Jump to content


Photo

Jutranje ceremonialno vstajanje


  • Please log in to reply
465 replies to this topic

#41 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 18 November 2005 - 04:37 PM

Ker nisem jutranji človek, mi je zjutraj velika muka vstajat. biggrin.gif Sploh v srednji šoli, ker sem morala vsak dan vstat ob 6.00 zjutraj. K bi se najrajš zjokala.
Ampak zdaj so boljši časi, zdej sm na faxu. biggrin.gif Ker imam za nardit tri izpite v celem letu, hodim na fax 1-2x na tedn popoldne. In zato vstajam tm od 9.00 do 9.30. Sej naslednji teden začnem delat, tko da bo treba začet vstajat kkšno urco prej. biggrin.gif

Spat hodm pa tm nekje med 23.00 in 24.00.
  • 0
IPB Image

#42 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 18 November 2005 - 05:08 PM

Zvecer grem spat med 23:00 in 1:00, ok to je že zjutri skor... če grem vn, grem pač kasnej...
Vsataj pa odvisno od faxa in obveznosti... najrajš tm okol 10:00, sam ponavad morm prej sad.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#43 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 November 2005 - 06:48 PM

Uhh ... spat hodim ob zelo različnih urah, tam nekje med 22:00 in 2:00 zjutraj. Vstajam pa okoli 12h.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#44 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 18 November 2005 - 07:24 PM

ko je šola hodm spat med deseto in poldvanajsto, zbudim se pa okol šestih. polet grem pa spat okol šestih, sedmih zjutri, zbudim pa se za kosilo. biggrin.gif biggrin.gif
zarad tega sem mela na začetku letošnjega leta ful težave biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#45 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 18 November 2005 - 07:49 PM

ce mam pouk popoldne potem se zbujam ob osmih zjutri,ker mam solo sele ob enih,ko pa imam solo dopoldne pa se zbujam ob kaksne 6.30 zjutri:((((....med vikendom spim dolgo....spat med tednom pa hodim ob kaksne 22.00 zdej k je BAr med tednom pa po Baru:)
  • 0

#46 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 18 November 2005 - 07:50 PM

od pondelka do srede in petke ustajam ob 6.45, ob četrkih pa okol 8h med vikendi pa spanje do 10h usaj wink.gif
  • 0
~ ženske znamo fejkat orgazem, moški pa celo zvezo ~

by:LiLLaNaB

#47 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 18 November 2005 - 07:54 PM

KAK LUKSUZ MATE VSI JAOOOOO

jaz sm zdej 3 leta hodla spat okol polnoči in vstala okol 8-8,30
zdej pa mam spet zjutri pouk in se moj dan začne ob 5,20 ali 6,20 ( odvisn a začnem ob 7h al ob 8h pouk)

spat hodm pa različn ponavad ob 23h švrk v postlco zaspim pa še kake pol urce kasnej

tko da absolutno premal spanja

ob vikendih pa ponavad okol polnoči al v zgodnjih jutranijih urah in potem ustanem med 10-11,30
tu nekje
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#48 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2005 - 09:30 PM

uf... js morm pa zarad busa vstajat ob 5:10 No sj bi lahk mal dlje spala, sam js še zjutri jem in tud neki časa mi vzame ličenje, pa da pridem do busa..... oops.gif
spat pa hodim ob 22:00 oz. ob 23:00

med vikendom pa vedno zjutraj podaljšam do 11:00...

js sm še vedno mnenja, da bi en dan mogu met 30 ur... 3 ure več spanja, 3 ure več prostega spanja... idealno!!!
  • 0

#49 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 November 2005 - 10:54 PM

Jaz hodim spat približno v tem terminu: 23.00-00.30 Včasih prej včasih kasneje. Odvisno kdaj moram zjutraj vstat. Na srečo lahko 4 dni v tednu spim kako dolgo želim. smile.gif So pa tudi taki dnevi, ko je treba vstat tudi okoli 6h. sad.gif
  • 0

#50 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 18 November 2005 - 11:28 PM

