Jump to content


Photo

Krema/Serum – SEBAMED Clear Face Care Gel


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 17 November 2007 - 02:29 PM

Negovalni gel je idealna dermatološka osnovna nega kože proti mozoljem, ogrcem in kožnim nečistočam. Aktivne vlažilne učinkovine kot so hyaluronska kislina in aloe vera oskrbijo kožo z izjemno količino vlage. Panthenol in allantoin pomirjata in negujeta kožo, ji nudita gladkost in voljnost. pH vrednost 5,5, okrepi naravni zaščitni kislinski plašč može. Brez olj, emulgatorjev in dišav.

Ocena sestavin

Gel sem kupila ker sem rabila nekaj lahkega in nemastnega za poletje in ta gel se je resnično izkazal.
Gre za zelo lahek, redkejši, prozoren gel, brez vonja, ki se ga porabi zelo malo, saj se odlično maže. Gel sem kupila maja, pa ga je še vedno kakšna četrtina. Gel kože ne zmasti, ampak jo prijetno osveži in navlaži. Vpije se kar hitro, kakšno minuto po nanosu je občutek na koži malce lepljiv, potem pa ta izgine. Za seboj pusti gladko, napeto in navlaženo kožo. Za mojo mešano kožo gel poleti popolnoma zadostuje, zdaj v hladnejših mesecih, pa raje posežem po čem bolj hranilnem.
Gel je primeren za mastno in mešano, mogoče bo za mešano kožo pozimi premalo.
Embalaža je navadna tubica, bolj primerna bi bila embalaža na pumpico, saj se rado zgodi, da ven priteče preveč gela.
Cena je malo več kot 10€ v Sanolaborju za 50ml gela, kar je precej ugodno, če upoštevam da se gela zelo malo porabi. Zadeva nima nobene večje napake zato si zasluži petico.


Ocena 5/5

IPB Image

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users