Jump to content


Photo

Tonik - LUSH Breath of Fresh Air


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (prav dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29188 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 January 2007 - 03:04 PM

IPB Image

Spring Water (Aqua), Fresh Sea Water, Aloe Vera Gel, Perfume, Carrageenan Extract, Rose Absolute, Patchouli Oil, Rosemary Oil, Seaweed Absolute, *Limonene, *Linalool, Methylparaben.

o toniku imam mešane občutke, vendar ga imam kljub temu vsak dan raje. kožo krasno osveži, navlaži in celo rahlo nahrani, kaj več od tonika niti ne pričakujem.

dobi se ga v (premehki, jaz imam že udrtine od stiskanja) črni plastični flaški na pumpico, ki dobro opravi svojo nalogo, vseeno pa se slabše odreže od pumpic tonikov Dr. Hauschka, katere so v tem pogledu neprekosljive in zmagajo brez konkurence. flaška vsebuje 250 ml, kar zadostuje za precej dolgotrajno uporabo, ker se ga porabi razmeroma malo.

zame je to krasen 2v1 izdelek: če si ga nekje 5-7X našpricam na vatko, mi služi kot tonik, če pa si ga 2-3X našpricam neposredno na obraz in vrat, pa služi za instantno osvežitev in navlažitev. vsekakor zelo uporaben kozmetični izdelek.

ker mu oprostim embalažo, mu prisojam najvišjo oceno. dobite ga v Lushevi trgovinici za € 7,72 (1850 sit).

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 11 December 2007 - 08:57 PM

Tonik sem kupila že nekje konec poletja, saj se mi je zdel primeren za osvežitev kože, ki ji v vročini ne pašejo hranljive reči.

Tonik je na voljo v dveh velikostih, sama sem vzela največjo, pa mi je sedaj žal, saj mi tonik niti ne dogovarja. Kot je omenila že Špela, se je tudi meni plastenka ugreznila zaradi premehkih sten in stiskanja. Stiskala sem pa zato, ker se mi je že od samega začetka stalno "kvarila" pumpica - kot da bi se vsakič znova ob nekaj zataknila, zato moram večkrat besno pritiskat nanjo huh.gif .

Vsebina resnično deluje kot neka morska voda, celo vonja se jo. Učinek mi ni všeč; kožo sicer osveži, a tudi nekolikanj izsuši, sploh v hladnejših dneh, da o jeseni in zimi ne govorim (v teh primerih ga uporabljam le za umivanje in osveževanje vratu in dekolteja, saj kožo na obrazu prav grozljivo "opustoši"). Kdaj ga bom porabila do konca, sploh ne vem, ker mi je že malce nadležen (zg. omenjene težavice, pa neželjen učinek).

Tonika tako ne bom več kupila, priporočala pa bi ga le tistim, ki res nimajo težav s suho kožo.

2/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users