Jump to content


Photo

Ščetke za obraz


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#21 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 17 April 2015 - 09:19 PM

Ne vem, zdaj sem prebrala, da oscilira. Ne vem več  :D Potem pa še ene vibrirajo in ene krožijo. Vsak drugače napiše.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#22 gejba

gejba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts
  • Gender:Female
  • Location:LJ

Posted 20 April 2015 - 09:07 PM

Mislim, da se je meni Olay zdela zelo groba. Vsaj mislim, da imam pravo v spominu.

Ni čisto nepomembno, ker sonične baje manj škodujejo koži (krožne naj bi jo na dolgi rok raztegovale) in zraven "pobijajo" bakterije (torej bolj primerna za nečisto kožo). Ampak je meni bila najbolj pomembna mehkoba krtačke. Pod 100 EUR nisem lani našla nič primernega. Nisem pa imela priložnosti potipat Braunovo, da vidim ali je končno med cenejšimi kaj pametnega na voljo. 

 

Trenutno se mi zdi, da Foreo&co prevzemajo vodstvo. Ni treba menjat krtač, učinkovitost podobna in bolj so higienični.


  • 0

#23 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 29 July 2015 - 06:26 PM

A v Intersparih prodajajo Braunovo ščetko za obraz? Jutri je s kuponom 40 % popust na izdelke za osebno nego znamk Braun, Remington in Oral B.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#24 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2015 - 01:42 PM

Podgana, a si še vedno navdušena nad ščetko?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#25 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 August 2015 - 01:54 PM

Ja. Ne uporabljam nobenega drugega mehanskega pilinga (kemične sem tudi nehala kakšne 2 meseca nazaj, ker sem si nekoliko uničila kožo :ph34r:), samo ščetko 1x ali 2x na teden.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#26 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 21 August 2015 - 03:35 PM

Kul. :) Resno namreč razmišljam, da bi naročila tisto Braunovo.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#27 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2015 - 10:33 PM

Meni je danes mož za rojstni dan kupil Foreo Luna za mešano kožo. 


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#28 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 31 December 2015 - 12:40 AM

Ali je možno, da je razlika že po 3 dneh? Koža je nedvomno bolj mehka, opažam pa ne le jaz bolj enoten ten. Zaenkrat sem navdušena!


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#29 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2016 - 01:46 PM

Kakšna se vam zdi TA krtačka? Znižana je res ful, ampak sklepam da zato, ker je star model. Bi mi prav prišla tudi tista za telo.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#30 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 08 April 2016 - 07:39 PM

Wow, meni se zdi fajn, mogoče si jo še jaz kupim, deluje mi dobra. 


  • 0

#31 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 09 April 2016 - 12:44 PM

Jaz sem si jo. Hvala, Jina, ker si delila z nami :)!


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#32 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 April 2016 - 01:52 PM

Haha, NP. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#33 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 09 April 2016 - 07:37 PM

Jaz sem si jo tudi nabavila, če bo zgrešen nakup vsaj denarnica ne bo bolela. Upam, da bo piling glava za telo rešila moje probleme z vraščanjem dlak na nogah po epilaciji. Zgolj ročni piling mi do zdaj še ni uspel rešit te težave.


  • 0

#34 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 April 2016 - 07:47 PM

Ja, enako.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#35 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 April 2016 - 04:11 PM

Danes sem dobila krtači in mi je super, ker je pri tisti za telo nastavek enak kot pri mojem Braunovem epilatorju, katerega baterija je že čisto uboga, tako da lahko samo zamenjam glavo. :thumbup:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#36 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 15 April 2016 - 06:56 PM

Jaz sem včeraj za obraz probala in je ful neznejša, kot sem pričakovala. In glede na to, da za telo ni nič trša čutit, ne pričakujem pilingerskih čudežev :/.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#37 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 15 April 2016 - 08:38 PM

Sem preizkusila še tisto za telo in je čisto brezvezna :/
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#38 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2016 - 10:46 AM

Ampak saj po moje niti ne sme biti ful groba. Jaz imam eno drugo, pa tudi sploh ni groba, ampak se pa po uporabi opazila, da je koža bolj gladka. Zdaj je sicer nekaj časa nisem uporabljala, ker sem čez zimo uporabljala AHA za piling, poleti pa bom spet s ščetko začela.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#39 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 April 2016 - 11:01 AM

Jaz sem vceraj uporabila scetko za obraz in imam bolj gladko kozo pa uporaba mi je ful prijetna, prav pasalo mi je. :) Res je precej nezna in dvomim, da bi bila vsakodnevna uporaba (ali pa vsak drugi dan) prevec, ampak z grobimi pilingi itak kozi naredis vec skode kot koristi. Jaz imam ze tako cisto zglajeno kozo, ker izmenicno uporabljam Belakne, AHA in gommage piling pa kozo izdatno hidriram, ampak se mi zaradi stalnega smrkanja v tem letnem casu se vedno tu in tam delajo luske okrog nosu.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#40 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 April 2016 - 09:13 AM

Jaz zaenkrat nimam pripomb, sem ful zadovoljna z obema krtačama. Obvezno je treba krtačiti v smeri urinega kazalca in mogoče malo bolj pritisniti. Vsak drugi dan jo imam namen uporabljati za obraz, če se bom spomnila/se mi bo dalo. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users