Jump to content


Photo

Maske za lase


  • Please log in to reply
559 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 11:01 AM

Rea, jaz sem tisto Ultra Beauty orehovo imela tako dolgo nazaj, da niti slučajno nisem več zmožna primerjat ... vem samo da sem bila zadovoljna z njo, ne bi je pa več znala primerjat s Fructisovo ker se ne spomnim tolk. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 April 2006 - 11:04 AM

Okej wink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#23 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2006 - 11:10 AM

QUOTE(DiLeMa)
Moram pa še omenit Garnier Ultra Beauty masko z orehovim oljem in breskvinimi listi ... je cenovno ugodna, sestavinsko fajn, prekrasno diši in naredi lase res lepe, gladke in sijoče.

To imam sedaj in jo moram tudi jaz pohvaliti. Ko mi jo zmanjka, grem po enako wink.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#24 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 12 April 2006 - 11:21 AM

Imam tole masko u zeleni skledici od [i]Garnier Fructis[.

Aja, pisuka saj to je tud ta ko jo imas ti Verja...nisem bla dovolj pozorna na te napise;
oops.gif
one druge pa tud se nisem mela prilike sprobat, sam pomoje da ne more bit posebne razlike v kvaliteti, da bi bla zdaj ena, ne vem boljsa od druge...

Ravno mam namen si lase oprat, pa si dam ponavadi mal subrine plus te maske gor in pol po par min. sperem. A je kul tud tak al je boljse ce dam masko se posebej gor? Kompliciram pac....
  • 0

#25 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 April 2006 - 11:25 AM

Jaz sedaj enostavno dam vsakič, ko si umivam lase gor to mojo masko in od takrat imam dosti boljše lase. Ne uporabljam več nobenega balzama.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#26 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2006 - 02:31 PM

Katera Garnier Ultra Beauty je boljša, tista z limono in še nečem al tista z orehom in breskvinimi listi? Ta z limono naj bi tudi popravila poškodovane lase, tista orehova pa je bolj za lesk, če se prav spomnim napisov na škatli. Bi prosila tiste, ki ste probale obe, katera vam je boljša?

Trenutno imam Garnier Fructis Silk&Shine, mi je všeč, tudi lepo diši. Je malo porabim, ker nimam gostih las, tko da je je še precej notri in ko jo porabim, nameravam Eno od Ultra Beauty probat. Imela sem tudi Gliss Kur roza masko, ampak mi je ta Fructisova bolj všeč, ima boljše sestavine.
  • 0

#27 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 12 April 2006 - 06:22 PM

a se v milerju tut da te maske nabavt?od fructisa mislm...
  • 0

#28 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 April 2006 - 06:25 PM

Ja, seveda.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#29 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 April 2006 - 06:56 PM

QUOTE(Sanies)
a se v milerju tut da te maske nabavt?od fructisa mislm...


ti sam sled travnato zeleni barvi pa bos takoj najdla
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#30 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 April 2006 - 07:03 PM

QUOTE(Marmelada)
Katera Garnier Ultra Beauty je boljša, tista z limono in še nečem al tista z orehom in breskvinimi listi? .


Predlagam sledeče: biggrin.gif
Kupi si vsake po eno vrečko najprej za probat.
Stane mislim da 240 sit, pa je je kar nekaj notri.
  • 0

#31 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 April 2006 - 07:11 PM

Ja to je dobra ideja, da najprej sprobaš, tako bi mogle imet vse firme. In če bi ti bilo o.k. bi kupil celo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#32 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 April 2006 - 07:13 PM

QUOTE(Verja)
Ja to je dobra ideja, da najprej sprobaš, tako bi mogle imet vse firme. In če bi ti bilo o.k. bi kupil celo.


testerje od vseh stvari bi se moglo dobit, to je to. biggrin.gif no, od 3X 240 sit me res nau konc. biggrin.gif kupim jutri, ko grem tut po barvo, ker se morm poštrihat.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 07:21 PM

Teh vrečk se ne splača kupovat ... cela maska, ki je 300 mL stane 1200 tolarjev, vrečka z vsebnostjo 25 ml pa stane 240 tolarjev ... zdej si pa izračunajte. biggrin.gif

Torej bi potreboval za 300 ml kar 12 vrečkic, kar te stane 2880 tolarjev ... se po mojem skromnem mneju nikakor ne splača.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 April 2006 - 07:22 PM

Ma ja itak, ko jih imaš enkrat sprobane, si kupiš ta veliko.
Sam če bi si jst takrat kupla celo vanilijevo, bi mi bilo žal, ker mi ni bila preveč všeč. Tk sm pa kupla vrečko in je blo ok.
  • 0

#35 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 April 2006 - 07:23 PM

QUOTE(DiLeMa)
Teh vrečk se ne splača kupovat ... cela maska, ki je menda 300 mL stane okoli 1200 tolarjev, vrečka z vsebnostjo 25 ml pa stane okol 240 tolarjev ... zdej si pa zračunajte. biggrin.gif

Torej bi potreboval za 300 ml kar 12 vrečkic, kar te stane 2880 tolarjev ... se po mojem skromnem mneju nikakor ne splača.


hja, kako nej pa pol probamo? kr tri ta velke pakunge kupit al kaj? biggrin.gif no, meni se na srečo še ne mudi s kupovanjem mask, najprej treba avonovo ponucat do kraja.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 07:24 PM

Sej nism rekla, da je kakšen kriminal kupit vrečkico, samo pravim, da je bedno, da je glede na količino in ceno potem maska v vrečki dejansko več kot 2X dražja ... to se mi zdi neumno. Sicer sem pa prepričana, da ti bo maska všeč.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 April 2006 - 07:26 PM

Jaz sem vseeno mnenja, da je bolje kupit eno za 250 sit pa da vidiš, če ti je o.k. Kot pa, da kupiš za 1200 sit in ti ni o.k. Pol pa kaj, ti na polici stoji in čaka na smetnjak.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 April 2006 - 07:26 PM

Močno dvomim, da bi se ta maska komu zdela zanič. Sicer pa ... po želji. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 12 April 2006 - 07:27 PM

To imaš pa tudi prav ene so dobre, res dobre.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#40 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 April 2006 - 07:28 PM

Jst sm si takrat dve al tri nabavla, različne seveda.
In sm ugotovila, da mi je najbolj fajn tista z olivnim oljem in limono.
Tko da če bom kdaj kupovala veliko, bom le tisto.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users