Jump to content


Photo

Rak na dojki & deodoranti


  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#101

  • Guests

Posted 15 August 2006 - 10:52 AM

Hvala za nasvet, _M_, to tudi že počnem. Samo svoje mnenje sem izrazila, simple as that! biggrin.gif
  • 0

#102 veselasmrketa

veselasmrketa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 168 posts

Posted 31 August 2006 - 10:53 PM

jaz pa uporabljam že ene dve leti parfum jardins du monde z kroglico,in sem tko debelo pogledala ko sem vidla kaj vsebuje noter,sam sem pa pri sebi tud neki sumljivga opazla pr seb pr pazduhi da bom mogla it kar mal k zdravniku preverit kaj je to ena čudna bulca upam da ni nič nevarnega parfum bom itak mogla zamenjat
  • 0

#103 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 11:10 PM

Kolikor jaz vem je celo en zdravnik napisal članek o tem , da kao antiperspianti povzročajo raka saj so znanstvene raziskave pokazale prisotnost teh snovi in vseh ostalih parabenov v pazduhah oz limfah oz tam.. laugh.gif in tudi drugje po telesu.
  • 0

#104

  • Guests

Posted 31 August 2006 - 11:35 PM

Se ne strinjam. Tole je prislo ven ze nekaj let nazaj in so pol zavrnili. Je pa blo receno, kot sem ze enkrat napisala, da itak vse kemicne stvari pronicajo v telo skozi pore, tam ko se pobrijes pa se tolk bolj, tk da je skodljivo cist vse, kar je kemicno, ne samo tale aluminijev klorohidrat. Men se zdi, da zivimo itak ze v tako zastruplenem svetu, da se je telo ze moglo malo navadit. Mogoce bi pa zdaj ze zboleli, ce nebi blo vseh teh kemikalij prisotnih biggrin.gif
Ma dejte no, noben nebu zivu vecno. Gube boste glih tk dobile, pa poveseno kozo in eno in drugo... ne mors se celo zivljenje necemu izogibat z razlogom da ne bos zbolel in umrl, ker na koncu itak bos. Lahk pa celo zivljenje malo bolj zdravo zivis.. z razlogom da se bos pac pri sebi boljse pocutil. Sam na tak nacin in s panicarjenjem okrog vseh teh stvari vprasanje kolk je dobrega pocutja zraven.

Ma ja, tecna sm. Ura je pozna, pa nism z ucenjem naredla niti priblizno tolk kolkr sm si zadala. Pac butasto se mi vcasih zdi tole vse skup..
  • 0

#105 Lacrima

Lacrima

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts
  • Location:Ok. Ljubljane :)

Posted 01 September 2006 - 06:37 PM

OMG! blink.gif Neeee! Js sm si pa lih zdele najdla enga, ki mi je po vonju bil všeč. Na žalost vsebuje ta Alumimum al karkol je že, tko da se zdj poslavljam od mojga priljubljenga deo-ta cry.gif

Uporabljam (sem ga laugh.gif ) pa FA Balsam Aftershave care.
  • 0
Beauty is only skin deep.

#106 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 September 2006 - 07:21 PM

Oh, kera panika, no...
a unga posta, ki sm ga pa jst prlepla in ovrže te kaoraziskave, pa ni nobena prebrala ermm.gif:
  • 0

#107 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 September 2006 - 09:49 PM

Izabela imaš prav itak vse pride v telo vendar v malih količinah. samo se pa nabira...nevem kaj naj si mislim. saj tudi svinjarije vsi več ali manj jemo pa se pri enih pozna pri enih pa ne.Jaz ga uporabljam ker ne morem brez tega bi dehidrirala. hec..

Sicer pa moram dodat nekaj važnega-to kar zdravniki govorijo jaz vse jemljem zelo z rezervo ker fuuuul posplošujejo stvari. Mah meni majo malo kurje pameti..al pa se delajo da majo da ne bi nastala panika, ker če bi vse utemeljili kar se govori bi živeli vsi v konstantem strahu.
  • 0

#108 piiiqiii

piiiqiii

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 397 posts

Posted 26 September 2007 - 03:03 PM

za deodorant uporabljam sam spreje
  • 0
IPB Image
Being just friends with you is hard,
but I couldnt imagine if I didnt have you in my life at all.

#109 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2007 - 11:23 PM

vedno več uporabljam naravni deo kristal...malo večkrat pač namažeš pa je thumbup.gif
  • 0

#110 Rejci

Rejci

    sramežljivec

  • Člani
  • 47 posts
  • Interests:Igranje kitare,druženje s prijatelji,plavanje,risanje na steklo,slikanje,vožnja s kolesom...

Posted 27 September 2007 - 12:35 PM

QUOTE(gospodična*mična @ 27. 9. 2007 - 0:23) View Post

vedno več uporabljam naravni deo kristal...malo večkrat pač namažeš pa je thumbup.gif

js tud naravni so najbolši ko ne vsebujejo tok umatnih snovi
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users