Jump to content


Photo

L'Occitane Green Tea gel za prhanje


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena (1 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 September 2006 - 09:20 AM

sveže in blago po zelenem čaju dišeči gel za prhanje je na voljo v dveh pakiranjih (250 in 75 ml), jaz posedujem manjšo in mi je popolnoma zadosti za popestritev tuširanja vsake toliko časa, sploh bolj prija poleti, pozimi moja koža potrebuje bogatejšo, hranilnejšo nego, zato posegam po oljih (tudi lushev almond&coconut smoothie bo to zimo moj!).

prozornkast gel že ob manjši količini na gobici/lufi v stiku z vodo tvori precej bogato (a spet ne tako kot medeni gel) peno, ki se lepo nanaša in zlahka spere. normalne in neobčutljive kože ne izsuši, svetujem pa previdnost tistim s suho ali občutljivo kožo. tudi sama sem si po tuširanju nanesla losjon za telo - bolj iz navada kot iz potrebe. lepo se zlije z vonjem losjona, še bolj pa masažnega olja za telo iz iste kolekcije. obljubljajo tudi, naj bi gel očistil tudi lase, jaz nisem probala.

oblika plastenke meni ena izmed vizuelno manj privlačnih pri l'occitanu, veliko bolj mojemu pogledu prija tista s potovalno vsebnostjo gela. všeč mi je tudi, da je gel prozornkast s prihidom zelene (ne maram belih, gostih gelov za prhanje).

zaradi neizstopajočih lastnosti in precej zasoljene cene (drobiž čez 3k za 250 ml) mu prisojam povprečno oceno.

IPB Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users