Jump to content


Photo

Krema/serum - ESTEE LAUDER DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Creme SPF 15


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 22 April 2007 - 04:47 PM

IPB Image

Sonchika je glede na sestavine ocenila kremo kot vlažilno, s kar dobro UV zaščito (UVB je dobra, UVA je skoraj malo premalo) in ogromno AOK. Zelo kvalitetna, ampak malo komedogena. No, ta komedogenost pri meni nima nobenega vpilva, saj se mi pore sploh ne mašijo, medtem ko se je to zgodilo pri Cosmerbi (rjava). Kremica od EL pri meni po občutku na kožo prekša celo SD od Clinique. Zelo lepo in hitro se vpije v kožo, tako da lahko takoj uporabim puder, brez da bi se mi le ta svaljkal. Krema lepo navlaži in je super za mešano kožo, saj se po njej nič ne svetim (niti po 8-ih urah), čeprav imam drugače probleme s T-predelom. Krema ima tudi specifičen vonj po svežih kumarah, tako da bi znal koga motiti, sicer pa vonj hitro zgine, tako da se da preživeti. Glede na prej omenjeno UV zaščito, si bom za poleti verjeno omislila tudi kremo od EL, in sicer DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Lotion SPF 30, ker je tudi zelo pohvaljena.

Zaradi manjše UVA zaščite je ocena malce nižja - 4 (zelo dobro), drugače ja to za mene trenutno najboljša krema.
  • 0
IPB Image

#2 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2007 - 01:25 PM

Odlična krema, ki se čudovito vpije in izredno navlaži kožo.
Ker za svoj obraz uporabljam skoraj izključno Estee Lauder negovalne proizvode, je bila ta krema že dolgo na moji wish listi in omislila sem si jo prav sedaj, ko je moja koža zaradi hladnejšega vremena bolj suha in pusta kot ponavadi. V isti različici imam doma tudi losjon, ki je idealen za poletje. Navdušenju nad tem losjonom je tako sledila velika želja po izvedbi v kremi, ki sem si jo omislila včeraj.
Krema je izredno mazljiva, že ob nanašanju je čutiti, da je tudi izjemno vlažilna. Ne vsebuje olj. Všeč mi je dejstvo, da vsebuje veliko antioksidantov in uva in uvb zaščito. Embalaža je lepa, šik in perfektno paše v mojo kozmetično omarico biggrin.gif

Izdelku prisojam oceno 5/5, ker je res odlična zadeva, še posebej za hladnejše dni, ko tudi mešana koža potrebuje več vlage.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users