Jump to content


Photo

izpadanje las


  • Please log in to reply
309 replies to this topic

#1 MMX

MMX

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 25 March 2006 - 12:05 PM

pozdravljeni!! sem fant star 16 let-nenavadno je to da mi v zadnjem času zelo izpadajo lasje-imam kratke! Med počitnicami-med poletjem sem si želiral lase vsak dan -sem si jih tudi barval.pral sem si jih vsak dan.že takrat se je izpadanje las začelo vendar se je hitro umirilo,tako je minil kr lep čas, nisem si želiral las ne barval in zdaj so mi kar naenkrat začeli tako množično izpadati da več ne vem kaj bi-seveda se ne vidi kr sem imel zelo goste lase-vendar so zdaj redkejši-začel sem uporabljati šampon fitoval,pa razne brezove šampone, imam tudi malo prhlaja,lasišče me tudi malo srbi:imate kakšne prdloge ali podobne izkušnje da bi zaustavil izpad las.

VEm da je teh tem na milijone zato se opravičujem,hvala za odgovore smile.gif smile.gif smile.gif
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 March 2006 - 12:20 PM

MMX mislim, da imaš izsušeno in razdraženo lasišče in potrebuješ dobro in nežno nego. Za pranje las uporabljaj Fitoval šampon, ker je super ... in vztrajaj pri uporabi kar nekaj časa, vmes ne menjaj šampona.

Lahko bi si omislil tudi Fitoval kapsule, ki prav tako pomagajo. Moja sestra je imela nekaj časa probleme z lasiščem in lasmi (so ji tudi prekomerno izpadali, pa ima drugače ful goste) in je redno uporabljala Fitoval šampon in naredila kuro s Fitoval kapsulami ... ji je izredno pomagalo, samo vztrajat je treba.

Jaz ti priporočam uporabo linije Fitoval Plus, ki je namenjena prav negi proti izpadanju las.

IPB Image

ŠAMPON FITOVAL PLUS

Šampon Fitoval Plus je izboljšana in učinkovitejša nadgradnja šampona Fitoval pri težavah z izpadanjem las in je pravi energijski koktejl aktivnih naravnih sestavin (glikogen, hidrolizirani peptidi, izvleček rožmarina, izvleček arnike), ki zagotavlja celicam lasnih korenin dodaten vir energije za hitrejše obnavljanje rast las.

Glikogen, polisarharid pridobljen iz morskih organizmov, je dodaten vir energije za hitrejšo rast las. Hidrolizirani peptidi iz pšenice okrepijo las od znotraj, na njegovi površini pa tvorijo zaščitni sloj, ki lase varuje pred poškodbami. Izvleček rožmarina čisti lasišče in izboljšuje njegovo prekrvitev, izvleček arnike pa deluje protivnetno in izboljšuje prekrvitev lasišča.

Šampon Fitoval Plus je blag za lasišče in lase. Testiranci* so opazili zmanjšano izpadanje in izboljšan splošen videz las.

LOSJON FITOVAL PLUS

Losjon Fitoval Plus je patentirana formula proti izpadanju las. Vsebuje kombinacijo treh visoko aktivnih rastlinskih učinkovin (eskulin, ksimeninska kislina, lavrinska kislina), ki dokazano učinkujejo proti izpadanju las.

Eskulin iz divjega kostanja poveča prekrvitev lasišča in tako izboljša oskrbo lasnih korenin s hranljivimi snovmi, potrebnimi za rast las. Ksimeninska kislina iz semena belega santalovca izboljšuje mikrocirkulacijo in nadzoruje izločanje loja. Lavrinska kislina iz plodov palme zavira delovanje encima 5-? reduktaze, ki je pomemben dejavnik pri hormonsko pogojenem izpadanju las.

KAPSULE FITOVAL

So idealna biološka prehrana za problematične in poškodovane lase. Prek krvnega obtoka oskrbujejo lasne korenine s snovmi, ki so nujno potrebne za rast in obnavljanje lasišča.
Kapsule Fitoval® vsebujejo aminokislino cistin, ki je najpomembnejša za obnovo lasišča, ter vitamine in minerale, ki sodelu-jejo kot katalizatorji pri presnovnih procesih v lasni korenini. Kot vir vitaminov skupine B, mineralov in aminokislin je kapsulam dodan medicinski kvas.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 MMX

MMX

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 25 March 2006 - 12:58 PM

hvala, pa misliš da bi mogo k zdravniku-dermatologu-tvoje sestra je šla??
  • 0

#4 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 March 2006 - 01:00 PM

mene pa zanima,...a če začnem jemat te kapsule fitoval,k majo skupino vitamina b notr,je odvče če jemlm sočasno še b komplex vitaminov(k jih jem na vsake tok,ravno zarad razbolelega lasišča?)

Pa še to-a lahko jem samo kapsule,brez,da bi uporabljala še šampon,losjon...?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 March 2006 - 03:50 PM

QUOTE(MMX)
hvala, pa misliš da bi mogo k zdravniku-dermatologu-tvoje sestra je šla??


Moja sestra ni šla k dermatologu, je najprej poskusila te Fitoval zadeve in ji je pomagalo, tako da potem ni bilo več potrebe, da bi šla k dermatologu.

