Jump to content


Photo

Obarvana krema - ALVERDE Getönte Tagescreme Mandel


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 December 2007 - 08:53 PM

Za tole čudovito odkritje se moram zahvaliti mami, ki je pred kakšnim tednom domov prinesla tole obarvano kremo in že pri prvi uporabi ugotovila, da je zanjo odtenek veliko presvetel (je namreč precej temnopolta). Kremica je seveda prešla v mojo uporabo in jaz sem z njo izredno zadovoljna. Najprej naj povem, da imam sicer kar lepo kožo, po nosu jo sicer 'krasi' nekaj ogrcev in tu in tam kakšen mini mozoljček, drugače pa večjih nepravilnosti nimam in zato tudi izredno nerada uporabljam pudre. Ker pa si vseeno želim lepe, žareče in enakomerne polti, je tale obarvana krema zame naravnost popoln izdelek.

Pozimi sem zelo svetlopolta in zato dostikrat izgledam kar malce nezdravo bleda, zato sem se bala, da mi bo obarvana krema pretemna. Ko jo iztisnemo iz tubice namreč izgleda kar konkretno temna, ampak na mojo srečo se je izkazalo, da je bila skrb odveč. Krema je nekje srednje gosta in se lepo maže, vendar jo je treba kar hitro razmazat, saj se zelo hitro fiksira in vpije. Sestavine so odlične in naravne, krema je sicer izredno lepo vlažilna in tudi hranljiva, ampak kože ob enem niti malo ne masti. Jaz imam mešan tip kože, ki ne tolerira težkih krem, tale pa se je izkazala kot izredno prijetna, nekoliko hranljiva in lahka ob enem. Kože mi ne masti, občutek imam, da nemoteno diha in tudi svetim se nič bolj kot ponavadi.

Zanimivo je, kako tale obarvana krema polt kar nekako zretušira, namreč dejstvo je, da nikakor ni prekrivna kot kakšen puder (čeprav malenkost vseeno je), pa vendar naredi polt prekrasno enakomerno in ji doda tisti zdravi sijaj, meni tudi lepo zakamuflira podočnjake. Z mojega obraza kar zbriše bledico, čeprav ne morem reči, da kožo kaj bistveno potemni - barvne razlike med obrazom in vratom ni, je pa res, da morebitne linije vedno skrbno razbišem. Koži da nekakšen zagorel in spočit videz, prav tisti zdravi, zlatkasti odsev, ki ga ponavadi pridobimo na morju.

Učinek kreme pri meni zdrži cel dan, poleg tega je koža ves čas lepo navlažena in lahko nemoteno diha. Krema ni komedogena in bo zato uporabna tudi za tiste s problematično kožo. Kar se tiče tipa kože, bo primerna za vse, razen za tiste z zelo mastno. Pri uporabnicah z izrazito suho kožo pa bo predhodno potrebna bolj hranljiva podlaga. Glede odtenka pa tole - dobi se samo eden in sicer Golden Beige, ki mislim, da bo primeren za vse tone polti, le za tiste zelo temne ne. Tudi sneguljčicam namreč po mojem mnenju krema ne bo delala problemov, ker je prosojna in se nanaša na tanko, poleg tega je odtenek izredno naraven in se kar zlije s poltjo. Pri temnejši polti proti pričakovanjem problemi žal bodo, moja mami je že po naravi izredno temna in ko je kremo sprobala na bradi, je imela brado prav očitno svetlejšo od preostalega obraza.

Pakirana je v zelo luštno in simpatično majhno tubico, ki drži 30ml. Cene ne vem, sigurno pa je nizka, pod 5€ - za tako krasen izdelek bi bila pripravljena odšteti precej več. Pri meni je s prvo uporabo definitivno postala stalnica.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 12 January 2008 - 02:22 PM


Tole obarvano kremo uporabljam že nekaj časa, predvsem zato, ker ne uporabljam pudra. Krema je sicer dokaj temnega odtenka, a jaz jo nanašam le na določene predele, da zakrijem rdečico oz. podočnjake.
Všeč mi je, da se zlahka nanaša in če jo pazljivo naneseš se lepo zlije s kožo.
Cenovno je ugodna, vsekakor vredna poskusa.

5/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users