Jump to content


Photo

Krema/serum - LUSH Skin Drink Moisturiser


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (0 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. odlično (5) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. dobro (4) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. zadovoljivo (3) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. slabo (2) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. zelo slabo (1) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 July 2007 - 09:49 PM

IPB Image

Kremo sem kupila pred dobrim tednom, po pregledu sestavin na forumu in podanih mnenjih. Iskala sem primerno, normalni koži namenjeno zgolj vlažilno kremo za čez poletje, po tem, ko sem do konca porabila Imperialis (vlažilno kremo za mešan tip kože istega proizvajalca), ki pa naj ne bi bila primerna za mešano kožo zaradi visoke vsebnosti olj. Zaradi udarne vročine preteklih tednov se je tudi moja koža začela mastiti ob lasišču in T coni.
Krema me je v svojem izgledu presenetila - Skin Drink že na pogled deluje bolj zbita, kompaktna, gosta (prve impresije ko sem odvila pokrovček in poprčkala s prstom), iste barve in gostote kot denimo gorčica, pa vonj je "čist čuden", prav nič cvetličen/svež, čeprav dvomim koliko to res pove o vsebini...

Ob nanosu na kožo je treba kar fejst razmazat, deloma zato, ker se ne maže preveč lepo, kot kaka mešanica putra in kvasa denimo. To pa že v štartu priča da krema ni najbolj lahka, vpija se dlje, sicer res da občutek globinske navlaženosti, a se mi zdi da je za poletje občutno pretežka, saj pod prsti kar nekaj časa deluje mastno, pa še obraz kar sije.
Sem celo razmišljala da bi jo do jeseni pustila pri miru in kupila kako lažjo (Imperialis, again?), pa me je zdrava kmečka pamet prepričala v potratnost ideje, tko da zdaj kombiniram tonik čez dan in tanek nanos kreme čez noč/po globinskem čiščenju obraza.

Lush Skin Drink Moisturiser (sestavine)

Aloe Vera Decoction (Aloe barbadensis), Sesame Oil (Sesamum indicum), Rose Petal Infusion (Rosa centifolia), Fresh Avocado (Persea gratissima), Almond Oil (Prunus dulcis), Propylene Glycol, Cocoa Butter (Theobroma cacao), Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Evening Primrose Oil (Oenothera biennis), Neroli Oil (Citrus amara), Rose Absolute (Rosa centifolia), Triethanolamine, Perfume, Methylparaben, Propylparaben.

Sestavinsko krema izstopa iz povprečja, saj je polna naravnih izvlečkov in olj, z veliko AOK (antioksidantov), nekaj parfuma in konzervansi (ti pa so takorekoč že vsepovsod).


Ocenila je v anketi zaenkrat še ne bom, ker očitno tole ni poletna krema, tako da bom oceno dopolnila, ko se poletje prevesi v jesen in bo moja koža spet suha. smile.gif
Trenutno bi jo ocenila z 3/5, predvsem zaradi motečega mastnega občutka na koži, sicer pa je dobra.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users