Jump to content


Photo

Frizura - rabim nasvet


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 Polonca

Polonca

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 04 April 2005 - 08:58 PM

Zivjo!

Imam dolge lase, ki sem si jih zdaj nekaj casa pustila rasti, zdaj si jih pa nameravam oblikovati v eno lustno frizurco -za dolge lase (no, postrigla me bo frizerka) Ampak nimam nobene ideje, kako naj se postrizem!
Se mi zdi, da je vecina frizur, ki se jih najde npr. v revijah ali na netu, takih, da stojijo tako samo takrat za fotografiranje, za vsak dan pa niso prevec uporabne. Ponavadi nosim cop, zato bi rada imela tako frizuro, da bi imela veckrat spuscene lase smile.gif
Moji lasje so pa blond in dolgi nekje 10cm cez ramena. Ima katera kaksno dobro idejo glede frizure?

Hvala za pomoc! wink.gif

Pozdravcek, Polonca
  • 0

#2 andrejqa

andrejqa

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 05 April 2005 - 08:29 AM

men luštno zgleda, če je frizura stopničasto postrižena ... da so zgornji lasje malo krajši - več dolžin. ful lepo stoji. pa ni veliko dela z njo. spredaj pa po želji.
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2005 - 01:04 PM

Ja, meni je to tudi všeč. In potem tisti ta krajši vrhnji tako navihano štrlijo ven. Takšna živahna pričeska, pa ni praktično nič dela z njo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 05 April 2005 - 02:04 PM

Kakšno imaš obliko obraza, visoko/nizko čelo, kvaliteto las-ravni/skodrani/valoviti/cufasti, kje po glavi imaš vrtince, se ti lasje cepijo? To vse je pomembno. Verjetno ti bo najbolje svetovala frizerka.
  • 0

#5 Polonca

Polonca

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 05 April 2005 - 06:53 PM

Imam bolj ovalno obliko obraza, ravne lase, ki so najbrz kar tezki, glede na to da mi kmalu "padejo dol", ne cepijo se mi.

Ja, tudi jaz premisljujem o stopnicasti, ampak ne vem, kaj je bolje - da so stopnicke ze npr. od brade naprej skoz dol (kot v eni liniji), ali da so na vsake toliko.
Kako se je pa treba postrizt, da je frizura bolj "polna"?
  • 0

#6 Polonca

Polonca

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 05 April 2005 - 06:54 PM

Pa se to - a naj bi bili lasje stopnicasti samo od spredaj, ali naj bi bili tudi zadaj razlicnih dolzin?
  • 0

#7 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 06 April 2005 - 01:22 PM

Hey... Jst mam tut stopničke. Sicr mam mal krajšo čupco.. Drgač se mi pa zdi da zlo dobr izpade, če se postrižeš tako, da maš daljše lase nekje do ramen: morda malo manj, potem pa te lase z vseh strani (razn spredi nad očmi) postrižene na stopničke.. Te sprednje lase, ki jih maš nad očmi, pa počešeš na levo ali desno prečko-pride bolš kt če maš prečko na sredini.. No, tko mam tut jst, kt sm zdej opisala, sam da mam še mal krajše lase.. Prisegam na to frizuro, pa je nočm zament, k mi je res ful dobra.. Pako mam mokre lase in se mi sušijo jih spodi samo parkrat mal razkuštram, da pride taka lepa frizurca.. Če pa nimam mokrih, si pa spodi mal pene za utrjevanje las nanesem mal, pa pride ful luškana frizurca.. biggrin.gif

Upam, da sm dobr opisala kako to mislm.. tongue.gif
  • 0

#8 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 April 2005 - 04:42 PM

Mene pa zanima, če pozna kdo kakšnega dobrega frizerja (v Lj) in da ne bi ravno preveč plačala?
  • 0

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29194 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 April 2005 - 04:46 PM

[quote=mishka]Mene pa zanima, če pozna kdo kakšnega dobrega frizerja (v Lj) in da ne bi ravno preveč plačala

če definiraš, kaj je zate 'preveč plačala', ti priskočimo na pomoč. smile.gif js dam tistih šest jurjev na približno dva mesca, pa se mi ne zdi nek bavbav. smile.gif js hodim k munhu na slomškovo.
  • 0

#10 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 11 April 2005 - 04:49 PM

[quote=Špela][quote=mishka]Mene pa zanima, če pozna kdo kakšnega dobrega frizerja (v Lj) in da ne bi ravno preveč plačala

če definiraš, kaj je zate 'preveč plačala', ti priskočimo na pomoč. smile.gif js dam tistih šest jurjev na približno dva mesca, pa se mi ne zdi nek bavbav. smile.gif js hodim k munhu na slomškovo.

