Jump to content


Photo

Gloss - MAYBELLINE Watershine Elixir


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (12 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (7 votes [58.33%])

    Percentage of vote: 58.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [8.33%])

    Percentage of vote: 8.33%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 June 2007 - 10:14 PM

IPB Image

Sem ena izmed tistih (pa verjamem, da nisem osamljena), ki jo je gloss pritegnil že zaradi jako privlačne reklame, privlačne embalaže, privlačnega imena - eliksir na ustnicah, mmm. V napadu zapravljivosti sem kupila kar dva odtenka, sicer ne naenkrat, norost je torej trajala nekaj dni skupaj. :-) Ni mi žal, sem prav potrebovala kakšen novi gloss. Ampak če takole potegnem črto nad njim, ni prav nič posebnega. Najbolj lahko pograjam njegovo neobstojnost. Res, meni zbledi oz. izgine iz ustnic izredno hitro. Imam odtenka 514 - lepa, nežno pink barva, z drobnim zlatkastim shimmrom in 530 - prosojno mlečnato-roza, s čudovitim pink-viola-rahlo modrikastim (jaz ga vidim, fant npr. ne) odbleskom - ampak za ta efekt je ga treba nanest malo več. Torej, njegova pomanjkljivost je definitivno slaba obstojnost in pa to, da ko izgine, na ustnicah ostane shimmer (od tod taka jaka svetlikavost, ki pa tudi ne traja dolgo in je potrebno pogosto vnovično nanašanje), ki bi utegnil tiste malo bolj občutljive motiti, saj je dokaj grob. Gloss kakšnega posebnega vonja nima. Embalaža je pa meni zelo šik, seksi, srebrna... gloss oz. eliksir se dozira čez luknjice, tako, da spodaj zavrtimo... nanaša se dobro, ni potrebno ogledalo (vsaj ne pri nežnih odtenkih), nikjer se nič ne zapacka na pakungi. Za količino jaz nikjer ne vidim na embalaži, koliko je je, ampak je kar dobršna. Gloss stane okoli 7 eur (ampak kolikor opažam, cene zelo nihajo od trgovine do trgovine). Žal mi za nakup definitivno ni, ampak gloss vsekakor ni nobena revolucija.


Ocena: 3
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 June 2007 - 03:55 PM

Pa smo spet tam. Še eden v nizu podpovprečnih glosov, ki drugega, razen kratkotrajnega glossy efekta pravzaprav ne nudi. Kupila sem odtenek 530, ki v embalaži izgleda, čudovite lilaste barve, v živo pa brezbarven, razen ob zelo bogatem nanosu, ko malo lilasto zablešči.
Bleščice me ne motijo, lahko bi jih bilo še več, ker so bolj neopazne sorte, nekih negovalnih zmogljivosti pa tudi ni za pričakovat.
Bedarija 1/5 (plus dobi edino pakunga)
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#3 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 24 June 2007 - 10:51 PM

Nad tem glossom nisem bla kej preveč navdušena, pa tut razočarana ne, v bistvu je tak kot vsi ostali ki so podobni,jaz sem imela tak ful lep nežno roza odtenek(cifre ne vem, ker sem ga že porabila in je embalaža šla v smeti), ustinacam da lep lesk, pa naredi jih bolj polne, vendar pa vse skupaj kratko traja, na ustnicah ostanejo samo mini bleščice. Všeč mi je ker imam občutek da ustnice tudi neguje in jih prav nič ne izsuši.

Jaz sem ga kupila v leclercu za nekaj več kot 5 eurov.

Najbrž si ga v bližnji prihodnosti ne bom kupila več, ker je še dosti drugih stvari za sprobat smile.gif



moja ocena 3/5


  • 0
Posted Image

#4 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 28 June 2007 - 11:58 AM

Tudi sama sem kupila ta gloss. Premamila me je reklama. Tistega odtenka kaj ga ima tista ženska v reklami ni, vsi drugi roza so nekak preveč mlečni. Jaz imam odtenek 514, ki je zelo lepe nežno roza barve z drobnim shimmrom. Za želen efekt, ga moram nanesti kar precej. Gloss se ne lepi, vednar ni obstojen. Meni zdrži 15-30min. Ni nek presežek, tako kot so že druge povedale. Porabila ga bom do konca, zagotovo pa ga ne bom več kupila.

