Jump to content


Photo

Piling - NIVEA Visage Young Cleen Deeper


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (prav dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45613 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 December 2007 - 01:55 PM

NIVEA VISAGE YOUNG clean deeper! Globinski čistilni piling za mlado kožo.
Kako deluje?
1. mikrodelci zgladijo polt
2. modri biseri z mlecno kislino pomagajo odpreti zamasene pore

Rezultat:
cista koza in gladka polt

Uporaba:
nanesite na navlazeno kozo obraza, vmasirajte in nato sperite z vodo. izognite se predelu okoli oci.

KOMPATIBILNOST S KOZO JE DERMATOLOSKO DOKAZANA. NEKOMEDOGEN IZDELEK.

IPB Image

Tale izdelek poznam preko vzorčkov, ki sem jih dobila. Sama nimam nekih večjih težav z nepravilnostmi na koži, zato piling težko ocenim s tega stališča. Namenjen je vsakodnevni uporabi, ampak jaz si tega definitivno ne bi vsak dan pacala na obraz. Zdi se mi, da je za vsakodnevno uporabo preagresiven, kar sem tudi na lastni koži občutila. Jaz sem ga uporabljala enkrat na teden, včasih enkrat na dva tedna, kar je moji neproblematični koži popolnoma ustrezalo. Koža je bila po uporabi očiščena, gladka in napeta. Ob prepogosti uporabi (t.j. vsak dan) je bila koža že prenapeta in imela sem občutek nategnjene kože. Ko sem podaljšala čas med vsako uporabo pa tega neprijetnega občutka ni bilo. Kljub temu je po uporabi nujno potrebna nadaljna nega, ker je koža precej suha.
Pilinga porabi zelo malo, sama sem imela tri vzorčke za kar precej časa. Vonj mi je všeč, je tipično "nivejevski", nevsiljiv. Natančne cene izdelka ne poznam, ker kot sem že povedala ga poznam samo preko vzorčkov. Kupila ga verjetno ne bom, ker me ni prepričal.


Ocena: 3 (zadovoljivo)
  • 0

#2 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 26 December 2007 - 10:22 AM

Čudno, sam tole men DEJANSKO pomaga hmm.gif .
Uporablam usak dan zvečer, čez dam pol še eno kremo od Nivee, k spada v isto kolekcijo.
In morm rečt ... Koža ni več tok rdeča, mozolji se posušijo 1, 2, 3, tud ne zateguje mi obraza, tko k druge kreme ... Ugl. men je super in sm prov vesela, da je mtka prnesla to thumbup.gif .
Z moje strani dobi 5.
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users