Jump to content


Photo

Maska - AUBREY ORGANICS Green Tea & Green Clay Rejuvenating Mask


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 October 2007 - 12:08 PM

Poživljajoča maska z antioksidanti pomaga posrkati nečistoče iz kože z zeleno glino in naravnimi sadnimi kislinami. Utrujeno in suho kožo prenovi in osveži. Organski Matcha zeleni čaj kožo neguje in ščiti. Glina kaolin, zelena glina in rdeče sadne kisline posrkajo nečistoče iz kože, jo nežno polirajo in obnovijo.

Krasna čistilna maska za obraz, ki je sestavinsko izjemno kvalitetna, poleg tega pa še popolnoma naravna (organska, veganska, ne testirajo na živalih, certifikat BDIH za kontrolirano naravno kozmetiko). Jaz sem jo vzela, ker imam mešan tip kože in potrebujem dobro, a nežno čistilno masko, ki temeljito posrka nečistoče in odvečno maščobo na T predelu, a kljub temu ne izsušuje in ni agresivna. Maska je srednje goste konsistence, malce lepljiva (vendar ne na neprijeten način), svetlo olivno zelene barve, nanaša se krasno. Nanesem jo na suho, očiščeno kožo in pustim delovati 15 minut. Potem z mokrimi rokami še enkrat zmasiram obraz in masko temeljito sperem, kar ni problem, saj se spira zelo hitro in lepo. Vonj je zanimiv, mene spominja ne en sirup iz moje mladosti, ne vem točno kateri. Maska se na obrazu ne strdi (to je meni ogromen plus) in kože ne zateguje. Po spiranju je koža božansko gladka, napeta, sijoča, očiščena in zadovoljna. Poleg tega je tudi lepo navlažena in voljna, niti slučajno ni nobene sledi o kakšni izsušenosti in zategovanju, kot se to rado zgori po uporabi kakšnih drugih in precej agresivnejših čistilnih mask. Maska se dobi v lični tubi, ki drži velikodušnih 118ml, za kar boste odštele 13.5€, kar se mi zdi glede na majhno porabo in velikodušno količino čisto primerno, maska bo namreč trajala kakšne pol leta ob redni uporabi 2x tedensko.

Naj pa posebej opozorim, da maska verjetno ne bo primerna za zelo mastno in problematično kožo, ki potrebuje tiste res hardcore čistilne maske, ki kožo tudi nekoliko izsušijo oz. res totalno popijejo vso maščobo. Tale je namreč bolj nežna in res primerna za normalno kožo, ki potrebuje neko zmerno čiščenje, v tem primeru se odreže zelo dobro.


5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Vijoličarka

Vijoličarka

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 01 December 2007 - 08:00 PM

Bom še jaz to masko pohvalila. Tako kot DileMa imam mešano kožo, pa še občutljivo zraven. Ampak tudi precej starejšo in zrelejšo.

Prvi nanos, priznam, je bil katastrofa, saj sem je nanesla premalo in je vse skupaj čudno izpadlo. Ampak ker sem jo že imela, sem tvegala drugi poskus in jo nanesla v bolj bogati plasti. To je bilo pa čisto nekaj drugega! Maska najprej malo 'zažari', čutiš toplotni efekt, kar pa ni neprijetno, sicer pa ta občutek kmalu izgine.

Res je fino, ker se ne posuši in tudi potem jo je z mlačno vodo čisto lahko odstraniti. Koža je potem mehka, nič 'zmatrana' od tretmaja. Ampak na moje pore pa ima malo preblag čistilni učinek. Najbrž tudi zato, ker moje pore niso problematične toliko zaradi tipa kože, kot zaradi starosti, torej zrelosti kože. Majčkeno se koža tudi napne in po nanosu nočne kreme (Vegecell od Aubrey) vse skupaj kar dobro izgleda in se tako tudi občuti.

Mislim pa, da bi bila take maske zelo vesela, ko sem bila mlajša in sem imela drugačno kožo - samo nekaj črnih pikic na nosku. In bi s tako masko lahko vzdrževala dobro stanje kože.

4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users