Jump to content


Photo

Krema/lotion za roke - NUXE Reve de Miel Creme Mains Et Ongles


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:07 PM

IPB Image

Sestavine: Aqua (Water), Glycerin, Behenoxy Dimethicone, Dimethicone, Prunus Dulcis (Sweet Almond Oil), Ceteryl Alcohol, Stearyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado Oil), Rosa Moshhata (Rosa Moshhata Oil), Calendula Officinalis (Calendula Officinalis Flower Extract), Ethylhexyl Methoxycinnamate (Octinoxate), Mel (Honey), Steareth-7, Steareth-10, Cetyl Alcohol, Tocopherol, Allantoin, Parfum (Fragrance), Sodium Cetearyl Sulfate, Lecithin, Ascobyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Butylparaben, Ethylparaben, PEG-40 Caster Oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Tetrasodium EDTA, Propylparaben, Isobutylparaben.

Tole kremo za roke uporabljam preko testerjev in si nisem mislila, da je tako dobra. Sploh, ker je krema za roke, na moje roke pa dobro učinkuje precej redko kakšna krema. No, tale se je zelo izkazala. Je prijetne konsistence (ni tekoča, pa tudi blazno gosta ne) in posledično prijetno razmazljiva, potrebna je že majhna količina za normalen nanos (jaz nekih obilnih nisem prakticirala, niti to ni bilo potrebno, ker je že majhno količino bil rezultat zadovoljiv). Se razmeroma hitro vpije. Presenetilo me je dejstvo, da kljub svoji hranljivosti, ne pušča zoprnega, mastnega, lepljivega filma. Je že res, da se čuti, da je krema nanesena, vendar na najbolj prijeten možen način. Jaz jo uporabljam čez dan in tudi, če jo nanesem in si potem npr. umijem ene 2x roke in nič ne nanesem, se čuti, da so roke bile prej kar nekako globinsko nahranjene … čuti se učinek kreme, roke niso takoj po umivanju spet čisto v razsulu. Ker meni se namreč pri marsikateri kremi dogaja to, da sicer učinkuje … potem pa si kje na javnem wcju umijem roke (kjer imajo seveda najbolj obupna tekoča mila) in se takorekoč v momentu vidi in čuti nekvaliteta in agresija tega mila na mojih rokah … v momentu so rdeče, ''žareče'' in prav pečejo. Kasneje so še na otip suhe, včasih prav kot ''šmirgl'' papir. Tega pri tej kremi ni … zelo pozitivna in prijetna opazka. Morda me je rahlo razočaral vonj, saj sem spet pričakovala toplo medenega (sem nora na med v vseh oblikah), a takšen ni … je sladkejši, brez kakšne konkretne asociacije. Sladek pač, prijeten, kar obstojen in zaznaven. Cene ne poznam, ampak razmišljam o nakupu, ker je krema res dobra … sestavinsko in po učinku. Embalaža je lepa tuba, verjamem, da je prijetna za uporabo. Cena najbrž ne ravno nizka, a tudi to bi/bom požrla. Priporočam tistim z zahtevnimi šapkami.
Aja, kar se tiče učinkovanja na nohtih - o tem ne bi mogla govoriti, ker imam gelirane, vendar dvomim, da ima kak opazen učinek na res uboge nohte.

Ocena: 5


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users