Jump to content


Photo

Odstranjevalec laka za nohte


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#21 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 November 2007 - 11:11 PM

Baby, dmu smile.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#22 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 30 December 2007 - 06:08 PM

Js sm mela pa en aceton k je bla v flaški goba prepojeba z acetonom, in si dau samo noter mal zavrteu in je biu lak odstranjen. samo nevem kako se mu je reklo, dobri se pa v DM-u smile.gif men je zlo ugaju, pa še nohtkou mi ni poškodvau pa priročno je k ni treba nobenih vatk pa nič smile.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#23 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 10 March 2008 - 09:50 PM

a od essence odstranjevalec je v redu, glede na to, da ima na prvih mestih sestavin Ethyl acetate, alcohol denat., ricinus communis oil itd. je pa brez acetona?
  • 0

#24 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 March 2008 - 04:14 PM

Jaz imam od Essence enega roza - vonj po višnjah (pomoje) pa mi je veliko bolši kot vsi drugi, ki sem jih imela. Sprobala bi ga Sante pa Provide Organics... me zanima kako bi se obnesla ermm.gif je kera že imela katerega izmed teh dveh?
  • 0
We must let go to live on.

#25 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 11 March 2008 - 04:15 PM

jaz imam tega roza, ki naj bi dišal po višnjah, ampak meni prav smrdi. mi je boljši tisti moder z robidami
  • 0

#26 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 March 2008 - 06:52 PM

Tistega pa še nisem imela ampak po sestavinah sta si gotovo zelo podobna smile.gif Meni acetoni tako ali tako vsi smrdijo samo mogoče ima ta z vonjem po višnjam malo manj oster vonj.
  • 0
We must let go to live on.

#27 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 10 February 2012 - 04:46 PM

Moram z vami delit svoje navdušenje, te blazinice so zakon. woot.gif
IPB Image
Kupila sem si jih čis za foro, do zdaj sem uporabljala kar odstranjevalec brez acetona od DM-a.
Blazinice so res dobre, bolj majhne, ampak jaz sem z eno z malo truda odstranila lak (OPI Strawberry Margarita-roza, kakšen temnejši bi znal zahtevat 2 blazinici) na obeh rokah. thumbup.gif Nohti niso NIČ izsušeni, ker so take oljnate. Ful sem navdušena, pomojem jih bom kar redno kupovala. Stanejo pa 0,95€ v Milerju.
  • 0

#28 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 February 2012 - 06:09 PM

Zveni vredno sprobat.

Jaz sem navdušena nad Afroditinim oljnim odstranjevalcem. Super odstrani lak in nič ne izsuši nohtov ali obnohtne kožice. Res najbolj negovalni do zdaj.
IPB Image
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#29 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 04 April 2012 - 03:42 PM

Meni so te blazinice fenomenalne, samo še te kupujem. Se mi zdi, da imam celo malo lepše nohte. :lol:
  • 0

#30 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 April 2012 - 10:39 AM

Ful so fajn te blazinice ja, kr so mastne ne izsušijo nohtov, kar je pogosto pri ostalih odstranjevalcih. :)
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#31 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 April 2012 - 10:42 AM

Jaz uporabljam najcnejšega, Essence ponavadi. Mi je ok.

Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#32 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 06 April 2012 - 01:36 PM

Jaz se ne taknem več teh. Ali blazinice od PJ ali pa Afroditinega oljnega. Vse ostalo mi totalno izsuši nohte in obnohtno kožico, in imam cel masaker potem. Afroditin je sicer malo dražji, in ob redni uporabi se kar hitro porabi, tako, da so te blazinice rešile težavo. :)
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#33 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82167 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 April 2012 - 06:18 PM

Meni je tudi Afroditin najboljši, z oljem grozdnih pešk.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#34 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 18 May 2012 - 01:22 PM

Mene pa zanima, če je možno, da so se mi zaradi odstranjevalca poslabšali nohti. Prej jih nisem nič lakirala in sem imela lahko malo daljše, trde in se mi niso nikoli lomili ali cepili.
Zdaj, ko pa uporabljam lak in bi si želela, da so malo daljši, se mi pa takoj razcepijo.

Mislim, da imam Afroditin oljni odstranjevalec.

Pa kar nekaj se ga porabi, če imam dva nanosa in nadlak .... se nikakor ne pretolče čez..
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#35 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2012 - 01:24 PM

Preden sem do konca prebrala post sem kimala, ampak sem vidla, da maš oljnega. Ne bi rekla, če bi imela aceton ali kakšnega navadnega. Kakšen je pa občutek, ko si odstraniš lak? Je noht izsušen, opaziš kakšne bele lise? Podlak uporabljaš?
Odstranjevalci noht izsušujejo in se lahko tud zato lomijo in cepijo, ker rabijo vlago (ne pa k majo punce obupne nohte pa jim našopajo tist formaldehid, v resnici pa nohtu samo vlage primanjkuje). Jaz bi ti priporočila LCN Nail Active.
  • 0

#36 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 May 2012 - 02:17 PM

Moram z vami delit svoje navdušenje, te blazinice so zakon. style_emoticons/default/woot.gif
Kupila sem si jih čis za foro, do zdaj sem uporabljala kar odstranjevalec brez acetona od DM-a.
Blazinice so res dobre, bolj majhne, ampak jaz sem z eno z malo truda odstranila lak (OPI Strawberry Margarita-roza, kakšen temnejši bi znal zahtevat 2 blazinici) na obeh rokah. style_emoticons/default/thumbup.gif Nohti niso NIČ izsušeni, ker so take oljnate. Ful sem navdušena, pomojem jih bom kar redno kupovala. Stanejo pa 0,95€ v Milerju.


Jaz sem tudi kupila te blazinice in so katastrofa. Preden gre kaj dol drgnem sto let + smrdijo katastrofalno. :D
  • 0
Viens, reste ici!

#37 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2012 - 05:11 PM

Ti si nora. :lol: Okej, dišijo tudi meni ne, da ti pa nič ne gre dol pa skoraj da ne verjamem. Jaz sem se edino ful namučila z enim bordo rdečim lakom, tam sem jih ful porabila (pa še to Balejine, ne te Műllerjeve), sicer pa ne. Porabim nekje 3.
  • 0

#38 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 May 2012 - 05:15 PM

Resno! Meni nič ni šlo dol, drgnila sem kot zmešana. Saj potem je šlo, ampak sem se pa ful namučila. Mogoče pa imam jaz tak ultra super nadlak :lol:, ampak uporabljam tistega ki si ga ti mela (essence, gel nekaj, samo je podlak, jaz ga imam kot nadlak :) ). Ne vem, meni so katastrofa.
  • 0
Viens, reste ici!

#39 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 18 May 2012 - 05:24 PM

Moraš mal pustit, da se noht namoči, pa potem podrgnit dol. Meni pa ni boljšga, res. :D
  • 0

#40 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 May 2012 - 05:26 PM

Okej, bom poskusila blazinico malo gor pustit. :)
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users