Jump to content


Photo

Čistilno mleko - LOGONA Reinigungs Milch Wildrose


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11536 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2008 - 06:58 PM

Čistilno mleko divja vrtnica je primerno za suho in občutljivo kožo. Gre za kontrolirano naravno kozmetiko, brez sestavin sintetičnega ali živalskega izvora. Nežno osvobodi kožo delcev umazanije in ličil. Pred izsušitvijo jo varuje aktivni kompleks olja divje vrtnice, jojobe in rastlinskega glicerina.

Že dalj časa sem iskala neko super zadevo, tudi sestavinsko kvalitetno predvsem za čiščenje obraza, odstranjevanja ličil in podobno. In ta izdelek ponuja vse to.
Sestavine so krasne, flaška je 125 ml in stane okrog 10€. Glede na to, da gre res za kvaliteten izdelek, se mi zdi, da je cena temu primerna. Embalaža je prekrasna, mogoče me moti edino to, da bi se lahko razbila, je pa na pumpico. Ni sicer nerodna zadeva, s pumpico stisneš bolj malo količine kar mi je zelo všeč, da po nepotrebnem nimaš takoj celotno vsebino zunaj in posledično se mleka ne porabi hitro in je za dolgo časa. Mleko ni preveč gosto je pa zelo mazljivo, hitro se vpije. Sama ga razmažem po obrazu nato pa z blazinicami očistim in nato še sperem z vodo. Koža je po njem mehka in tudi ni suha, jo dobro navlaži. Ličila zelo dobro odstranjuje in za sabo kar še dolgo pusti vonj, ki je res tak prijeten in intenziven po divjih vrtnicah.
V glavnem gre res za super izdelek, ki ga priporočam tistim, ki se pogosto ličite in bi rade kvalitetno odstranile ličila. Tole je prava zadeva za to.

Ocena: 5

IPB Image
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users