Jump to content


Photo

Maske za lase


  • Please log in to reply
559 replies to this topic

#101 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28999 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 May 2006 - 08:07 AM

hmmmmm, jaz bi si morala počasi omislit kakšno novo masko za lase. zdaj opažam, da imam malenkost bolj suhe (sicer pa nič obremenjenih ali zlomljenih ali kako drugače poškodovanih, samo barvanje jih je malo iz ravnovesja spravilo) in me zanima, kaj bi mi priporočile? ultra beauty z orehovim oljem in breskovimi cvetki? plus, začela bom trenirat kuro z olivnim oljem vsake toliko.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#102 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 May 2006 - 08:08 AM

Jaz ti iz lastnih izkušenj priporočam Fructisovo za barvane lase, ali pa za sijoče lase.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 May 2006 - 01:24 PM

.
Od Keune Reconstructorja si nabavi, Špela! Midve z DiLeMo ga imava in sva obe navdušeni. Lahko ga naneseš tudi direkt na lasišče, katerega ne zmasti, ampak ga poneguje, ker vsebuje karitejevo maslo. Pa še meni božansko diši. Ampak probaj ga dobit v Tušu, je ful cenejši. V Mullerju stane malo manj kot 3k.

DiLeMa, kako pa se obnese tvoja nova maska? Če se ne motim, je to tista v roza pakungi?



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 May 2006 - 01:27 PM

Jenna ... ti prelepo bitje, se strinjam s tabo. Reconstructor je zlo v redu stvar, bolje kot ostareli Finski gozdar (rima se!!).

Ja ta nova maska je super, zlo velik proteinov, balzam isto. Tudi šampon ima proteine, v bistvi gre za zlo kvalitetno kolekcijo, ko potrebujejo tvoji lasje protekcijo (rima se!!).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#105 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 May 2006 - 01:30 PM

.
biggrin.gif:D
Koliko pa stane?

To je ta, a ne:
IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#106 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 May 2006 - 01:31 PM

[quote=Jenna].
biggrin.gif:D
Koliko pa stane?

To je ta, a ne:
IPB Image


.

Se opravičujem, sem malo alkoholizirana. Stane pa okol 1800 tolarjev v slovenskih SIT, če daš tok keša bo tvoja, če ne pa idi v rit (rima se!!).

Ja to je ta, ki si jo nalimala. Sicer je pa slika tam ko piše kaj smo si nazadnje kupli.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#107 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 May 2006 - 01:33 PM

QUOTE(DiLeMa)
Se opravičujem, sem malo alkoholizirana.

Sem te takoj zavohala! biggrin.gif In to ob takšnem času? c c c

biggrin.gif:D:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#108 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 May 2006 - 01:34 PM

Jenna ... morm izlit svoje emocije in povedat, da si prekrasna. Res ljudje, to je taka lepa punca, ekstremno sexy intelektualka. Danes rada delim komplimente, ampak samo če so upravičeni. In ti si pač krasna, bog pomagaj.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#109 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 May 2006 - 01:36 PM

QUOTE(DiLeMa)
ekstremno sexy intelektualka.


Čeprav si malo pod gasom, še vedno izredno precizno dojemaš svet okoli sebe. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 May 2006 - 01:36 PM

Anede? Ja, sej vem ... ti mi trezniš glavo, tako pač je.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 18 May 2006 - 10:16 PM

[quote=Špela][quote=Verja]Jaz teh mask, ki se ne izpirajo ne maram, ker se mi zdi, da mi lase še bolj zmastijo.[/quote]

js jih tut ne maram, takisto balzamov, ki se ne izpirajo. mam občutek, da sam obtežijo lase in zmastijo. izjemoma kak sprejček.

JA...se strinjam wink.gif
  • 0
Memento mori.

#112 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 May 2006 - 06:48 AM

[quote=Jenna].
biggrin.gif:D
Koliko pa stane?

To je ta, a ne:
IPB Image


.

DiLeMa, a ti ful zmehča lase? Imajo jo pa najbrž v Muellerju?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#113 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22446 posts
  • Gender:Female

Posted 19 May 2006 - 05:07 PM

[quote=Verja][quote=Jenna].
biggrin.gif:D
Koliko pa stane?

To je ta, a ne:
IPB Image


.

DiLeMa, a ti ful zmehča lase? Imajo jo pa najbrž v Muellerju?[/quote]

Kaj točno naredi ta maska...mislim, za kakšne lase naj bi bla? So sestavine kje na forumu?
  • 0

#114 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 May 2006 - 09:29 AM

Ta maska je namenjena negi dolgih las, da jim povrne sijaj in energijo ... navlaži, nahrani, regenerira. Je zelo vlažilna, vsebuje palmino in jojobino olje, kar veliko bisernih proteinov in je nasploh sestavinsko zelo fajn stvar (res se mi ne da vseh sestavin prepisovat, itak jih jaz ocenjujem biggrin.gif ).

Meni naredi prav neverjetno svilnate lase, zelo mehke in voljne, vidno navlažene. Tudi svetijo se lepo in predvsem strašno lepo in dolgotrajno dišijo (je pa res, da jo imam na laseh ene pol ure in se potem vonj bolj oprime).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#115 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 May 2006 - 09:57 AM

Se ti zdi boljša od Fructisove Repair&shine?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#116 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 May 2006 - 11:02 AM

QUOTE(Verja)
Se ti zdi boljša od Fructisove Repair&shine?

Ej men je ta maska repair&shine toooook zanč!!!!!!!!!!!!!!
Kr ena je! K si jo dam na lase jih nrdi ČIST trde pa slamnate,pa nč mehkih,k jo pa sperm je pa isto-nobenga filinga o mehkobi o sijaju blink.gif o čemerkol!! kaj šele o gladkosti-ma k da bi si dala drek na lase.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#117 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 May 2006 - 11:05 AM

Rea, meni osebno je una za barvane lase od Fructisa boljša, vendar mi tudi ta ni slaba.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#118 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 20 May 2006 - 11:52 AM

Eheh, rei očitno res ne leži:) ma men je vredi. Bom probala tole od l'oreala, i wanna have really really shiny čupo too!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#119 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 May 2006 - 12:00 PM

Jaz predvem hočem od maske, da imam po njej mehke lase, zato bom tudi probala Lorealovo - tole roza.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#120 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22446 posts
  • Gender:Female

Posted 21 May 2006 - 07:42 PM

A Repair&Shine da ni v redu? Hmm... Ene so ful pravle, da je dobra tudi proti scepljenim lasem in to. Zdej pa res ne vem katero naj kupim... Fructisove Silk&shine mi počasi zmanjkuje.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users