Jump to content


Photo

Čistilno mleko/krema - ALOEDERMAL Cleansing Cream


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 June 2007 - 07:47 PM

Čistilna krema z aloe vero je idealna za čistilno nego občutljive kože vašega obraza, vratu in telesa. Ne vsebuje konzervansov, barvil in parfuma in je priporočljiva za nego občutljive kože, zaradi svoje izredne sestave pa je primerna tudi za nego nežne otroške kože. Izdelek kožo očisti nečistoč in ličil, hkrati pa jo neguje, saj vsebuje mandljevo in boragovo olje. Vsebnost aloe vere in fitosterolov na kožo deluje blažilno, saj zmanjšuje rdečico in razdraženost. Izdelek je dermatološko, alergijsko in mikrobiološko testiran in ni preizkušen na živalih.

Na tale proizvod sem naletela zadnjič, ko sem iskala nekaj nežnega za umivanje obraza (doma mi je vsega zmanjkalo) in me noben proizvod ni kaj dosti pritegnil, hotela pa sem preizkusit nekaj čisto novega, zato sem se odločila pogledat še v Sanolabor. Vedno sem bila ful proti čistilnim kremam in mlekom, vedno sem uporabljala samo gele, ker se mi zdijo primernejši za čiščenje moje normalne do mešane kože (rahlo mastno čelo). Tokrat pa me je vseeno pritegnila dotična čistilna krema, predvsem zaradi nežnih sestavin, prijetnega vonja in všečne konsistence. Sestavine so precej vlažilne, notri se najdejo tudi naravni izvlečki, je pa krema brez konzervansov in parfuma, z alantoinom, ki pospešuje regeneracijo prizadete kože in vitaminom E v acetatni obliki. Tle moram omenit, da ima krema na 4. mestu komedogeno sestavino, kar je mene najprej skrbelo, ampak zaenkrat se po treh dneh redne uporabe (zjutraj in zvečer) še ne kažejo nobene negativne posledice, koža je čista in lepa. Drugače pa je tole taka malo gostejša bela krema zelo prijetnega, nežno dojenčkasto svežega vonja, ki se s krožnimi gibi vmasira v vlažen obraz, potem pa se pusti delovat ene par minutk. Na koži je zadeva strašno prijetna, proti pričakovanjem čisto nič mastna, spere so jo potem zlahka, koža pa je po uporabi vidno očiščena, niti najmanjšo pikico mastna (meni se tudi po parih urah ne začne svetit, pa imam rahlo mastno čelo), samo zelo mehka in voljna, res krasna na dotik. Meni kožo ful navlaži in potem sploh ne dam čez več ničesar, se mi zdi brezveze kremo čez pacat, ker tale zadeva vsebuje mandljevo in boragovo olje in v tistih 5-10 minutah, ko jo imam gor na obrazu, lepo poskrbi za vlago, že skoraj kot nekakšna maska. Ovojnina je zelo simpatična, 200ml tuba s pokrovčkom na navoj, cena pa je glede na kvaliteto in izdatno količino dejansko nizka, nekje okoli 1800 tolarjev, če se prav spomnim. Naj še omenim, da je možno kremo uporabljat tudi tako, da jo dodamo v kopel, sploh primerno naj bi to bilo za otroke. No, jaz zadevo vsekakor toplo priporočam za suho do mešano kožo, za tisto res izredno mastno ne bo primerna. Jo bom še kupila, ko mi jo zmanjka ... kar pa verjetno ne bo prav kmalu.

5/5


IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users