Jump to content


Photo

L'Occitane - Vanilla Eau de Toilette


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

Poll: Splošna ocena (20 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (14 votes [70.00%])

    Percentage of vote: 70.00%

  2. 4 (zelo dobro) (3 votes [15.00%])

    Percentage of vote: 15.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [5.00%])

    Percentage of vote: 5.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [5.00%])

    Percentage of vote: 5.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [5.00%])

    Percentage of vote: 5.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 August 2006 - 05:29 PM

.
Vonjava, kjer ni bilo pri meni simpatije na prvi voh, ampak šele po nekaj preizkušanjih.... takrat pa sem se preprosto zaljubila v njo.
Orientalska, prava orhidejska vanilija..... nikakor ne zlajnana in cheap vanilija, ampak tista ta prava, pristna, kompleksna (presenečenje za izključno vanilijasti vonj). Vonj je kar precej obstojen. Jaz ga uporabljam skozi vse leto. Poraba je minimalna. Embalaža orientalska, meni ni kaj posebej všeč. Ampak primerna vsebini. Cena je ugodna, za 125ml malo pod 10k.
To je tudi najljubši vonj na meni za nos mojega fanta. :=)

IPB Image


Ocena: 5

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 06:37 PM

Tale parfumček je definitivno zelo obstojen, vonj zdrži kar dolgo. Je prijeten vonj, ni preveč osladen, meni je všeč. Dam pa oceno 4, ker je mogoče za poletje malo preveč močan. Vsaj meni (jst sm bl za sladke, sveže vonje). Ker pa diši po vaniliji, ki je moj najljubši vonj nasploh, je pa zakon biggrin.gif

Ocena: 4
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#3 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 August 2006 - 06:55 PM

uh tole je pa meni zelo vsecen parfum... eden izmed najljubsih celo. vonj je sladko vanlijast, disi po piskotkih, nekako romanticno mi deluje... je zelo obstojen, porabi se ga malo, ze 1 sprica posteno disi in tudi vonj se dolgo casa obdrzi. prejela sem ze tudi kar nekaj pohval iz moske strani na racun tega parfuma. kot zimski parfum se odlicno obnese, za poletje je mogoce malenkost presladek. 125 ml stane okoli 10000 sit, kar se mi sploh ne zdi drago za tako velikodusno kolicino. skartka, super parfum, priporocam

ocena : 5
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#4 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 30 August 2006 - 06:58 PM

Sam vonj je odličen, količina je ogromna, edino le zdi se mi rahlo neobstojen na moji koži (ali pa sama sebe morebiti ne vonjam). Osebno se mi ne zdi težki parfum, zato ga uporabljam tudi poleti. Embalaža mi ni pretirano všečna, prav tako ne cena (ne glede na količino se mi sam parfum ne zdi toliko vreden).

4/5
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#5 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 31 August 2006 - 03:15 PM

presrečna lastnica tega čudovitega vonja :love10: Najprej, ko sem ga špricnila, mi ni bil preveč všeč, pol sem pa še malo šetala po trgovini in ko je čez nekaj časa razvil vonj...njami, sem ga takoj kupila. Tak sladek, topel vonj, še zdaj se ga ful voha na zapestju... Omamna dišava, ki bo ziher postala moja stalnica.

Ocena: 5
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#6 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 September 2006 - 02:05 PM

Ta vonj sem probala predvsem zaradi dobrih ocen. Na začetku ko sem si ga nanesla se mi ni zdel nič posebnega. Ko pa sem ga nekaj časa vohala mi je postal noro všeč. Zgleda da se najlepši vonj razvije kakšnih 15 minut po nanosu.
Je presenetljivo obstojen, saj mi je 1 špric na koži zdržal celo popoldne, rahlo pa sem ga lahko še vonjala zvečer.
Tudi cena in količina sta zelo ugodni, kar je tudi eden od razlogov da bo naslednji teden pristal na moji polici.

5/5
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#7 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 December 2006 - 04:37 PM

Sem en dan malo šarla po L'Occitanu in valjda sprobala tole zadevščino.
Na začetku mi ni bla nič posebnega, ampak čez nekaj časa ..
Mmmm, sem nonstop tiščala nos v zapetje huh.gif
Res, meni eden najljubših vonjev, ful tak nežen.
Sicer mi vonji vanilije in podobnega niso nevemkako všeč, ampak tole .. wub.gif

Kljub temu pa se mi zdi za moj žep 10k rahlo preveč, ne glede na to da ga je notri kar 125 ml.

