Jump to content


Photo

Nega ustnic - SCHELLER Ringelblume Lip Balm


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (13 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (9 votes [69.23%])

    Percentage of vote: 69.23%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [15.38%])

    Percentage of vote: 15.38%

  4. 2 (slabo) (1 votes [7.69%])

    Percentage of vote: 7.69%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 01:13 AM

.

Moj number one vazelin za ustnice že lep čas. Vsebuje izvleček ognjiča, je rumene barve, prijetnega in nevsiljivega vonja. Odlikuje ga njegova hranilnost, obstojnost, vlažilnost. Ustnicam podari tudi sijaj (skoraj kot kakšen gloss), ne pusti kremastega filma (kar se rado zgodi pri drugih vazelinih) - saj ni prav nič kremast, kar mi je zelo všeč. Tako so moje ustnice zaščitene in lepe čez vse leto. Nanašam ga tudi pod glosse in šminke. Cenovno se mi zdi zaradi vseh pozitivnih lastnosti ugoden, okoli 500 v Muellerju. Embalaža je simpatična. Pri meni nima konkurence že nekaj let.


IPB Image


Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:13 AM

Nad tem sem tudi jaz navdušena biggrin.gif Lepo se maže, ne izsušuje, prijetne teksture in ne premasten. Izmed vseh podobnih sprobanih zadev najboljše celo "pozdravi" izsušene ustnice, (pri taki nalogi npr večina labello izdelkov stvar le še poslabša), in tudi zelo lepo zgleda na ustnicah, ne obarva, temveč samo doda rahel sijaj.

5/5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#3 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2006 - 10:21 AM


Dober vazelin. Ustnice lepo nahrani, jim podari rahel sijaj, pa štejem mu v plus, da ne postane trd (kot nekatere labelle ob hladnejših dneh) ampak je vedno lepo masten. Embalaža luštna, moti me le vonj, ki se mi zdi za odtenek preveč umeten. Sicer je pa boljši od večine Labell, res pa je, da je tudi za kak drobiž dražji.

4.5/5 (v anketi 5)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 21 November 2006 - 03:10 PM

iz radovednosti včeri vzela tega smile.gif
... in presenetu me je zelo pozitivno, je zelo mastn, vlažiln, obstojen, vonj mi ni všeč, ampak me ne mot, pa res mi je ful očitna razlika kot kšna labella, ko je vsa trda, da si je niti namazat ne morš normaln, sošolka mi je rekla, da zgleda ko glos mal laugh.gif

sam ker je tko mehka in sem jo dons neki navijala vn, se je zlomila, kar sm sicer v hipu popravla, ker se je itak "zlepla" z ostalim delomc laugh.gif

5
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#5 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 26 November 2006 - 06:40 PM

Jp, jaz mam tudi tega. Je zakon vazelin, lepo mazljiv, ustnice naredi mehke, vonj ni premočen, pride pa 600-700 SIT v Müllerju...Res 1A stvar.



5/5
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#6

  • Guests

Posted 27 November 2006 - 02:00 PM

Tole stvar sm zadnjic kupla, glede na vse pozitivne ocene. Mnja, nic kaj me ni posebej navduslo. Pod prvo ma vonj tak ko une barvice za pusta, pretrda je, tk da se tezko maze (razen ce mi niso v dm-u prodali kake postarane smile.gif ), potegnit morm 5x vsaj po vsaki ustnici da je kaj efekta - je pa res da mam zdaj ko sm prehlajena fuuuul suhe ustnice. Vidi se na ustnicah skor ne.. kaj pa vem. Porabla bom za smucanje, sicer pa se naprej prisegam na Blistex.

3/5
  • 0

#7 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 06 February 2007 - 09:06 PM

Tudi jaz sem v iskanju dobrega vazelina za ustnice kupila tega šelerjevega. Je zelo trd, zato je treba večkrat podrgnit po ustnicah, da ga kaj ostane gor (osebno imam raje bolj kremne vazeline). Je rumene barve in podobno kot kot izabeli, tudi meni diši po voščenkah. Vendar je občutek na ustnicah je fajn, prijeten in res jih nahrani, zato sem kar zadovoljna z njim.