[quote=ananas] js sm še vedno mnenja, da bi en dan mogu met 30 ur... 3 ure več spanja, 3 ure več prostega spanja... idealno!!!
men bi blo tud to fajn. biggrin.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#51 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2005 - 11:41 PM

če grem zdele spat, imam jutri možnost še vstati okol osmih, drugače pa ni šans da me zbudite pred pol 10 oops.gif IPB Image
Spat hodim 23:30 pa do 2:00 in potem se mi zjutri pozna, da sem ko kladu, ki se vleče iz pojstle IPB Image biggrin.gif

Rada bi se navadla vsak dan vstajat ob 7:30, z namenom učenja (pobožne želje)

Sem tip človeka, ki veliko naredi zvečer in ponoči, zjutraj se pa pustim razvajati in grejem pojstlo še kar nekaj časa po bujenju

Sploh mi pa ni jasno kako smo lahko v času srednje šole trpeli mukotrpno rano vstajanje, je bla še čist tema ko je blo treba it na avtobusno... IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#52 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 November 2005 - 11:17 AM

QUOTE(rea)
Joj...jz si krojim...na vsake tok...
Sm mela srendjo šolo, k je mela turnus in sm od svojga 14 leta začela čist na glavo obrnejno življenje živet (prej vajena zvečer 'zgodi' it spat ker je zjutri šola) pol pa kr naenkrat turnus 5 let in, k sm mela šolo popoldne sm mela valda filing, da mam časa na pretek ... in sm zabluzila ... full ponočevala ... (spala do 11h,ob 13.30 je bil ponavadi poukpoll ure sem mela do šole,se pravi mi je ostalo 2uri za učit,pojest,kej zrihatat...obup!Še čudn,da nism večkrat padla.) Potem, ko je pa pršu dopoldanski turnus se nism mogla k seb spravt in sm kr do iste ure bedela kt tkrt k sm mela popoldnaski turnus ... (cca 1,2 ponoči) potem, ko sem bila 4 letnik pa vse do zdaj pa še dlje bedim(2,3,4 ponoči)
Vstajam med 10-14h biggrin.gif Odvisno kako se počutim,hahaha.Če me full lulat morm prej vstat(ker sm taka,da ko vstanem ni šans,da zaspim nazaj)
In pol si še cel dan očitam...hha.

ja rea js mam pa zdej isti problem cry.gif po eni strani mi je ful dobr k mam pop pouk, da se lohk naspim, sam kaj k pol nimam nc od dneva evil.gif ustanem, zabusavam, grem u solo, pridem iz sole, jem, se mal zabusavam, spim in spet jovo na novo rolleyes.gif ce mam pa dop solo je pa se huj ermm.gif ustanem okol 6ih, grem u solo, pridem iz sole. jem, spim, ustanem, zabusavam, spim rolleyes.gif tko da spat grem okol 11 12, zbudim se pa al ob 6ih, al pa okol 11 blink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#53 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 19 November 2005 - 11:56 AM

jst pa če grem prezgodi spat (pred 11) se zbudim ob 3.30 pol sepa zbujam na vsake pol ure.

tko da ponavad okol 12 vstanem pa od 6.25. razn kadar nimamo predure vstanem ob 7.00 biggrin.gif biggrin.gif

med vikendi je poa spet drgač biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#54 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 25 November 2005 - 06:22 PM

no jaz se zloooo redko zbudim pred budilko ( če pa se je pa to ravno tolk časa da ratam tečna k zadnih 10 minut zaspim ko top hehe)
no torej moj potek
1. ko zazvoni ura se ustanem pa grem na wc in potem v kopalnco si umit zobke in obraz
2. si pržgem en Cd ki je že v radiu k se mi je čez noč vrtel
3. se oblečem
4. grem drugič v kopalnco, se namažem in zrihtam lase
5. v sobi dam gor uro in nakit,se naparfumam, vzamem torbo in bundo pa vse kar še nucam ( mesečna karta za bus, kaka športna oprema, šal,...)
6.vzamem vodo iz hladilnika in jo dam v torbo
7. se obujem, zadekam v šal, če mam še kako minutko še na hitr prečekiram reklame prejšnjega dne( beri 2 minute)
8.pičim počas na avtobusno postajo

čas: 30 minut
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#55 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 November 2005 - 02:21 AM

.
  • 0
Viens, reste ici!

