Jump to content


Photo

Dr. Scheller Krema Z Izvlečkom Ognjiča


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

  1. 5 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 September 2006 - 01:02 PM

Prijetna krema, ki vsebuje ognjič,allantoin in vlažilce. Meni ne zdi tako mastna bolj vlažilna in zato ni nek čudež za zelo suhe roke vendar da res lep videz kože na rokah tak zdrav pač. Diši meni prekrasno. Vpije se kar hitro ampak se mi zdi da če namažeš preveč da pušča neprijeten film na koži.
Ocena: 3

IPB Image
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 September 2006 - 04:36 PM

.

Kot lastnica pošastno suhih in občutljivih rok znam pošteno ločiti zrno od plevela, kar se tiče krem za roke. In tale krema zagotovo spada med prve, namreč je za moje pojme zelo kvalitetna, hranljiva. V zimskih mesecih mi je sicer premalo hranilna, čeprav je kar precej mastna. Je tudi bolj koncentrirana, se je posledično manj porabi. Diši po ognjiču, česar vonj mi je zelo všeč. Je oranžkaste barve, vpija se nekje srednje hitro, za seboj pa pusti mehko in nežno kožo. Na voljo je tudi v manjšem pakiranju (embalaža všečna tuba), primernem za v torbico.


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2006 - 10:07 PM

Zelo v redu krema, tudi meni zelo všeč vonj, lepo neguje roke, se v redu vpije. Poleg tega (verjetno ej to samo moja muha) se mi zdi vse z ognjičem zelo primerno za take zadeve, tako da že samo ime pripomore k občudovanju z moje strani. smile.gif

5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users