Jump to content


Photo

Maska - L'OCCITANE Honey Comfort Mask


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 August 2007 - 12:14 PM

Tole je pa eden izmed L'occitanovih proizvodov ki je zgolj sivo povprečje, ali drugače povedano - nič posebnega in neupravičen visoke cene. Tokrat je govora o blažilni medeni maski, katere največji adut je njen vonj. Namenjena naj bi bila občutljivi in od mraza in vetra razdraženi koži.
Maska je dokaj redke, kremaste konsistnce, lepo mazljiva in dovolj je že majhna količina za optimalen nanos na celoten obraz. Kot že rečeno, je njen največji plus ubistvu blag, nežen medeni vonj. Pravi balzam za nos. Iz embalaže morda vonj deluje rahlo umetno, in nič kaj po svežem medu, ampak ko jo nanesemo in razmažemo po obrazu se ustvari izjemno nežen, diskreten medeni vonj ki se ga voha še čas po tem ko se masko spere iz obraza. Ampak nikakor ni nadležen. Proizvajalci svetujejo da se masko na obrazu pusti pet do deset minut, nato pa spere ali pa samo obriše s kosmičem vate. Jaz sem jo sprala, ker če ne bi mi pustila tak lepljiv filing na obrazu, pa itak se maske večinoma vedno izpere, ane, tako da tudi ta ni izjema. Po izpiranju je koža dišeča, to pa je tudi vse. Neke posebne mehkobe in drugih učinkov nisem opazla. Sicer kože nisem imela razdražene ali kakorkoli drugače občutljive, tako da o nekem posebnem blažilnem učinku ne morem poročati. Najbrž bi se bolje obnesla za pozimi, ko je koža morda bolj občutljiva in razdražena od mraza in vetra.
Embalaža je lušten okrogel, sicer plastičen (pričakovati bi bilo steklen) lonček s pokrovom na navoj, vsebuje 100ml. Jaz sem imela samo testerček ki mi ga je prodajalka dala v malo belo posodico, kupila jo bom morda kakšen krat za razvajanje (bolj nosa kot kej drugega) in ko bom imela 28€ odveč, drugače pa najbrž ne.

Ocena: 3 (ni podpovprečna, ampak kaj več kot zgolj povprečna pa tudi ne)


IPB Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users