Jump to content


Photo

Lush Figs&Leaves trdo milo


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena (0 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 September 2006 - 12:50 PM

zaradi ukinitve mojega najljubšega mila banana moon, sem zadnjič v lushu povprašala, kaj mi ponujajo v zameno in mi je svetovala figs&leaves, ki pa sem ga že nekajkrat prej ovohavala.

izbira se je izkazala za pravo: milo ni trdo kot klasična trda mila, ampak precej mastno in posledično kremasto, kar je le še dodaten plus. sploh pa me neizmerno veseli dejstvo, da se lusheva mila prekrasno režejo. in to brez okruškov! pravi clean cut!

vsebuje prekuhane fige in izvleček aloe vere, na mokri koži se bogato, kremasto zapeni in kožo kljub temeljitemu (o)čiščenju prav nič ne izsuši. vonja bi se bilo potrebno navadit, je zanimiv in kar močan (jaz ga voham vsakič, ko stopim v kopalnico, ker imam kos mila pri umivalniku), a meni vse prej kot moteč. koža je po umivanju mehka in ne potrebuje nanosa kreme ali losjona. tudi kot sredstvo za tuširanje (jaz imam trda mila prvenstveno namenjena za umivanje rok) se krasno obnese. cena za 100g je sprejemljivih 790 sit, ena izmed nižjih v lushu. dobite ga v prozorni vrečkici z lushevim logotipom ali zavitega v papir.

priporočam!

prisojam mu odlično oceno.


IPB Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users