3/5
  • 0

#5 155

155

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 735 posts

Posted 14 August 2007 - 06:45 PM

Tudi jaz sem uporabnica tega gloss-a.
Vedno najprej pogledam za kke take nežne, ne preveč močne barve, ker pač moj obraz tega ne prenese in sm si pač kupila odtenek 514. Meni je kul, edino kar moti, je obstojnost. Zgine mi po 30 minutah, če ne še celo prej. Embalaža pa tudi ni napačna. biggrin.gif

Ocena: 4/5 (obstojnost).
  • 0
You can't buy happiness. Steal it.

#6 pepelka

pepelka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 157 posts

Posted 15 February 2008 - 02:49 PM

Jst sm pa s tem izdelkom zadovoljna! smile.gif
Imam ga v rdečem odtenku, in to kar dva (po valu navdušenja in v strahu da bi šlo to čudo vn iz prodaje sem si takoj naslednji dan šla kupit še enega). biggrin.gif
Zadovoljna sem, ker ne naredi ustnic 'mastnih' - kot naprimer Shiny licious glosi od iste firme, in zato, ker je obstojen(tudi, če ga nanesem malo - za rahlo obarvanje brez želje po večji polnosti ustnic- so ustnice prijetno rdeče in skrajno naravnoizgledajoče obarvane dooolgooo časa).

Moja ocena je po vsem napisanem očitna: 5/5.
  • 0

#7 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2008 - 02:54 PM

Jaz dajem temu glosu 4/5. Všeč so mi bleščice, pa tekstura, vonj...
Tudi barva je zelo lepa (imam tisti oranžast/koralni odtenek).
Aplikator pa mi je tudi eden boljših.
Res pa je, da barva ni preveč obstojna in dokaj hitro zbledi.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#8 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 20 April 2008 - 06:42 PM

Obožujem ga. Sploh se ne lepi po ustnicah in mi v primerjavi z ostalimi glossi dolgo drži. Ima lep vonj. Kar se vizualnega izgleda tiče, pa mi je zanimiv način nanosa.

Ocena:5
  • 0

#9 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 21 April 2008 - 05:44 AM

Všeč mi je vonj, zdrži mi dokaj dolgo, res ful lepa embalaža
minus je samo to, da se mi na ustnicah popa
3/5
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#10 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 30 September 2008 - 06:32 PM

Imam o dtenek 530, ki je kot je že Flafy napisala, mlečno roza barva z modrim in roza shimrom(jaz vidim le ta dva biggrin.gif )

Glos je v meni osebno prečudoviti stajliš embalaži, aplikator je takšen, da ima na vrhu luknjice spodaj pa sučeš da glos pride čez luknjice v obliki špagetkov biggrin.gif Vonj glosa mi je tud vredu, nič kaj posebnega ampak mi nekako na neko sadje vleče, pa ne pretiroma.
Kar mi ni všeč je edino to, da se glos obdrži na ustnicah max. pol ure potem pa ostanejosamo bleščice..čeprav se na začetku ne zdi tako voden, ravno nasprotno jaz imam občutek rahlo vazelinast.

Všče so mi tudi bleščice ki se ob določenih kotih celotne ustnice zasvetijo na modro, drugače pa je bolj prosojen in se od blizu vidi omenjeni barvni shimer.

Ne verjamem da bom še kupila.Cena je med 8-9€, kar se mi zdi za tako neobstojnost malce preveč, čeprav mi je odtenek precej všeč(nebi me motilo če bi glos ustnice malce obarval v mlečno barvo ampak vredu).

Dam mu 4/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users