Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
590 replies to this topic

#461 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16971 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2021 - 11:45 AM

Sicer ovitek za telefon in podobne plasticne prckarije rabis enkrat na X let ,da prihranis par evrov. Na kozmetiki, prehranskih dopolnilih se ful bolj pozna. Jaz bom tudi pogresala iHerb, ceprav sem zadnja leta mogoce narocila 1-2x letno.
Je EU trg postal ful bolj zalozen s kvalitetnimi in hkrati dokaj poceni izdelki.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#462 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22424 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2021 - 01:12 PM

Ja, saj imaš prav, ampak fino se mi je zdelo, da za nek ovitek s Kitajske dam par €, pri nas pa za enakega ne vem, 15, ki je itak tudi kitajski. :)

Glede kozmetike se tudi meni zdi, da je več ponudbe. Pred leti sem ful več naročala azijskih zadev na Ebayu, zdaj pa imam večino stvari iz lekarne, iHerba ali The ordinary. Prehranska dopolnila imam pa zdaj Life extension res samo iz iHerba. Se bomo prilagodili, saj ni kaj.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#463 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16971 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2021 - 08:27 AM

iHerb ponuja kodo SHOPAPP v aplikaciji 20 % off. Verjetno je zadnja taka priložnost.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#464 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16527 posts
  • Gender:Male

Posted 13 May 2021 - 12:00 PM

S postnino, v kateri so vse dajatve, sploh ne pride tako drago, sem gledala vceraj. Ker meni za recimo dva izdelka kaze 7 ali 8€ najnizja, za vec pa ta pride 22. Tako da je vseeno, ce enkrat narocis, ali pa 3x.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#465 Gold Lion

Gold Lion

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2021 - 05:02 PM

Če bo prodajalec že ob nakupu obračunal ddv, potem kupec ne bo imel nobenih dodatnih stroškov, če prav razumem? Se pravi, se bo še vedno izplačalo naročati recimo iz iherba, kjer je vse pol ceneje kot pri nas. In tudi ne bo treba paziti, da naročiš za 22 eur, carina pa naj bi bila nad 150eur.  :confused:


  • 0

#466 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16527 posts
  • Gender:Male

Posted 13 May 2021 - 06:20 PM

Ja. Ampak tako ima iherb. Pri njih se bo recimo se vedno splacalo (meni). Kako imajo urejeno drugi pa ne vem. Imajo pa omejitev po kilazi za to postnino.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#467 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82746 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 May 2021 - 06:26 PM

Pa tega potem garantirano ne ustavijo na carini? 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#468 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16527 posts
  • Gender:Male

Posted 13 May 2021 - 06:37 PM

Hja. Na LK je tema pa pravi ena, da ja, 5 pa, da ne :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#469 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22424 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2021 - 07:44 PM

Meni so zadnjič zaustavili pošiljko z iHerba, ker je bilo skupaj s poštnino nekaj centov čez 22. Sem potem morala plačat samo 5 eur za stroške postopka.

Ta teden sem še nekaj naročila, ko je bila ena druga koda za minus 20 % in sem res pazila, da ni bilo vse skupaj čez 22 €. Tale nov popust pa velja do konca maja, pomoje bom še kaj naročila na zalogo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#470 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16971 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2021 - 07:51 PM

To so naredili napako, ne vem če so ti kar upravičeni zaračunat te stroške?? Meja 22 eur se nanaša na vrednost same pošiljke brez stroškov poštnine.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#471 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25745 posts
  • Gender:Female

Posted 13 May 2021 - 08:39 PM

Ja, jih kar zaračunajo... Oni so opravili svoje delo in jih moraš plačat 🤦‍♀️
  • 0

#472 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22424 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2021 - 12:23 PM

Tako tudi jaz razumem. Tudi če so naključno ustavili mojo pošiljko, čeprav se je na koncu izkazalo, da je vrednost pod 22 €, so oni izpeljali postopek in so jim zato nastali stroški.

Je pa bila vrednost brez poštnine pod 22 €. To mi je bilo butasto, ker je že na paketu pisalo, da je vrednost nekje 23 USD, kar je po pretvorbi itak pod 22 €, pa so vseeno zadržali moj paket na carini.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#473 Gold Lion

Gold Lion

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2021 - 05:27 PM

Tudi meni se je že to zgodilo pri paketih iz Azije, kjer prodajalec ni označil vrednosti. Zahtevajo račun in če je manj kot 22eur, plačaš samo postopek.


  • 0

#474 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26392 posts

Posted 20 May 2021 - 07:53 PM

Danes sem dobila paket iz iHerba ampak paket je bil kao iz Nemčije. A je kateri kaj znano a gre za kaksno skladisce al pride po letalski posti do Nemcije?
  • 0

#475 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10675 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 May 2021 - 09:20 PM

Jaz sem dobivala pakete od iHerba tudi z Nizozemske... Pomoje je samo tam prevzemno mesto iz ZDA, dajo štemplje pa pošljejo k nam.


  • 0

#476 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82746 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 June 2021 - 08:50 PM

Jaz ne bom več naročala na iHerbu, ker je poštnina z vključenimi dajatvami bolana (za narocilo ok. 40 $ mi je naneslo 23 $), pa še ni 100 % zagotovila, da paketa na carini ne ustavijo. Ene stvari sem sicer skos naročala tam, sploh kremo za obraz, ampak bom raje poiskala alternative, ker se ne splača več. Pa omega 3 sploh nobenih ne pošiljajo več k nam, ne vem kaj je fora.
Zame prideta v poštev samo še Notino in Lookfantastic.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#477 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23547 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 13 July 2021 - 07:57 AM

Notino ima -20% ta teden, če komu prav pride

Ni pa na vse. Na Joico npr nima :(


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#478 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14824 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 17 July 2021 - 02:42 PM

Hm. Mogoce se en D&G parfum :)) mi ga pocasi zmanjkuje. Hvala!
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#479 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25992 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2021 - 09:21 AM

skinfairytale.si ima danes dan brez poštnine.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#480 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16971 posts
  • Gender:Female

Posted 12 August 2021 - 02:48 PM

Mimogrede, kako je zdaj z iHerbom, a vse obdavčijo ne glede na znesek naročila? Pošiljajo iz kakšnega skladišča v EU?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users