Jump to content


Photo

Peeling ustnic in njihova nega


  • Please log in to reply
403 replies to this topic

#21 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2006 - 11:40 PM

Jst sm probavala tudi neki z medom pa je blo samo še slabše, zato ostajam pri preizkušeni labeli.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#22 Gold Lion

Gold Lion

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2006 - 10:51 AM

Lush ima eno zanimivo zadevco, sam ne vem ce se dobi pri nas...

IPB Image

Description: Smooth like satin, smooth like melted chocolate, soft as marshmallow and feather pillows - that's the way our new Sugarlips scrub will make your lips feel. Sometimes the simplest solutions are the most effective; our delicious combination of caster sugar, moisturising jojoba oils and essence of chocolate is simple but perfect. Smooth a little on to clean lips, scrub gently then rinse away with water for smooth, oiled, chocolate flavoured kissable lips.

Ingredients: Sugar (Sucrose), Jojoba Oil (Simmondsia chinensis), Chocolate Extract, Vanilla Absolute (Vanilla Planifolia), *Limonene, Flavour.
  • 0

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 November 2006 - 06:43 PM

Zanimivo...
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 vany

vany

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 28 November 2006 - 07:54 PM

No jz bom pa kar tuki vprasala da ne odpiram nove teme.
Že neki cajta mam zlo take pordele,rdeče ustnice. Ful neke čudne so. K nism nikol mela tok rdeče.
Pa če nimam kako labello gor me tok pečejo.
Mi priporočate kako kremco?? bla sm v lekarni in so mi dal bepanthen. Sam ni nič kj bols.

Hvala
  • 0

#25 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 November 2006 - 10:16 AM

A so razpokane?
MOrda ti Labello ne paše.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 November 2006 - 10:27 AM

Jaz imam tudi zadnje čase tako čudne ustnice, da je groza. Čist so uničene, ampak na tak ful čuden način - izgledajo ful lepe, gladke in polne, tudi na dotik so mehke in gladke, ampak potem se mi kr naenkrat v sekundi izsušijo in ko se nasmehnem, mi spodnja ustnica čist poči navpično po sredini in se mi ven ful ulije kri - boli za popizdit. Uglavnem skos moram met neki gor namazano in je takrat vse super, ko pa nimam nič gor, se pa v roku pol ure totalno presušijo in mi na kakšnem mestu zlo boleče počijo. ermm.gif Zdej skos strašnim naokol s kremami, olji in vazelini, da mam ustnice neprestano napacane z vsemi možnimi žavbami in mi je vse skupi že ornk dosadno.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 vany

vany

    sramežljivec

  • Člani
  • 23 posts

Posted 29 November 2006 - 04:37 PM

QUOTE(sonchika @ 29. 11. 2006 - 10:16) View Post

A so razpokane?
MOrda ti Labello ne paše.


Ne nič niso razpokane. Sam zlo rdeče so pa pečejo me.
  • 0

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 November 2006 - 04:42 PM

A si probala že zamenjati vazelin?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 29 November 2006 - 05:32 PM

Cuker je ful baje za navlažitev. Npr sorbitol je iz cukra-veže vodo tako da je pomoje nekaj resnice v temJaz imam zadnje čase tudi neke čudne ustnice,hitro se mi izsušijo čeprav nimam nekega filinga prvo da so suhe,pa si mažem pa mažem pa je kar isto-tudi do šestkrat na dan in to zelo na debelo.Pomoje je vreme krivo in centralna..
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#30 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 22 January 2007 - 03:20 PM

jaz si na vsake tok časa s krtačko malo čezenj potegnem, sicer jih pa negujem s šeler labelo, karitejevem maslom ali Bubchen Calendula haut balsam, pa niso skoraj nikoli suhe smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#31 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 January 2007 - 03:24 PM

Preusmerjena sem bila na to temo in ker ga ob ponovnem branju odgovora še vedno ne najdem, bom vprašanje še enkrat napisala:

Od kar pomnim imam zelo suhe ustnice. Ves čas moram imeti namazane (za enkrat uporabljam navadno labelo) . Zadnje čase pa opažam da se mi kljub rednem nanašanju zgornji sloj ustnic čisto posuši in postane prav grob na dotik.

Zanima me kakšno nego svetujete.

Hvala in LP

kami
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#32 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 22 January 2007 - 03:28 PM

za čez dan priporočam šelerjevo labelo, za čez noč pa bubchen calendula haut balsam ali karitejevo maslo wink.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#33 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 January 2007 - 04:57 PM

Tudi ustnice lahko izgubijo svojo vlago, če jo same ne morejo več proizvajat. Lahko je problem v zračni temperaturi, pij dosti vode, si narahlo poščetkaj odmrlo kožo.

Probaj za nekaj časa ne uporabljat, maži se le na vsake tolko, ko je res kriza. Fajn je Alverde ognjičev balzam, Extravaganja je tudi po sestavi super ter L'occitanov medeni balzam.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#34 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 22 January 2007 - 04:59 PM

ko si doma si na ustnice namaži med (in ga skušaj met gor kar se da dolgo, ne ga pojest biggrin.gif ) usnice fajn restavrira, niso več nič suhe in ne pečejo.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#35 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 22 January 2007 - 09:19 PM

Jst mam pa eno vprašanje...je možno, da lupčkanje izsuši ustnice?? huh.gif
  • 0

#36 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 22 January 2007 - 10:07 PM

pomoje, če ga je v veliki meri, lahko, razen če ima tvoj lubčkalec s kakšno mastno rečjo ustnice namazane, da še k tebi to volnjost prenese smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#37 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 22 January 2007 - 11:23 PM

kaj pa ta nova zadeva za ustnice od avona?
  • 0

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 January 2007 - 08:02 AM

QUOTE(vrana @ 22. 1. 2007 - 21:19) View Post

Jst mam pa eno vprašanje...je možno, da lupčkanje izsuši ustnice?? huh.gif


Ja, definitivno, opažam pri sebi. Za vikend ko se vidiva s fantom in sva velik skupi (posledično ogromno lupčkanja) imam ustnice v nedeljo zvečer ponavadi čist presušene, sploh zato, ker pride na ustnice vlaga (pa ne zdej da se posliniva kot nora, ampak vseen mal je) in če si kje zuni, se ti zarad tega še bolj izsušijo. Ampak jaz se ne dam, se preveč rada lupčkam. laugh.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 January 2007 - 05:06 PM

kera nova od Avona? Nism v tanovem katalogu nč kej tazga vidla... vrjetn spregledala oops.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 January 2007 - 05:22 PM

Tudi jaz ne vem, na kateri proizvod se tole nanaša. Imam v rokah novi katalog (kampanja 3) pa nisem nič takega zasledila. hmm.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users