Jump to content


Photo

Kreme za obraz z ZF


  • Please log in to reply
949 replies to this topic

#641 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 April 2020 - 06:51 PM

 

sundance-sensitiv-sonnen.jpg

Par dni uporabljam tole Sundance in mi je super. Fina konsistenca ravno prav tekoča in mazljiva, lepo se nanaša, lepo se vpije in ne pusti težkega filma na koži. Po nanosu sem se sicer malenkost svetila, ampak ni moteče. Sicer se mi ne zdi tako bogata kot Cosrx, ampak ne izsušuje, imam pa spodaj že kar nekaj podlage. Nisem testirala pod MU, tako da glede tega ne morem komentirat. Za ceno in glede na to da jo kupuš v DM mi je to super opcija. 

 

Medtem ko oranžna 30 SPF iz te linije je pa obup. Ful gosta, težko mazljiva, mastna oz težka, se ne vpije in obsedi na koži. Groza, sploh da bi jo v ustrezni količini moral nanesti si sploh ne predstavljam. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#642 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30608 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 April 2020 - 07:32 AM

Jaz sem si jo tudi včeraj vzela, sem pa vedno presenečena nad majhnostjo teh embalaž :-) isto je bilo pri cosrx, hehe, 50 ml... 


  • 0

#643 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2020 - 09:42 AM

Ampak to je standardni volumen.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#644 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 April 2020 - 02:51 PM

A si kolicinsko nanasate toliko kot kazejo adp in ostale, dva prsta kreme? Men je to ful veliko kreme, ne dam je toliko na obraz.
  • 0

#645 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2020 - 09:42 AM

2 prsta je za obraz in vrat ali samo za obraz?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#646 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 10 May 2020 - 09:56 AM

Jaz poskusam na morju bit cim bolj dosledna ali ce vem da bom res konkretno na soncu. Tako za vsaki dan, ko nisem toliko pa naceloma ne nanasam toliko.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#647 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2020 - 01:46 PM

Enako kot Tašika. Jo pa nanašam malo več odkar sem njene posnetke pogledala, še vedno pa ne toliko kot ona. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#648 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14913 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 10 May 2020 - 01:52 PM

Ja, dva prsta neostrate za obraz in malo po vratu. Samo neostrata je tekoca...
  • 0
 

#649 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 10 May 2020 - 02:06 PM

Moram enkrat prav primerjat količino dveh prstov in z žličko. Ker tole s prsti ne vem, kako na debelo je mišljeno, da stisneš, pa razlika je, če je krema gosta ali bolj tekoča.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#650 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2020 - 07:59 PM

A ste videle, zdaj so Cosmedoc, Tixi in ostale, naredile seznam sončnih krem, s podatki, kako visoko UVA zaščito dejansko imajo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#651 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 07 July 2020 - 07:39 PM

A imaš opcijo da nalimaš sem seznam? Jaz bi mogla v juniju dobit 2 cosrx kreme in ko sem kontaktirala prodajalca na ebayu sem samo takoj dobila vrnjen denar in bom pomojem kar to sundance poizkusila
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#652 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 07 July 2020 - 07:42 PM

_Mayckica_, kateri dve Cosrx pa? Aloe Soothing Sun Cream dobiš bp z Lookfantastic.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#653 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 07 July 2020 - 08:39 PM

Ena Garnier naj bi bila podobna Shaki od LRP in imela UVA isti kot ta (46).
Tale najbrz: https://images.app.g...Yj3h7cNUSmimdz6
Jaz sem s Shako zadovoljna, tale je pa se malo cenejsa. Pride okoli 10€.

Seznam je tu: https://docs.google....wq7lmY/htmlview
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#654 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 07 July 2020 - 09:50 PM

Jaz sem dobila nekaj testerjev od Bioderme. Od LRP so pa v lekarni imeli samo tester od Anthelios Anti Pigmentation. Rada bi probala še to Shako in pa Anthelios Anti shine. Sem kontaktirala LRP Slovenija za testerje, ampak zaenkrat še ni odziva. Bi rada probala, preden kupim.

Podgana, a tebi Shaka ne pušča nič mastnega sijaja? Baje je to eden od minusov. Zato si je tudi ne upam kupit.

Jaz sem že maja naročila na ebayu Canmake mermaid in pa Purito, ampak še nisem dobila, stare zaloge pa mi grejo h koncu, zato razmišljam, da bi probala katero od lekarniških. Če bi mi ustrezala katera na koži, ki ima uva nad 30.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#655 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2020 - 01:11 AM

Meni je od lekarniskih super LRP Antishine, sicer pa se vedno najrajsi kupim Canmake Mermaid. Za na morje mi je pa fajn od Australian Gold.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#656 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 08 July 2020 - 07:12 AM

Jaz bom kupila od Rilastil D Clar.


  • 0

#657 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 08 July 2020 - 07:33 AM

A ni kar draga?

 

Malo se sveti, ampak jaz ne dajem toliko pa tudi malo mineralne dam čez, da se ne sveti več. Zakaj pa Grnier ne probaš? Pravijo punce, da ni razlik. Firma je itak ista.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#658 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 08 July 2020 - 07:38 AM

Ja, je. Ampak bi jo zaradi hiperpigmentacij probala. Ker imam okoli oči ful, še od nosečnosti.


  • 0

#659 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2020 - 04:04 PM

Podgana, jaz se pa zdaj trudim nanesti 2 prsta sončne kreme. Mi ni do tega, da bi mešala še s kakšno drugo kremo ali čez matirala s pudrom.

Danes imam na sebi Bioderma Photoderm Max Aquafluide 50+. Lahko pohvalim, prvi vtis je super! Sicer se malo težje razmaže, zato sem bila na začetku skeptična, ampak se pa takoj vpije, ne pusti mastnega sijaja in ne čutim je na sebi.

Bi pa rada probala LRP Anti shine, ker ima od teh, za katere si mislim, da bi mi ustrezale, edina UVA nad 30. Bom imela v mislih tudi to od Garnier. Ampak kar sem brala v oni FB skupini, ni uradnega podatka, da ima tako visok UVA kot LRP Shaka.

Me pa zelo veseli, da se zdaj pri nas dobi očitno kar nekaj sončnih krem za obraz, ki so lahke in jih res ne čutiš na obrazu, tako da ni nujno treba azijskih kupovat, če hočeš tak učinek.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#660 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 08 July 2020 - 04:23 PM

Meni je od lekarniskih super LRP Antishine, sicer pa se vedno najrajsi kupim Canmake Mermaid. Za na morje mi je pa fajn od Australian Gold.


Tudi meni je še vedno najbolj všeč Canmake Mermaid. Emily, a tudi sedaj po koroni naročaš? Ebay pride normalno?
  • 0
Never be embarrassed about something you like.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users