Rea, zakaj bi jemala ti te kapsule? Imaš izredno lepe, zdrave in goste lase in se mi zdi jemanje teh zadev popolnoma odveč, sploh zato, ker že jemlješ B kompleks.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 04:40 PM

Jaz sem kapsule Fitoval že jemala, ker sem imela zaradi zdravstvenih težav prekomirno izpadanje las in jih moram pohvalit. Šampona pa nisem probala. Sem ga pa sedaj fantu kupila in bomo videli, če bo kaj učinka.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#7 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 04:42 PM

Danes sem pa v Lekarni vidla reklamo še za ene tablete in sicer Dr. Bohm - tablete za kožo, lase in nohte. A jih katera pozna?

Sestava ene tablete:
kremenica 360 mg
izvleček prosa 70 mg
biotin 50 ug
pantotenska kislina 2 mg
cink 4 mg
baker 500 ug
železo 3 mg
selen 30 ug
MSM 15 mg

Tablete ne vsebujejo laktoze, kvasa, glutena in barvil. To piše na brošuri iz Lekarne.

Več info na http://www.apomedica.com

IPB Image
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 March 2006 - 06:53 PM

Ma to je podobn kot B kompleks ... gre pač za nekakšne vitamine, prehransko dopolnilo. To niso tablete, specializirane za težave pri izpadanju las.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 06:58 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ma to je podobn kot B kompleks ... gre pač za nekakšne vitamine, prehransko dopolnilo. To niso tablete, specializirane za težave pri izpadanju las.


Ampak niso pa slabe?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 March 2006 - 07:00 PM

To pa zares ne vem ... nism strokovnjak za te zadeve in ne vem kaj naj bi tablete vsebovale. Ampak meni se ne zdi slabo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 07:55 PM

Men se zdi, da proso pomaga pri rasti, sam nisem sigurna.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 March 2006 - 07:57 PM

Vitamin B5 morajo jemati pijanci. smile.gif Zaradi jeter. Fant jih je jemal, ker je imel vkleščen živec v hrbtenici. Povzročajo pa tudi, da se zrediš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 25 March 2006 - 11:20 PM

ma sj b komplexa ne jemlem že ene 4 mesce,jemala bi pa zato,ker mam zadne čase čudno lasišče(povedala sm že da me full boli,res full)pa tko ene pikce kot da bi bil prhljaj mam,pa tko,no-učasih k me hoče fant pobožat kr skočm,tko me boli.Sicr ne boli neprestano ampak zihr vsak tedn kdaj.
In to mori.
Plus,zadnje čase mam tko boge lase se mi zdi oops.gif laugh.gif
No?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 March 2006 - 08:22 AM

Škodil ziher ne bo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 26 March 2006 - 09:58 AM

To ne, sam redit se lahko začneš.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 March 2006 - 04:24 PM

tko je s tem,baje b komplex oz ostali vitamini,ki delujeo na lase in kožo,povečujejo apetit,to je res ampak,ko sem jemala b komplex nisem nič takega opazila!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 28 March 2006 - 08:00 AM

Pri meni je bilo odvisno od katere firme sem imela b-komplex. Prej sem jemala enega 2 meseca, ki sem ga kupila v dm-u in nisem imela nobenega apetita (pa sem si želela mal zredit...)pa tudi stanje se mi ni izboljšalo.
Sedaj pa imam krkin B-komplex, ki naj bi bil najboljši.Sedaj pa se mi zdi, kot da sem non stop lačna in kar cel dan jem in končno mi ratuje, da se malo zredim.
Sicer pa je ta kura namenjena mojim bogim laskom, ki mi ful izpadajo in mi je frizerka predlagala te tablete in Fitoval šampon,kupila pa sem si še losion Fitoval plus. Upam, da se mi bo stanje izboljšalo.
  • 0

#18 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 March 2006 - 12:03 PM

najbrž je ta od dm-a manj močn b komplex,pa pol zato ni tud večiga apetita
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 28 March 2006 - 02:05 PM

Ja verjetno je bil res bolj švoh biggrin.gif
  • 0

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 August 2006 - 05:09 PM

.
Sem si prej prala lase in me je kr malo panika zgrabila. Saj me skos po malem lovi, ko si lase operem in nato počešem, pa vendar. Namreč, ob pranju in česanju meni izpade kar šop las (sploh če še oni lak Masterpiece uporabim in se mi lasje prav pošteno zvozlajo) - sicer je res, da mam dolgo grivo in že ob izpadu enega lasa se zdi, kot da mi bi jih izpadlo malo morje, pa vendar. O tem tudi skos težim moji frizerki, pa pravi, da ni panike..... da je to normalno in ker mam pač dolge lase, se mi še to tak več zdi. Čeprav je mene kar strah, da bom kar naenkrat plešasta ratala!!! IPB Image Ker še zdaj mi ni jasen čist tale pojav, da ti jih tlko izpade, pa maš skos "isto las"..... sploh pri takšni dolžini - ti jih ne more tlko zrast naenkrat, klko ti ji izpade. :clown:
No, mogla sem se izpovedat. IPB Image



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users