Jump to content


Photo

Gloss - MANHATTAN Long Lasting Gloss Glide


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (6 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 29 June 2007 - 11:19 AM


IPB Image

V drogeriji me je ta gloss premamil zaradi tega ker je zgledal prečudovite nude kožne barve (odtenek 501). Ko pa sem ga doma preizkusila sem bila pa razočarana, ta gloss ni izplonil mojih pričakovanj. Kot prvo barva, ki je kot že rečeno v embalaži izredno lepa, na ustnicah pa ne toliko. Glossi kožne barve morajo bit za moje pojme dovolj pigmentirani da prekrijejo temnejšo barvo ustnic (ker so ustnice pač temnejše kot pa kožna barva), tako da če želimo efekt nude kožnih ustnic mora bit gloss dovolj prekriven, kar pa se za tega ne da rečt. Jaz z njim ne dobim tako barvo kot bi želela, še manj pa tako kot izgleda preden ga nanesemo na usta. Saj če bi bil čisto prosojen bi bilo še ok, ampak meni ta gloss ustvari eno tako čudno barvo ki ni niti prosojna niti kožna, neka zmes vmes pride no. Če se ga nanese v večjih količinah pa ..hja no.. malo več ziher prekrije, in se malo bolj približa kožni barvi, ampak še vedno ne dobim željenega efekta. Glede strukture mi je malenkost čuden, ni tako tekoč in lepo mazljiv kot ostali, vsaj meni se tako zdi no, je take bolj goste strukture, ali ne vem kako bi povedala, ko pomencam z ustnicami ga čutim, nek čuden filing, kot da bi se čutilo grobe bleščice ali nekaj podobnega, in meni to ni všeč.
Drugače pa je srednje obstojen (ali njegovo ime obeta daljšo obstojnost? No, - zavaja) in malenkost lepljiv, no to je itak večina glossov. Edino kar mi je zares všeč pri njemu je embalaža, taka lušna minimalistična, izredno majhna na pogled in oglata, s črnim velikim pokrovčkom. Tako da na prvi pogled zgleda da je vsebine manj, a videz vara, saj je je 5ml, isto kot npr. Revlonovega Lustrous glossa. Cena je tudi kar ugodna, 6€ pa nekaj, ampak mene ta gloss ni prepričal in mi je žal za nakup.

Ocena: 2



  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 29 June 2007 - 11:54 AM

Meni je tole eden najljubših glossov of all times. Je tudi edini, ki sem ga po doooolgem času resnično porabila do zadnje pikice in ga bom tudi ponovno kupila. Je take prav posebne teksture, precej gost, skoraj kot kakšna krema, zato se ga ne porabi veliko in se tudi lepo maže, zaradi gostote pa tudi ostane na svojem mestu in se ne razliva čez rob ustnic, kar je meni zelo pomembno. Obljublja dolgo obstojnost, s čimer se strinjam, namreč res je bolj obstojen od večine drugih, bolj vodenih glossov, poleg tega mi je všeč to, da ustnic niti malo ne izsuši in jim nudi celo nekaj nege. Diši zelo lepo, sladkasto dojenčkasto, predvsem pa nevsiljivo.

Tudi jaz imam, tako kot moja predhodnica, lep nude odtenek, ki mi je bil všeč že v trgovini, pa tudi efekt na ustnicah me ni razočaral. Jaz ga nanesem malo bolj na debelo, saj se čez nekaj minut nekako fiksira in delno vpije v ustnice, kar da zelo lep efekt. Torej nude ustnice, kot nalašč za kombinacijo z močno naličenimi očmi, nevtralna barva, ki ustnice vseeno zelo polepša, jim doda nekaj sijaja in definicijo. Sijaj ni pretiran (ni tisti klasičen glossasto masten shine) ampak ravno pravšnji, eleganten. Gloss vsebuje izredno droben, mikro shimmer (v enakem odtenku, kot je 'osnova' glossa) ki se ga vidi samo izredno od blizu in daje lep efekt polnejših ustnic.

Ovojnina mi je všeč, minimalistično estetska in zelo majhna, zatorej primerna za vsepovsod, v skrajnem primeru tudi za v žep. =) Tudi vsebina ni tako skromna, če pogledamo, da večina takih glossov vsebuje 6 ml (Dior, ArtDeco in drugi), ta pa vsebuje 5 ml, čeprav se na pogled zdi dobesedno pol manjši od vseh drugih.

