Jump to content


Photo

Piling - OMBIA Peeling


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 April 2007 - 03:27 PM

IPB Image

Sestavine: Aqua, Glycine, Soja Oil, Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Polyethylene, Cera Alba, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Shorea Stenopfera Butter, Sodium Stearoyl Lactylate, Xanthan Gum, Hamamelis Virginiana Distillate, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Magnesium Aluminium Silikate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, propylparaben, Isobutylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Parfum.

Tale piling sem vzela čisto na blef, sestavinsko se mi je zdel na hiter prelet kar precej dober, pa še cenovno ugoden je bil (kupljen v Hoferju... "tako ugooodno", itak ;-) ) - točne cene se pri najboljši volji ne spomnim, je pa ziher pod jurja. Piling je precej masten (vsebuje tudi AOK), kar je opazno kasneje na koži, ki je lepo nahranjena, mehka, gladka, napeta, nič je ne zateguje (jaz mam taki filing, kot da bi po pilingiranju že nanesla kakšno lahko kremo čez). Piše, da je primeren za vse tipe kože, kako bi se obnesel na mastni, ne vem... sicer se zadeva spere s kože, ampak za seboj res pusti nahranjeno, tako da uporabo pri mastni koži postavljam pod vprašaj. Kar ta piling v mojih očeh posebej odlikuje (poleg hranljivosti in posledičnega nezategovanja) je to, da so zrnca zelo fina in nežna... drobrna, gosta in izredno lepo spolirajo kožo. Vonj nič posebnega, je pa bolj svež in prijeten, ni vsiljiv, je neobstojen. Embalaža ne-dih-jemajoča tuba, 75ml. Verjetno po porabi spet kupim.


Ocena: 5 (ker mu dejansko popolnoma nič ne manjka iz mojega stališča)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users