Jump to content


Photo

stvaritve srca in duše


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 February 2006 - 09:04 PM

Ležim v temi in se predajam.
Žge me ... skelijo me težke misli.
Njegovega dotika pa sploh ne občutim.
Slišim njegov vdih, njegov izdih.
Zavedam se, da me grabi s svojimi rokami.
Čutim ga, vendar me sploh ne gane.
Kot bi bila sama, čeprav sem z njim.
Njegovi dotiki me pustijo hladno.
Z mislimi že davno nisem več ob njem.
Prepuščam se mu, gre le za moč navade.
V mislih tako ali tako plavam stran.
In že sem v rokah drugega.
Tistega, ki razvnema moje misli.
Vsak njegov dotik je kot potres.
Na vroči koži pušča sled ognja.
Pretresa me vihar, misli odplavajo.
In potem krik, spet sem nazaj.
Tisti ob meni sploh ne opazi, da me ni bilo.
Ne ve, da sem se v resnici pravkar ljubila z drugim.
Misli, da me je on popeljal do konca.
Pa naj verjame, kar hoče.
Gre pač za moč navade.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 beki

beki

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:dolge debate,potovanja, športnica .

Posted 27 February 2006 - 10:53 PM

dilema zelo mi je všeč !
  • 0
zares prismojeni so tisti, ki ne vedo kaj pomeni verjeti v nekaj kar je težko videti, ali vztrajati pri iskanju nečesa kar je prav zares težko najti ...

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2006 - 11:10 AM

Hvala, Beki! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2006 - 04:13 PM

.
Dilema je pa deep. IPB Image



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2006 - 09:43 PM

[quote=Jenna].
Dilema je pa deep. IPB Image



.

Mogoče še o tebi kdaj kej napišem, sej si takorekoč moja muza! IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 05 March 2006 - 10:12 AM

QUOTE(beki)
dilema zelo mi je všeč !


ja, ful lepo wink.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#27 Colt

Colt

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 432 posts

Posted 08 March 2006 - 01:18 PM

sončni vzhod ujet v lase,
neskončna barva jeseni iz oči,
ko drhteče objemaš me,
in veš da bliža se konec ''najinih'' dni.

Samo enkrat prva zora vzide,
v skritih sanjah minila ne bo,
do neskončne in tihe sreče preide,
od takrat in za vedno, imava nebo.


Tkole, en droben spomin na žensko ki mi je prvič pokazala nebesa smile.gif (ko sem bil še mlad in ''ledik'')
  • 0

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 March 2006 - 01:40 PM

Zelo ... pač zelo ... ne vem. Trenutno nekak ne najdem izraza. So pa tole vsekakor močna čustva, odlično ujeta v besede. Pa saj od tebe nisem pričakovala nič manj.

Jaz bi še.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 03 July 2006 - 07:19 PM

It was some beautiful day, when i met you...and like a wink, there was the end of summer...our love was so pure...i did neve love someone so much...like i loved you! and then...it came that horrible september, wich fucked up everything...we broke up, i have never realized, that i lost you... i want you with me...your touch...your kiss...just if i heard your voice...my heart would be beating so quick...i miss you...altrough i fogot almost every trace behind you...your words...just a nice memory of your eyes is the one to be left...iu admit!!!i've done a mistake...wich i will always regret...i wish i coult turn time in past...that you could find me again...and be happy with me...i know...nobody is perfect!
but if you truely love someone, you would do everything for him...
i would give up myself for you...
i would die for you!
i love you!!!

zej pa če so napake mi je prou žou sam sm že povedla d je moj ingliš u pizdi tongue.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 October 2006 - 10:22 AM

QUOTE(Colt @ 8. 3. 2006 - 14:18) View Post

Samo enkrat prva zora vzide,
v skritih sanjah minila ne bo,
do neskončne in tihe sreče preide,
od takrat in za vedno, imava nebo.



Colt, upam da ne bo hude krvi, sem si namreč tole sposodila za podpis v Meseengerju - strašno mi je všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31

  • Guests

Posted 19 October 2006 - 12:07 PM

Ko das srce, ga daj brez misli.
Niti koscek naj ga ne ostane v prsih, niti kaplja krvi na dlaneh.
Izruj ga in mu ga, krvavega, obesi krog vratu.
Ne reci naj bo dober z njim, naj ga pazi in ga cuva;
da je vse kar imas, tudi tega ne reci.
Nicesar ne reci.
Molci in ljubi.



  • 0

#32 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 25 October 2006 - 01:41 PM

Spet sedim in strmim v nebo,
to nebo ki je tako brezmadežno in nedolžno,
tako lepo, da si želim da bi poletela visoko v nebo
ter pozabila na vse skrbi in nate.
Nate ki mi pomeniš vse, ki te imam najraje!