#56 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 25 December 2005 - 10:30 PM

Čisto prva stvar je, da prižgem radio, vsa omotična dirkam na wc, ki je skoraj vedno zasedena...potem mencam ene 5 minut pred vrati. Kasnje pa umivanje obraza, zobje in česanje, potem se preoblečem, make up. Spijem vodo ali čaj, jem pa ne, ker mi gre ob hrani pred 10. uro dopoldan na bruhanje.
  • 0

#57 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 December 2005 - 01:56 PM

QUOTE(Lumpyka)
Zjutri ponavad vstanem kake pol urce preden grem v šolo (se pravi ob 6.15). Najprej se v postl fajn pretegnem, pol se oblečem, šibam na wc, potem si pogrejem mleko, si nardim čokolino, spijem kozarec vode/soka, pojem, šibam nazaj v kopalnico (tam si umijem zobe, obraz si osvežim z ledeno mrzlo vodo - to me še dodatno prebudi, se namažem s kremo - pudra zdele polet ne uporabljam, potem sledi maskara, pa črtalo, na konc še labela oz. lipglos). No potem se obujem in oblečem jakno, če je zuni mrzl, še enkrat pregledam, če mam v torbi vse in čist predn grem, grem še enkrat na wc (moja grda razvada!!!!). No to bi blo to. Ob 6.45 šibam peš na bus, medtem se dokončno prebudim, po pa uživam v šoli!!! biggrin.gif


Like čist the same, sam ura je za 15minut mal kasnej, pa ne grem tokrat na sret drgač pa... rolleyes.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#58 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 December 2005 - 03:33 PM

Vstanem, kadar mi paše...ponavadi je to okol devetih in desetih. Vzamem tablet (pa pol ne smem jest vsaj pol ure) tko, da grem mal na forum ta cajt. V pižami sevede. Pozabm na uro in ratam nenormalno lačna. Vidm, da je ura že dvanajst blink.gif Grem jest zajtrk. Si umiijem zobe in obraz, namažem s kremco..aha se preoblečm iz pižame. Grem spet mal na komp. Jako pestro biggrin.gif Vmes grem še kdaj lulat in pit, če se mi da. biggrin.gif Ampak zdej k je božiček prinesu orbitrek, bom šla medtem ko čakam na zajtrk rajš mal gor migat biggrin.gif

Moja jutra res niso produktivna. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#59 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 December 2005 - 04:32 PM

QUOTE(miss*sixty)
Vstanem, kadar mi paše...ponavadi je to okol devetih in desetih. Vzamem tablet (pa pol ne smem jest vsaj pol ure) tko, da grem mal na forum ta cajt. V pižami sevede. Pozabm na uro in ratam nenormalno lačna. Vidm, da je ura že dvanajst blink.gif Grem jest zajtrk. Si umiijem zobe in obraz, namažem s kremco..aha se preoblečm iz pižame. Grem spet mal na komp. Jako pestro biggrin.gif Vmes grem še kdaj lulat in pit, če se mi da. biggrin.gif Ampak zdej k je božiček prinesu orbitrek, bom šla medtem ko čakam na zajtrk rajš mal gor migat biggrin.gif

Moja jutra res niso produktivna. biggrin.gif

joj enakooooooooo biggrin.gif jz dobesedno gnijm že domaaaaaaaaa,še na faks se mi več en da hodt pa sm itak izredno pa še unih2 krat na 14 dni ne gremmmmm blink.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#60 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 December 2005 - 05:36 PM

rea, zabavno ne biggrin.gif Jst se tud počutm k kup gnoja :pig: Mene faks ni vidu že pol leta biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users