Jump to content


Photo

Katere barve za lase uporabljate?


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#81 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 06 December 2005 - 02:51 PM

Če boš že delala tak eksperiment, ga naredi pri frizerju!! Ker doma zna bit problem...
  • 0

#82 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 December 2005 - 03:05 PM

jaz ne bi,dilema biggrin.gif
verja,zate sm razmišlala pa o unih sprejih k smo se pogovarjale,in mislm,da nau nč prjel tist 3% peroksid,na že barvane lase...oz je sploh brezveze si špricat neki glih tok da ti jih še bl izsuši,nardi pa prouzaprou nč...kaj pa vem,no,jz ne bi,
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#83 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2005 - 03:17 PM

QUOTE(rea)
jaz ne bi,dilema biggrin.gif


Zakaj?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#84 dorotea

dorotea

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 06 December 2005 - 03:33 PM

jaz pa ne vem kaka barva mi bolj paše...temna ali svetla.Čeprav sem se v svetli počutila super,mi vsak pove drugače.
da si boste malce predstvaljali vam bom prilepila dve slikici..
na eni imam full temne,da drugi pa že bolj sv.rjave z čisto malo blont.

evo:
http://img105.echo.c...=pic00384oe.jpg
in še ena:
http://img271.images...m16743rr.jpg(ta s eslabše vidi,samo nimam druge...

zdaj pa mi pomagajte
  • 0

#85 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 December 2005 - 03:35 PM

Meni se zdi, da ti veliko bolj paše temna.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#86 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2005 - 04:13 PM

QUOTE(DiLeMa)
Meni se zdi, da ti veliko bolj paše temna.


se strinjam... una temna čupica ti full paše wink.gif
  • 0

#87 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 06 December 2005 - 08:35 PM

QUOTE(DiLeMa)
Mene pa ful neki muči, da bi se pobarvala ... kaj pa vem. Sm že dolg blond, pa bi šla mogoče na rjavo ... al pa celo rdečo ... črno ... kaj jst vem.  :D



DiLeMa, go for it!!!Tudi mene je zamikalo, ker sem bla že kar nekaj let tak platinasto blond s srednje dolgimi lasi.In zgodilo se je...prejšni teden.Nikomu nisem povedla, da grem k frizerju!In zdaj sem temno rjava, z vijolčnimi in modrimi prameni (od spredaj) in hm,kar precej krajšimi lasi. biggrin.gif

P.S.Kaj si morem zdaj nick spremenit? laugh.gif
  • 0

#88 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 December 2005 - 01:24 AM

ma,dilema,kr tko sm rekla,jz si sebe ne predstavljam s temnimi,pa sm pač misll,akr neki sm bleknla,čeprou,ti maš temne oči,se mi zdi,ne?pol bi ti veliko bl pasal kt bi men pomojm
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#89 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2005 - 10:59 AM

Ja, jst mam čist črne okice. biggrin.gif Ne vem no, sej bom vidla kaj bom nardila. V bistvu je bedno sam to, da če mi ne bo všeč tista temna barva, bo pol celo sranje ratalo, ko bom hotela bit nazaj blondinka ... pa me je mal strah, da si ne skurim las. rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#90 dorotea

dorotea

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 07 December 2005 - 01:00 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, jst mam čist črne okice.  :D Ne vem no, sej bom vidla kaj bom nardila. V bistvu je bedno sam to, da če mi ne bo všeč tista temna barva, bo pol celo sranje ratalo, ko bom hotela bit nazaj blondinka ... pa me je mal strah, da si ne skurim las.  :roll:




ja iz rjave barve je težko prit nazaj na lepo blond pobarvane lase,brez da jih skuriš..se da ampak ne smeš hitet..v cca enem letu,meni je uspelo,ampak zdaj sem spet temnolaska.Rada bi bla spet blond samo me je strah da si še te kratke uničim.Itq sem se žemorala postričt ker sem mela uničene.. rolleyes.gif
  • 0

#91 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 15 December 2005 - 11:01 AM

skoraj vse blond tongue.gif
am js si barvam crno lase pa koncno sm dobila barvno k je obstojna in to je schwarzkopf billance črno modra. drgac pa slabe so fructis 100%color al kej je že in od subrine k se je po enem tednu zacelo spirat in ratalo temno rjavo.
  • 0

#92 makeupgirl

makeupgirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 37 posts

Posted 17 December 2005 - 08:56 PM

baby jst sem tud modra črnolaska smile.gif
men je pa bla tud poly live kul, tud obstojna, drugič bom pa mogoče tud to od schwarzkopfa billance poskusila
  • 0

#93 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 December 2005 - 03:08 PM

Ali katera ve, katera blon barva daje lasem lesk??
  • 0

#94 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 03:09 PM

Super lepe laske, svetleče in mehke, naredijo Feria blond odtenki.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#95 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 December 2005 - 03:18 PM

Kaj pa Poly Brillance, te so tudi baje dobre pa piše, da dajejo ful lesk. Ali se katera barva z njimi?
  • 0

#96 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 December 2005 - 03:29 PM

Ja, moja mami se pa tud jst sm enkrat probala ... nimam pripomb, dobre barve so.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#97 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 December 2005 - 03:32 PM

Meni se gre zdej predvsem zaradi leska, ker imam ful ˝motne¨lase - oz. brez leska. Barve ima pa Poly Brillance tudi kar o.k. sem gledala na netu.

http://www.consumer....1/consumer/1/3/
  • 0

#98 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 25 December 2005 - 10:47 PM

QUOTE(lonchy)
baby jst sem tud modra črnolaska smile.gif
men je pa bla tud poly live kul, tud obstojna, drugič bom pa mogoče tud to od schwarzkopfa billance poskusila

am bRillance biggrin.gif moja napaka
  • 0

#99 makeupgirl

makeupgirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 37 posts

Posted 26 December 2005 - 02:06 PM

jp, sem prepisala od tebe biggrin.gif , sj drgač vem za katero barvo gre.aja pa
men se modr odtenek nič več ne pozna,sam kul pride vseen, tko da se bom drugič po mojm kr sam s črno pobarvala. kako je pa pr teb z odtenkom modre?
  • 0

#100 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 March 2006 - 12:29 PM

Izredno moram pohvalit nove Schwarzkopf barve Natural & Easy, sem izredno zadovoljna.

Schwarzkopf Natural & Easy je prva trajno obstojna barva za lase s tehnologijo Multi-Accent, s pomočjo katere samo v enem koraku dosežemo naravni barvni rezultat, poln svetlejših in temnejših pramenov enake osnovne barve in briljantnega leska. 100 odstotno učinkovito pa prekriva tudi sive lase. Barvi je dodan tudi regenerator za barvni lesk, ki lase po barvanju globinsko neguje, zaradi česar so občutno voljnejši ter neverjetno sijoči.

Sem se pred dvema dnevoma barvala iz platinasto blond na črno in sem izbrala odtenek Ebony Black, barva je fantastična, sem čisto brez pripomb. Popolnoma mi je prekrila blond barvo, lasje so obarvani z globoko črnim odtenkom, zelo enakomerno, nič nisem bila zelena al karkoli, lasje so po barvanju čudovito mehki, priloženi balzam pa je tudi fantastičen, naredi zelo mehke in gladke lase in čudovito diši.

Pa tudi cenovno se mi zdijo barve ugodne, misli da so okoli 1400 tolarjev, kar je meni sploh všeč, saj rabim za barvanje celotnih las kar tri škatlice barve.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users