Jump to content


Photo

Nega mešane in / ali mastne kože


  • Please log in to reply
1454 replies to this topic

#1241 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16172 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 04 April 2016 - 09:29 PM

Ce bo tako lepo vreme razmisljam da bi povasi opustila Corsxev BHA losijon. Kaj ve potem cez poletje uporabljate za kontrolitanje hormonov.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1242 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16935 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2016 - 02:29 AM

Ni treba opustiti razen če se ne misliš mazat z UV zaščito. Kar v nobenem primeru ni priporočljivo.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1243 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16172 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 05 April 2016 - 07:06 AM

Se mi zdi da sem skozi brala, da punce to čez poletje opustijo, za vsak slučaj. UV pa zaščite vsekakor ne mislim opustit. Trenutno imam spet masaker na koži in ne vem čemu ga pripisat, ker v kozmetiki nisem nič spreminjala.  :AJEBEŠ:


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1244 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16496 posts
  • Gender:Male

Posted 05 April 2016 - 03:55 PM

Ta je tako nežem, da ne rabiš opustiti. Za krotitev hormonov pa topičnega ni ničesar, kar ne bi bilo vsaj malo problematično poleti. Od vsega pa res še najmanj beta kisline.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1245 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22367 posts
  • Gender:Female

Posted 05 April 2016 - 06:06 PM

A res, jaz sem tudi mislila čez poletje opustiti vse kisline. Imam tudi jaz zdaj Cosrx BHA. Kaj pa Cosrx AHA je tudi varnost čez poletje uporabljati zvečer? Seveda ob zaščiti čez dan. 


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1246 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2017 - 11:23 AM

A obstaja kakšna preverjena metoda za trajno odstranitev ogrcev in zmanjšanje por?

 

Imam mešano kožo, v T-zone pa zelo mastno. In karkoli sem do sedaj poskusila, ne deluje. :(

 

Včasih me ni tako zelo motilo, ker sem pač uporabila bolj prekrivni puder, zdaj si pa želim izboljšati svojo kožo, da bi lahko kdaj bila tudi brez pudra, pa bi še vseeno izgledala ok. Da ne omenjam, da se začnem "svetit" že po parih urah... 

 

Za ogrce sem preizkusila razne tonike, čistila, maske, tudi tiste obliže... ki so mi sicer mehanično res odstranili ogrce, ampak kaj, ko se vsa stvar potem ponovi.

 

Bom hvaležna za predloge, nasvete... preizkušene stvari... ki so vam pomagale. Hvala. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1247 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16496 posts
  • Gender:Male

Posted 22 April 2017 - 11:54 AM

Ne obstaja 🙂

Ok, mogoce ce gres k dermatologu na kaksen laser, radiofrekvenco, kemicni piling itd. Pore so, kakrsne so. Ce so stalno zamasene se vecajo in ce so ciste, bodo IZGLEDALE manjse. Doma pa se je tega nemogoce znebiti.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1248 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82524 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 April 2017 - 12:01 PM

Meni je Belakne ful zmanjšal pore. Lahko da ima še kaj drugega v moji negi vlogo, težko rečem. Tudi pri dovolj navlaženi koži izgledajo pore manjše. Stiskanje ogrcev (sem spadajo tudi črne maske in trakovi) pa jih nepopravljivo poškoduje in s tem poveča.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1249 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16935 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2017 - 12:52 PM

Jaz sem pri koncu druge tube Belakne in ni opaznih vecjih izboljsav. Najbolj me moti, ker se mi pore se vedno masijo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1250 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 22 April 2017 - 07:59 PM

Stiskanje ogrcev (sem spadajo tudi črne maske in trakovi) pa jih nepopravljivo poškoduje in s tem poveča.

 

:cry1:

 

Potem dejansko ne morem čisto nič?


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1251 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82524 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 April 2017 - 10:36 PM

Lahko. Ciscenje z oljem (dvojno, najprej gel in nato olje), BHA in glinena maska. O tem smo ze pisale in je zraven link s postopkom in predlogi produktov.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1252 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2017 - 12:03 AM

Hvala. 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1253 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2017 - 12:06 AM

Če misliš tistih nebroj po nosu, bradi in čelu v vsaki pori, to niso ogrci, ampak sabaceous filaments. Tam notri bo vedno svinjarija.

 

 

Omg, to ja! A to dejansko niso ogrci?!  :o


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#1254 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82524 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 April 2017 - 12:28 AM

Niso, je pa isto sranje. :D Stanje lahko izboljsas na enak nacin.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1255 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16172 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 12 May 2017 - 06:52 AM

Jao, ko je bilo tako lepo vreme sem nehala z uporabo AHA, in imam spet celo veselico na čelu. Tale BHA pa je res nek blažev žegn. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1256 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22367 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2017 - 07:03 AM

A mi lahko katera priporoči kakšno dobro kremo za obraz, da ni pretežka in ne maši por?
Zdaj imam The Ordinary Natural Moisturising Factors + HA. Sem skoraj porabila prvo tubo in mi je bila zelo všeč, zadnja 2 tedna recimo pa še mi je pojavilo kar nekaj mozoljev in ne vem, ali je od te kreme mogoče ali ne. Bi poskusila s kakšno drugo kremo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1257 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25853 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2017 - 08:28 AM

Meni je še vedno všeč Nuxe Aroma-perfection. Edino malo premalo vlažilna mi je, zato jo mešam s Himalaya Nourishing Skin Cream. 👍
Imam normalno do mešano kožo, masten T predel z razširjenimi porami.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1258 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 June 2017 - 08:34 AM

Huh :) Meni pašejo lahke kreme, tako da te, so res lahke. Jaz imam trenutno tole Mixa in Vichy Idealia in mi je v oboje redu, sploh sladnja:

 

s-l300.jpg12853-idealia-creme-de-lumiere-lissante-

 

Sem pa zadnjič gledala te nove L'oreal, bom pomoje to naslenjo probala. Zadnje čase pa sem ful navdušena nad Vichy, kar sem do zdaj probala njihovega mi je ful odgovarjalo vse.

 

1484645811qhmdgf3twkikcl.jpg

2000.jpgvichynormadermantiageant.png

 

vichy-aqualia-thermal.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#1259 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 12 June 2017 - 08:52 AM

Jaz imam pa tole že zdaj lep čas, da mi je ful vredu.


  • 0
Viens, reste ici!

#1260 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22367 posts
  • Gender:Female

Posted 12 June 2017 - 10:54 AM

Še prej sem imela Andalou Naturals Probiotic + C Renewal kremo in mi je bila tudi v redu kar se vlaženja tiče, ampak bi menjala.

Nuxe kreme so meni preveč odišavljene, to me moti. Bom šla vprašat za kakšen tester Vichyjevih krem.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users