  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 October 2006 - 02:24 PM

Ga imaš, pa ga spet nimaš. Pravzaprav ga imaš samo toliko, da si neskončno želiš še. Čas teče in ti občutiš slehrno sekundo, kako se počasi vleče do konca. Včasih je teklo življenje brez njega in presenetljivo, ampak bilo je čisto v redu in ni bilo praznine. Potem pa kar naenkrat on in vse, kar je prišlo z njim, vse, kar te napolni. Ko gre, pusti za sabo donečo luknjo in potem čakaš, da ti vrne nazaj bistvo, brez katerega več ne moreš. Da zavohaš, začutiš, poljubiš, objameš, okusiš in pobožaš tisto, kar je tisti trenutek središče tvojega sveta in edina želja. Hočeš vse, brez zadrževanja. Za polno skodelico, da se razlije preko roba in je v njej vse tisto, kar lahko daš. Mogoče se sliši čudno, ampak on razume.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 25 October 2006 - 03:35 PM

waw ful so dobre use tongue.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#35 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 26 October 2006 - 07:50 AM

Na tleh sem,počutim se kot navadna razvalina ki nima nobene vrednosti..
približaš se mi, me pogledaš, jaz upam da ja to pogled ki me bo rešil muk, ampak je samo pogled mimoidočega....
še vedno upam da se boš premislil prišel nazaj in mi rekel:" rad te mam, ti si mi vse",...
vendar za teboj ostajajo samo stopinje!...
poskušam jim slediti da te bom ujela in nikoli izpustila, in ko te končno dohitim vidim samo kako mi pomahaš v slovo z svojim najlepšim nasmehom na svetu....
... in sem spet sama...
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"

#36 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 29 October 2006 - 09:47 PM

I LOVE YOU

I love your touch...oh so warm!
I love your voice...so kind!
I promise you for ever...
That I will always hold your arm!

I love your eyes...oh so beautiful!
I love your skin...so smooth!
When you touch me with your lips...
Oh! That feels so good!

I love your kiss...oh so sweet!
I love your smell...so nice!
And when I see you...
Baby! What a lovely eyes!

But I love everything on you!
Every single word you say...
Every moment in your life...
With you my pain will fade away!

Let me always be with you...
Let me see what love can be...
Coz in my heart...
I really know...
That you can share it just with me...

YOU CAN DO THAT

To color the transparent of this days and give them names,
you can do that...
I know that their faces would be prettier...
To hide the town with smile for me and change the streat into a swing for every night and day,
you can do that...
I know that somewhere is the summer between the sun and friendly people...
To talk without words about closeness and to find oblivion desires behind terrible mistakes someone did...
you can do that...
And every time there's a new word in your eyes...


OUR KID

I'm searching you in a smile of summer day...
I see you in eyes of a dreamly vision...
In a completely silence I'm searching your smile and my tears...
We held our hands together and drove through dark and brightness...
When we came to the end, where our roads of life are crossing,
we looked back and shuddered into a emptiness...
We left our kid in a crossroad and went each in his own way...

GIRL

Scilence...
in a whirl of clouds...
gauze of sky...
melancholy of moisted night,
with bitter taste...
I see your words...
but I don't listen...
i hear mute shout of girl...
someone carved her heart out...
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#37 z3a

z3a

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts

Posted 29 December 2006 - 07:48 PM

<...
  • 0
Love-that silly little thing I keep crying about <3

#38 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 29 December 2006 - 09:03 PM

opa... ene mate pa res nadarjenost za take stvari wink.gif thumbup.gif
sama sm tud precej pisala ene kvazi pesmce (mal preveč sm bla zalublena tongue.gif) ... sam zih niso tok lepe kt kakšne tuki gor objavljene. pa zj so mi sam ene štir ostale, ker sm ostale mela shranjene na kompu pa se mi je čez noč sesul in so šle papa cry.gif eh jbg itak niso ble nevemkaj
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#39 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 December 2006 - 09:35 PM

QUOTE(DiLeMa @ 25. 10. 2006 - 14:24) View Post

Ga imaš, pa ga spet nimaš. Pravzaprav ga imaš samo toliko, da si neskončno želiš še. Čas teče in ti občutiš slehrno sekundo, kako se počasi vleče do konca. Včasih je teklo življenje brez njega in presenetljivo, ampak bilo je čisto v redu in ni bilo praznine. Potem pa kar naenkrat on in vse, kar je prišlo z njim, vse, kar te napolni. Ko gre, pusti za sabo donečo luknjo in potem čakaš, da ti vrne nazaj bistvo, brez katerega več ne moreš. Da zavohaš, začutiš, poljubiš, objameš, okusiš in pobožaš tisto, kar je tisti trenutek središče tvojega sveta in edina želja. Hočeš vse, brez zadrževanja. Za polno skodelico, da se razlije preko roba in je v njej vse tisto, kar lahko daš. Mogoče se sliši čudno, ampak on razume.


tudi jaz razumem. cry2.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#40 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 29 December 2006 - 11:24 PM

a mamo se eno podobno temo mogoce? k bi lahko prisegla, da sm eno pesmico ze objavila unsure.gif

Lahko bi bila

popka
na isti roži

metulja
na istem cvetu

utrinka
na istem nebu

školjki
na isti obali



idealen par




če bi ti vedel zame



___________________________________________________________________________

ta je ze stara ene dve, tri leta (sm mela svoj obdobje pa prevec casa med slovenscino):

zagledati luč
na koncu predora
zagledati tebe
na drugem koncu prostora
sence na stenah
šumenje zaves
plamen sveče
na hribu kres;
zvezdni utrinki
sončev sijaj
bela snežinka
snežni vihar

vsi letni časi
vsi dnevi
noči
ni vse enako
a tako se zdi

v senci tebe barve zbledijo
novi odtenki odtenki
drug pomen dobijo

  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users