Jump to content


Photo

Krema/Body Butter - VICHY Lipidiose Nutritive Concentrate For Body


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:39 PM


IPB Image

Sestavine: AQUA / WATER - GLYCERIN - YCLOPENTASILOXANE - CETEARYL ALCOHOL - CETEARYL ISONONANOATE - BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER - MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL - HYDROXYETHYL UREA - CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE - GLYCERYL STEARATE - BEHENYL ALCOHOL - BHT - GLYCERYL STEARATE CITRATE - DIMETHICONE CROSSPOLYMER - METHYLPARABEN - SODIUM POLYACRYLATE - SODIUM DICOCOYLETHYLENEDIAMINE PEG-15 SULFATE - PHENOXYETHANOL - CAPRYLOYL SALICYLIC ACID -HYDROLYZED LUPINE PROTEIN - ACRYLATES COPOLYMER - BENZYL ALCOHOL - PARFUM / FRAGRANCE.

Izdelek sem nekaj časa testirala, tako da sem si res dodobra ustvarila mnenje oz. je reč pustila na meni vtis. Pa še dobro, da je postalo malo hladneje - ker namreč se je to super in nemudoma začelo kazati na moji koži, ki je postala zelo suha (na določenih predelih izjemno in do lusk), tako da je imel izdelek precej zahtevno nalogo. Gre za hranljiv koncentrat za telo, za predele z zelo suho in hrapavo kožo. Koncentrat je obogaten z Dermoglucidom, kombinacijo oligosaharidov in peptidov, vsebuje tudi olje makadamije, ureo, LHA. Zasnovan je bil za glajenje, obnavljanje in pomirjanje kože. Obljubljajo rezultate že od prvega dne naprej (tu se je pri meni porajalo največ dvomov). Izdelek sem torej uporabljala na predelih s suho kožo (pri meni so to cele roke in hrbet, deloma noge), kjer se je tudi na kakšnem izredno izsušenem področju pojavila kakšna luska. Koncentrat je precej gost, vendar se vseeno kar dobro razmaže, tako da niso potrebne enormne količine (sploh, ker ni namenjen negi celotnega telesa, ker povsod vendar nimamo šokantno in do lusk izsušene kože (vsaj večina nas ne) … ampak torej samo za določena področja … za ostalo (tudi suho kožo, ampak vseeno ne strašno kritično) je na voljo njihova Nutritive krema, katero sem tudi ocenila in katera tudi izjemno dobro opravlja svojo poslanstvo). Jaz sem ga nanašala kar na tanko, le na področje luske sem nanesla obilneje. Vedno sem počakala nekaj časa, da se je zadeve čimveč vpilo … in res se kar vpije, sicer ne popolnoma, pa vendar. Drug dan je bil rezultat zelo razveseljiv. Koža je bila zelo nahranjena, izjemno mehka in gladka … kar pa me je najbolj presenetilo, je bilo pa to, da ni bilo popolnoma nobenih sledi o kakšnih luskah. Z njimi se je sicer dobro spopadal tudi bivši Lipidiose2 fluid in se tudi sedanja Nutritive krema, ampak vseeno sta najprej rabila kake 2, 3 dni za eliminiranje … potem se je takšno stanje ob vsakodnevni negi vzdrževalo, vendar po tuširanju je bilo na tistih luskavih mestih (hehe, zdaj se to sliši skozi pisanje, kot da sem neki luskavec) čutiti njih sled, z nanosom te je to sicer popravilo. Pri uporabi tega koncentrata sem tukaj opazila razliko … njegova sled je prisotna čez ves dan in potem tudi po tuširanju je na tistih mestih koža še vedno gladka, tako da resnično gre za globoko nahranjenost in zglajenost. Medmes koncentrata tudi kak dan nisem nanesla, pa je še vedno ostalo vse enako. Uporabljam ga tudi za moje roke … zgornja stran dlani (kateri spremljate moje ocene, veste, kako super so za negovati, hehe) je še posebej suha in predvsem občutljiva, razpokana … vsako leto bolj in huje. In tudi tukaj se je izdelek dobro odrezal, čez noč jih je zelo nahranil in regeneriral … je pa res, da jaz moram za vzdrževanje rok vzporedno uporabljati še druge primerne izdelke, sploh v mrzlih dneh (oljne kopeli (Linola Fett), obvezno čez dan kakšne lahke kreme/lotioni za roke, itd.). Na rokah se izdelek kar presenetljivo vpije, film ostane, ampak zelo skromen in prijetnejši, kot bi si mislila. Tudi obljubljajo, da se hitro vpije. Torej, če počasi zaključim s tole mojo oceno (s katero se mi zdi, da sem postavila rekord v izčrpnosti mojih ocen, hehe) … gre vsekakor za izjemen izdelek, izredno hranljiv in predvsem učinkovit, za predele zelo suhe, razpokane kože. Izdelek je kljub gostoti in hranljivosti zelo prijeten za uporabo (razmazljivost, precej se ga vpije, sled filma ni zoprna). Vonja je enakega kot Nutritive krema, torej nekako mlečno baby. Morda bo nekdo ob pregledu sestavin rekel, da niso pač nič posebnega … morda res. Vendar delajo čudeže. Vsaj na moji koži. Odsvetujejo pa uporabo na obrazu … to mi sicer ni najbolj jasno, zakaj, sicer si itak ne bi s tem mazilila po obrazu, pa vendar, škodljivo najbrž ni. Embalaža je meni zelo lepa, Vichy-jevska tuba, vsebnost 100ml (morda se komu zdi malo, a je le pač samo za predele in poraba ni velika), cena pa natanko 12,99 eur. Na voljo po lekarnah. Priporočam torej vsem suhokožcem, ki še niso našli učinkovitega izdelka oz. bi radi sprobali najboljše od najboljšega, hehe. Najbrž ni treba omenjati, da bo pri meni postal stalnica.
Pa hvala za pozornost ob mojem spisanju mini romana. IPB Image

Ocena: 5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users