Jump to content


Photo

Krema/lotion za roke - SCHELLER Anti-Age Handcreme


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 08:40 PM

IPB Image

Krasno mazljiva krema, fine teksture kljub mastnim komponentah, ki daje mojim suhim rokam svilen otip in dolgotrajno vlažnost. Vse to gre v zahvalo kvalitetnim sestavinam-naravnim oljem, naravnim ekstratom in antioksidantom. Vpije se zelo hitro, masten film sicer pušča, vendar samo če pretiravate z količino v upanju takojšne odrešitve zategnjenosti. Jaz jo nanesem pred spanjem v debelem sloju, mastnost rok me namreč med spanjem ne moti, zjutraj pa se zbudim s prerojeno kožo, ki zgleda vitalna kar ponavadi ni, saj moje roke preživijo veliko pod vodo. Vonj je fantastičen-po zelenem čaju. Cena okrog 700 sit.

Ocena: 5
  • 0

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:44 PM


Sestavine: Aqua, Glycerin, Persea Gratissima, Glycine Soja, Cetyl Alcohol, Cyclomethicone, Olea Europaea, Hydrogenated Palm Glycerides, Sodium Dihydroxycetyl Phosphate, Buxus Chinensis, Decyl Olivate, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cera Alba, Isopropyl Hydroxycetyl Ether, Tocopherol, Allantoin, Panthenol, Citrus Limonum, Lecithin, Camelia Oleifera, Xanthan Gum, Dimethicone, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Isobutyl-, Butylparaben, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool, Parfum.

Kremo sem kupila čist slučajno, ker so bile zložene pri blagajni, gredo namreč iz prodaje (zakaj gredo ponavadi vedno dobre stvari iz prodaje, mi je uganka… očitno ljudje ne cenijo kvalitete in kupujejo slabe stvari za seveda oh in ah šokantno nizke cene). Krema me je, kot sem pričakovala, precej navdušila. No, sicer obljubljajo zgladitev gub, zmanjšanje pigmentnih lis in preprečevanje ponovno nastajanje le-teh… kako je s tem, ne bi vedela, ker tovrstnih problemov nimam, a močno dvomim v te obljube. Lahko pa povem, da roke izdatno navlaži. Hranilna se mi ne zdi kaj preveč. Moje roke so sedaj sicer zgolj zmerno suhe in jim krema zadostuje. Kako bi bilo pozimi, ko so izredno suhe in zahtevne, pa je vprašanje. Sploh ne vem, če bom to lahko sprobala, ker bom najbrž kremo do takrat porabila, dobiti se je pa več najbrž ne bo dalo. ;-) Torej, krema je vlažilna, z zelo kvalitetnimi sestavinami (vitamin E, panthenol, zeleni čaj), diši pa meni sprva tako tipično Schellersko slajše, kasneje, ko se pa razdiši, pa jaz voham sveže narezane začimbnice z dodatkom zelenega čaja. Prijetno. Sorazmerno hitro se vpije, meni filma ob zmernem nanosu ne pušča, zgolj mehko kožo. Embalaža lepa, zelenkasta, vsebnost 75ml. Za kremo sem v trgovini Lepota In Zdravje odštela natanko 3,05 eur.

Ocena: 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users