Jump to content


Photo

Mleko/lotion za telo - AUBREY ORGANICS Collagen & Almond Moisturizing Hand & Body Lotion


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (6 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (3 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 March 2008 - 08:22 PM

Losjon za telo, ki zmehča in navlaži kožo. Ta je po uporabi mehka, mladostna in nežno odišavljena. Obogatena s kolagenom in elastinom, proteinoma, ki se nahajata v koži, ter z bogatim, vlažilnim mandljevim oljem.

Najprej naj povem, da sem ena tistih, ki jim je nanašanje raznih maž za telo skrajno neprijetno in zamudno opravilo. Temu verjetno botruje tudi dejstvo, da sem imela vedno po telesu neproblematično in izredno nezahtevno kožo, ki ni potrebovala nobene nege v smislu raznih krem, losjonov in podobnega. Zadnje leto ali dve pa se je to nekoliko spremenilo, koža je namreč postala precej bolj suha in občutljiva, zato potrebuje občasno kvalitetno nego, da ohranjam dobro stanje. Ker pa sem glede tega prava lenoba, sem iskala dovolj hranljiv losjon, da mi ga ne bo treba nanašat več kot 2-3x na teden, kar je bila precej težka naloga.

Tale losjon sem vzela predvsem zato, ker imam na splošno odlične izkušnje z Aubrey Organics kozmetiko, seveda pa tudi zato, ker se mi zdijo sestavine naravost fenomenalne. Losjon je precej gost in izredno kremast, je biserrno bež barve in ima čudovit vonj, ki je dojenčkasto nežna in ravno prav sladka mešanica mandljev in smetane. Losjon se lepo razmazuje, kar zdrsi po koži in se krasno vpije, za sabo pa pusti tanko, a popolnoma nemastno zaščitno plast, ki ohranja kožo gladko in mehko še ure in ure po nanosu. Delovanje losjona je dolgotrajno in čeprav se stuširam vsak večer, z losjonom pa se namažem samo vsak drugi ali tretji dan, je koža vseeno ves čas mehka in voljna.

Pakiran je v lepi visoki plastenki na pumpico, ki omogoča higienično hranjenje in natančno odmerjanje količine. Malo moti edino to, da je losjon, ko gre količinsko proti koncu, nemogoče s pumpico dobit ven, zato sem jaz plastenko razrezala, v njej pa je še bilo vsebine za dva nanosa. Cena je visoka, za 237ml losjona boste morale odšteti 20.4€, kar vsekakor ni ugodno, vendar se mi zdi losjon zaradi naravne in kvalitetne sestave, odličnega efekta na kožo in majhne porabe, tega denarja vreden. Jaz ga bom vsekakor še kupila, saj mojo zmerno suho kožo krasno nahrani in ji podari dolgotrajno mehkobo. Priporočala bi ga tudi tistim z zahtevno in bolj izsušeno kožo, seveda pa pod predpostavko, da ste pri nanašanju doslednejši, kot jaz. =)

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 March 2008 - 07:26 PM

Jaz se popolnoma strinjam z vsem kar je napisala Dilema. Ta losjon je super, omamno diši, hitro se vpije in zelo malo se ga porabi. Po večini losjonov se mi naredi kašen mozolj na hrbtu ampak pri tem seveda tega sploh ni bilo za pričakovati. Koža je res lepo nahranjena in pomirjena če nanesemo losjon po depilaciji. Edino cena je kar visoka, ampak takemu super losjonu gre tudi to oprostiti.

5/5
  • 0
We must let go to live on.

#3 Vijoličarka

Vijoličarka

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 25 June 2008 - 10:09 AM

Nekje do konca tridesetih let nisem potrebovala nobenih pomad za telo. Je pa res, da so me že od malega učili, da se je treba umivati z najnežnejšimi sredstvi.

Cca dve leti nazaj pa sta me po tuširanju začele strašno srbeti nadlakti, nato hrbet, vse. Po nanosu kakšnega mastnega losijona za telo srbenja sicer ni bilo več, zato pa so se pojavljali mozoljčki. Če sem nanesla kakšen lažji losjon sicer ni bilo mozoljčkov, žal pa tudi koža ni bila dovolj nahranjena in je vseeno srbela. ermm.gif

AUBREY ORGANICS Collagen & Almond Moisturizing Hand & Body Lotion je moje 'čudežno zdravilo'. Predvsem na nadlakti ga nanašam v bogati količini, lepo se vpija, ne masti, kljub temu pa srbenja ni. Zdaj sem si jo začela zvečer še izdatno nanašati pod pazduhami in tudi tam se koža izboljšuje. thumbup.gif

Lepo se razmazuje, lepo diši, daje nek 'pudrast' občutek. Koža se počuti nahranjena, navlažena, a hkrati ne otežena in mastna.

Tako kot Dilema, sem tudi sama ugotovila, da uporaba tega losijona na nek način 'zdravi in krepi kožo'. Losijon uporabljam zdaj cca štiri mesece in opažam, da se zdaj lahko po tuširanju tudi malo bolj grobo obrišem, pa me ne začne nič srbeti. Prej je bilo že tako hudo, da sem si brisačo lahko samo ogrnila.

Pri takem rezultatu ne razmišljam o ceni. Za tako kvaliteto je cena primerna. Marsikaj dražjega ne učinkuje.

Doziranje s pumpico je krasno. Škoda, ker je treba za zadnji dve uporabi razrezati embalažo. Jo pač razrežeš, ker je škoda vskake pikice, da je ne bi porabil.

5/5



  • 0

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:08 PM


Izdelek ocenjujem na podlagi testerja. Priznam, da sem pričakovala več v temu smislu, da me bo morda s kakšno lastnostjo še posebej navdušil. Pa me ni. V vsem je precej povprečen. Sestavine ima resda kvalitetne in naravne, ampak meni je to malo mar, če ni takšnega učinka, kot bi si ga jaz želela. Je bele, perlaste barve, precej tekoč, zlahka razmazljiv. Je zelo lahek, zame prelahek (imam občutljivo in (zelo) suho kožo). Se instantno vpije, ne pušča nobenega filma, le rahlo navlaženo kožo. Ampak res zelo rahlo, meni je za samostojno nego premalo … ni me pa tako pritegnil z ničemer, da bi ga morala nujno imeti za kombiniranje s čim drugim. Hranilen po mojih izkušnjah ni nič. Tudi za moje še posebno občutljive in zelo suhe roke je absolutno premalo … kot da ne bi nič nanesla, se v trenutku porazgubi. Vonja je sladko marcipanastega, meni vonj ni ravno najbolj pri srcu (zaenkrat prebavljam edino marcipan pri Tetesept olju za tuširanje), a se kaj kmalu razdiši. Embalaža je, kolikor vidim iz slike, ok, na pumpico. Cena je zame previsoka, a to je itak subjektivno ocenjevanje, glede na to, kakšne potrebe ima uporabnik ... in mojih potreb/zahtev tale izdelek ne zadovolji. Izdelek, ki je po mojem prepričanju namenjem normalni koži in ljubiteljem naravne kozmetike in marcipana. Za suhokožneže bo absolutno premalo. Mene ni prepričal v nakup.

Ocena: 3

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users