemu, da sem si ga zelo želela, ga dobila direktno iz Sephore v USA in ga preizkušala na vse mogoče načine, se ni izkazal. Škoda. Sedaj ima že drugo lastnico, ki se bo najbrž pridružila vsem navdušenim uporabnicam. Primer sem pa kar konkretno dolgo preizkušala in mu dajala vedno znova še eno priložnost, ter upanje, da se bo pa vendarle izkazal tako kot pri vseh njegovih fanicah smile.gif. Tega nisem dočakala...

Kaj me moti? Kremne senčke - enako se nabirajo v gubo kot na čem drugem. Mineralne senčke, nanos s čopičem - včasih celo zelo zelo težko blendanje, ne tako lep rezlutat z veliko več truda in zapravljenega časa. Popravki zelo težavni. Za kaj večjega moraš kar zbrisat celo veko in nanest vse od kraja. Če se uporablja pod mineralni korektor npr. za podočnjake, nanos prahca ne bo enakomeren, barva se bo nekje bolj prilepila, nekje manj in rezlutat je flekast! Če namažeš z UDPP še trepalnice se maskara ne tako lepo nanaša in se prej drobi, ko je suha. In še razlog zakaj sem ga po veliko slabe volje le dala naprej, moje drage shimmraste mineralne senčke (Sweetscents, Coastal Scents, Barry M) izgubijo shimmer - vse kar je shimmrastega se bo lepo vidleo kjer primerja ni, tam kjer pa je, pa bolj ko ne mat. In to se pojavi samo pri UDPP primerju - drugi manj opevani so vseeno pokazali tudi shimmer teh senčil! Minus je seveda tudi grozna embalaža, ki jo moraš rezati, če želiš porabit celega, poiskat kam boš preložil ogromno količino primerja, ki notri ostane, z aplikatorjem pa ne bo dosegljiv ter s tem imeti kar nekja dela ter še paziti, da ostanejo prsti celi!
Pozitivno - barve naredi intenzivnejše, močnejše. Barve ne zbledijo. Obstojnost je zelo dolga in definitivno zanesljiva.

Kakorkoli, imam raje druge primerje ali nanos brez primerja (pri zelo dobrih senčilih ga niti ne potrebujem, saj so barve intenzivne, obstojnost dobra, ne hodijo mi v gubo), kljub temu, da je obstojnost manjša.

Se pa veselim nove različice, baje izboljšane za shimmrasta senčila, ki omogoča veliko lažje blendanje UDPP Sin. Bomo videli smile.gif.

3/5 (pa še to bolj slaba trojkica!!)
  • 0

#5 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2009 - 09:06 AM

Tudi iz moje strani same pohvale. Kot so že predhodnice napisale, gre za čudovit izdelek, ki ne pusti na cedilu.

Jaz ga uporabljam za bolj posebne priložnosti, saj mi ga že rahlo zmanjkuje, ampak bom slej ko prej nabavila novega.

Super! 5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#6 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 February 2010 - 08:45 PM



Se podpisujem pod vse pohvale predhodnjih ocenjevalk. Moram pa še povedat, da mi je super, ker se senčka že pri nanašanju nekako zalepi na veko, in ne trosi povsod naokoli. Pride prav, če nosiš leče, in imaš poleg tega še občutljive oči, ker senčka na vekah ostane cel dan, in se ne znajde v očeh. Pa tudi odtenek senčke je veliko bolj intenziven, kot brez te podlage. V glavnem - več kot zadovoljna.

5/5


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users