Skratka, priporočam vsaj v preizkušnjo.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 30 June 2007 - 07:45 AM

Tale glos sem jst tudi kupila in sem zadovoljna. Morm rečt, da nisem ravno neki frik na glose ni šminke, mam rajš labele in podobno. smile.gif Tale glos imam v tisti kožni barvi (mislm, da nude hmm.gif ), barva mi je res izredno lepa, ker ne maram preveč vpadljivih barv, imam rajši kožne barve, ali pa kakšnega nežno roza. Tud samo nanašanje je preprosto, všeč mi je ker se ne packa, je dovolj obstojen. Kot je že Dilema povedala, vsebuje tak drooben shimmer, ki ni neki ful vpadljiv, da se ne svetiš že od daleč, ampak tko čist mal, da je efekt lepši. Ni lepljiv, kar mi je skor najpomembnejše. Ovojnina je lepa, taka majhna, da jo lahko stlačiš kaomr hočeš. Cena je pa tud čist primerna, ni predrag (sej, če bi biu dražji, ga itak ne bi kupila).

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 October 2007 - 04:50 PM




Iskala sem en fuksija pink gloss in ga našla pri tem glossu v odtenku 511. Gre za prečudovito rozasto roza barvo, močnejšo, z ene tremi potegi je barva že takorekoč polnoprekrivna. Meni je najlepša tam pri ene dveh skromnejših potegih, ko je še malo prosojnega pridiha in ni barva tako vpadljiva. Gloss je gostejši, zelo kremen, omogoča precizen nanos, je za gloss precej obstojen. Se mi zdi, da bi utegnil rahlo izsušiti ustnice, vendar jaz to uspešno preprečujem s tem, da spodaj namažem vazelin, nato pa čez gloss in je morebiten problem rešen. Pakunga je res videti precej majhna, čeprav količina ni nič kaj občutno manjša od povprečne vsebnosti glossov, je zelo lepa, minimalistična in kjutiš. Cena je primerna in dostopna, malo nad 6 eur. Odtenkov ni veliko na voljo, meni je všeč še nude odtenke 501.
Če potegnem črto: dober gloss, jaz pravzaprav ne najdem nekih hudih napak.


Ocena: 4 (zaradi možnega izsuševanja - lahko bi bil vsaj malo vlažilen, če ne hranilen)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2007 - 08:03 AM

dober glos, vendar pa kakšen presežek ni. ima po mojem mnenju malce zopren okus (asociacija na šminke, ki jih je mami uporabljala, ko sem bila majhna in sem se seveda tudi jaz z njimi pacala). drugače pa čisto simpatičen, obstojen lip gloss. imam odtenek. 541 (karamelno rjava).

ocena: 4/5 (mi ne bo ostal v posebnem spominu)
  • 0

#6 DEADmemory

DEADmemory

    sramežljivec

  • Člani
  • 86 posts
  • Location:celje

Posted 27 July 2008 - 10:01 AM

ta glos me ni preveč prepričau da bi ga kupla še enkrat..pokrovček mi je zelo hitro počiu, von mi ni preveč všeč in na ustnicah ne izpade tak lepo kot sem si predstavljala. pozitivna stver je da imajo lepe barve (imam živo rdečega), in lepo se namaže.

Ocena: 3
  • 0

#7 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 01 September 2008 - 06:37 PM

Gloss sem tud js kupila zaradi prečudovitega Nude odtenka(imela sem odtenek 501).Na ustnicah ni tako polnoprekriven, kot izgleda v embalaži , je pa zato izredno obstojen.Meni se obdrži na ustnicah tudi če pijem, jem..

Ni mi všeč okus tega glosa..tak nagravžen mi je, plastičen, saj ne da ga pojem iz ustnic ampak ko ga namežm nekako pride do linije med notranja in zunanjo stranjo ustnic(upam da sem razumljivo napisala biggrin.gif ).

Najverjetneje bom še preizkusila kakšen drug odtenek.Cenovno je vredu..pač tam nekje 7€.

Dam mu 4/5 zaradi okusa in ne ravno odtenka ki sem si ga zamislila.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users