4/5
  • 0

#8 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 February 2007 - 11:32 AM

Odločila sem se zanj zaradi dobrih ocen, in ker sem si zaželela malo spremembe, prej sem zmeraj kupovala znamko Labello.
Ta vazelin je super, lepo se maže, saj ni tako trde konsistence, torej lepo zdrsi po ustnicah in pusti en tak rahlo svetlikajoč se film oziroma odblesk, kakor da se namažeš z enim čisto blagim brezbarvnim glossom. To je me je pozitivno presenetilo, saj pri labellah tega nisem bila vajena. Je dovolj masten in hranilen, plus pa je to da ne pušča belega filma in ostankov v kotičku ustnic. Vonj je malo čuden, vsaj meni osebno, ampak nebi mogla reči da prav smrdi, tako da se to da spregledat.

Ocena: 5
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#9 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 22 February 2007 - 09:23 PM

Ful kvalteten vazelin. Ustnice nahrani in prijetno vlaži. Meni se zdi, da je boljši od Labello !

5
  • 0
Viens, reste ici!

#10 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 April 2007 - 08:13 AM

tale balzam sem kupla zaradi dobrih ocen na forumu, ampak me je na zalost zelo razocaral. ne odgovarja mi vonj, prav tako tekstura, embalaza je grda, ceprav vse to bi se dalo se pretrpeti, ce bi bil sam balzam na mojih ustnicah ucinkovit in jih lepo ponegoval. vpija se zelo dolgo, neenakomerno, o kaksnem negovalnem oz, hranilnem ucinku ne duha ne sluha. ponavadi z ustnicami nimam problemov, tale balzam jih je pa cisto unicil, po parih preizkusih je romal v roke bratu, ki zaenkrat tudi ni prevec navdusen. cena je nizka, okoli 2 €, embalaza grda, jaz bi bolj priporocala od vitaskina medirepair, ker to je pa zmagovalec med labelami. selerju podarjam oceno 2, samo zaradi dobrih sestavin.

ocena: 2/5
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#11 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 01 July 2007 - 03:10 PM

kupila sem ga par dni nazaj, ker mi zmanjkuje labelle. ce primerjam z labellami je schellerjev balzam 'trsi', ustnice bolje nahrani in navlazi. embalaza deluje starinsko, vonj mi sicer ni vsec, se pa da potrpet.

ocena: 4
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#12 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 28 July 2007 - 05:04 PM

Sem ga imela le nekajkrat, zdaj pa že dolgo ne. Če se ne motim obstaja še neka modra in zelena različica?
Vonj mi sicer ni všeč je pa vazelin res dobro mazljiv, masten. Kar dolgo časa se obdrži na ustnicah in jih vlaži. Najbrž pa ga ne bom spet dolgo kupila, ker obstajajo boljše zadeve.

Ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#13 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 24 October 2007 - 04:15 PM


Poleg Alverdejevega ognjiča je to moj favorit. Predvsem mi je všeč vonj in učinkovitost, od Alverdejevega je boljši v tem, da se ne topi toliko, če je bolj na toplem. Edini minus, ki ga vidim je nekoliko nerodna embalaža (vazelin ''skače'' v pokrovčku, ko se mažem, a se da potrpeti). Še ga bom kupila.

5/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#14 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 27 October 2007 - 07:55 PM

Tale vazelin sem uporabljala lansko zimo in je res super. Lepo mazljiv, meni se ni zdel masten, na ustnicah pa deluje kot gloss. Ustnice tudi lepo zaščiti. Trenutno ga nimam, ker sta mi ga mami in sestra okupirali, si ga bom pa definitivno še kupila.
5/5
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#15 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 28 October 2007 - 02:12 PM

ta mi je najboljši balzam za ustnice. je super lepo mazljiv, ustnice nahrani. zelo mi je všeč tudi rahel oblask, ki ga pusti. ocena 5.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users