Ocena : 4,5 /5
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 December 2006 - 07:18 PM

Tudi jaz se pridružujem slavospevu te dišave, katere lastnica sem postala danes. =) Gre za zelo prefinjen vanilijev vonj, nič preveč osladen, ampak izpiljen, slasten, sexy, malo težji, ampak nikakor v nobenem primeru pretežek ali zadušljiv. Meni prve pol ure niti ne diši tako zelo, ampak potem se kar naenkrat res spoji s kožo in zadiši totalno omamno, mene spominja na vanilijev sladkor, takšen domačen vonj, ampak vseeno prefinjen, ne tak čisto kuhinjski. Zdej sem totalno zabluzla, uglavnem super vonj, tudi cena se mi zdi prav ugodna glede na res ogromno količino. Pa še malo se ga porabi, ker je izjemno obstojen. Torej čista petica.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 30 December 2006 - 08:41 AM

včerej dobila ta parfumček od fanta za božička (hja no, mčkeno je zamujal, sam važn d je pršu smile.gif ) in morm rečt d mi je božanski!! vonj je glih pravi zame, sladek, vanilijev njam.gif in res tista prava vanilija. Tud cenovno se mi ne zdi neki ful drag, ker ga je količinsko precej veliko, glede na druge parfume, ki jih je pol manj in stanejo toliko kot ta ali celo več. Embalaža je lušna, vendar to pri meni nima nekega velike pomena- važna je vsebina biggrin.gif

ocena:5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#10 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2007 - 03:57 PM

Danes šla kupit! Na žalost je zmanjkalo velikih stekleničk, zato sem bila primorana vzeti majhno.

Vonj je božanski - nekje vmes med vanilijevimi rogljički in orhidejo. smile.gif
En špric res zadostuje za cel dan.

Na sploh imam zelo rada razne vanilijeve vonjave, ampak ta je pa zakon! Lahko bi rekla, da ima več dimenzij. Njam!!!

Ko zmanjka tega, grem po ta veliko flaško! thumbup.gif Edit: --> jo že imam! biggrin.gif

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#11 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 01 February 2007 - 04:05 PM

no, moja izkušnja je drugačna od večinine. meni ta parfum ogabno smrdi. sem se enkrat špricnila in povohala -bruh. sem mislila, da bo čez eno uro šetanja po trgovinah kaj boljše, ampak ne, še vedno mi je smrdel. vonj mi je premočen.

2/5 (so še hujši)

spreminjam mnenje biggrin.gif očitni me je zadnjič prodajalka preveč našpricala z njim in ni čudno, da mi je smrdel, ker je parfum res zelo močan, ena šprica je več kot dovolj. zdaj mi je parfum njami in sem ga takoj kupila. še dobro, da sem mu dala še eno priložnost wink.gif

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#12 Neyka

Neyka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 February 2007 - 06:39 PM

Na zacetku nisem mogla verjet da je ta vonj tako vsec vsem, saj ga namrec nisem dala nase ampak sem ga pospricala v zrak. Nakar mi je prodajalka svetovala naj ga sprobam na sebi...

...no nadaljevanje pa ze poznate wub.gif

Definitivno cista 5/5
  • 0
Hey girls I lost myself! Anyone found me?
I have gone to look for myself... If I should return before I get back, Please keep me here.

#13 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 13 February 2007 - 07:01 PM

Končno kupla smile.gif Njami, diši enkratno, meni je neverjetno blazno všeč. Ne morem ga nehat vohat, kot en cukrček diši, tko na pravljice me spominja in malo na božič. Kupla sm sice rmajhno flaško zaradi bankrotnega stanja, ampak ko jo porabim pride definitvno velika na vrsto.
Embalaža mi je prisrčno staromodna, edino pokrovček je malo grd. Cena je v redu.

5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#14 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 23 August 2007 - 11:31 AM

Meni najljubši parfum. wub.gif Diši zelo sladkasto, vendar vonj ni težak, zdi se mi bolj primeren za zimske dni. Je zelo obstojen, jaz ga lahko na oblačilih voham še tretji dan. Zanj sem dobila največ komplimentov.
Sama imam sicer potovalno verzije toaletne vode (40ml), vendar si kmalu obetam veliko stekleničko(125ml).
Cena ni previsoka (17€ za 20ml, za 125ml pa verjetno okoli 40€), steklenička starinska, meni zelo všečna, samo pokrovček me moti.

5
  • 0

#15 KittyKat

KittyKat

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 225 posts
  • Location:Ljubljansko barje :P

Posted 21 October 2007 - 01:12 PM

Tole je pa super parfum. Jaz sem res dolgo iskala en parfum, ki bi imel vonj vanilije pa ga nisem nikjer našla. Potem pa sem ga pred 2 letoma dobila od mami za božič. Na začetku mi ni bil preveč všeč, potem pa zmeraj bolj tako da sem sedaj popolnoma nora nanj. vonj je sladkast a ne pretežek in dokaj obstojen. ne vem zakaj ampak mene zmeraj spomne na božič biggrin.gif Jaz ga uporabljam v hladnejših dnevih, letos pa sem ga tudi poleti in mi je kar pasal. Cena je res visoka, ampak glede na to, da je parfum edinstven in da se ga porabi res malo, mu jo oprostim.
5/5
  • 0
Ni ti potrebno biti popoln, da bi bil popoln zame.

#16 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 November 2007 - 07:57 PM

Tega vonja se pa nikakor ne naveličam.
Ima močen vonj po vaniliji, sladkoben. Mogoče nekaterim zaradi tega ni všeč.
Jaz se vonjam dolgo, ostali tudi, na oblekah se pa vonja še par dni.
Pred leti sem kupila Coty Vanilla Musk, zdaj se tega pri nas ne dobi več (ali pa jaz ne najdem, vem da se na e-bayu dobi).
No ta dva parfuma sta edina (zame) najboljša, ki dišita po vaniliji.

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users