Ah, jaz se stržem enkrat na pol leta smile.gif
Drugače pa bi dala ene pet, šest tisoč...
  • 0

#11 Tofsy

Tofsy

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 15 April 2005 - 09:52 AM

Hello!
Ja tut ena moja frendica hod k Munhu, pa ji je kul-vse, kar se zmenta, ji pol tut res tko naredi.
Js osebno pa sm bla enkrat pr Stevotu na trubarjevi in me je strigu matija. Morm povedat, da mam js kr rahlo fobijo blink.gif pred frizerji, ker se bojim, da bi kej zasral.Sej veste, ful bi šla na eno spremembo, hkrati me je pa strah, če bi zasral, ker pol si las lih ne morš nazaj prlepit. Men pa lasje ful pomenjo, pač pomenjo neko ženstvenost.
No kot sm rekla, strigu me je matija in js sm bla ful hepi!! tongue.gif Zmenla sva se za eno manjšo spremembo, uglavnem najbolš mi je blo to, da kar sva se zmenila, tko je naredu. K drgač poznam par folka in ne priporočajo kakšnih spremeb pr mič stylingu, kao da tm lih ne upoštevajo strank.
Tko da... konc maja nameravam tut js na preobrazbo čupe-striženje, barvanje in po moje pr stevotu res obvladajo.
  • 0
Smile, you´re on canded camera;)

#12 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 April 2005 - 09:44 PM

Kakšne pa so cene pri stevotu?
  • 0

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2005 - 03:10 PM

Hej

moj frizer je tudi Matija laugh.gif Super fant, res se posveti. Zelo se ti prilagodi, če se bojiš, ti najprej naredi manjšo spremembo, potem malo večjo itd. Mene super postriže, strižem pa se samo pri njemu. Res mu zaupam. Cene, če se ne motim sem nazadnje za premene in striženej dala okrog 13000 sit.
Je vredno smile.gif

LP N
  • 0

#14 Tofsy

Tofsy

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 21 April 2005 - 03:04 PM

A je bla kšna že pr stevotu na Igriški ulci- za filofaxom?
Kako je blo?
  • 0
Smile, you´re on canded camera;)

#15 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 21 April 2005 - 03:13 PM

13 jurju za frizerja rolleyes.gif
ok...jst sm starokopitna...nedam tok biggrin.gif .....bentiš.....hjanoja...glede na mojo barvo in dolžino las...je samo barvanje 12 jurju...kje je še striženje....
zato še vedn najbolj rulajo frizerke brez šihta twisted.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#16 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 April 2005 - 06:10 PM

[quote=Kim]13 jurju za frizerja rolleyes.gif
ok...jst sm starokopitna...nedam tok biggrin.gif .....


Zame je tud 13 tisoč too much
  • 0

#17 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 23 April 2005 - 07:40 PM

Jst sm šla k frizerju, pa mi je sam za ene pou centi konice postrigu, ma par pramen mi je dal.. Ampk-tolk da se u bistvu ni nč vidlu.. K sm pršla med frende sploh ni noben opazu, da so moji lasje kej drugačni.. Plačat sm mogla pa 8 jurjev-za nič! Tok sm bla jezna prve dni evil.gif
  • 0

#18 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 24 April 2005 - 01:20 AM

QUOTE(Nadi)
Hej

moj frizer je tudi Matija laugh.gif Super fant, res se posveti. Zelo se ti prilagodi, če se bojiš, ti najprej naredi manjšo spremembo, potem malo večjo itd. Mene super postriže, strižem pa se samo pri njemu. Res mu zaupam. Cene, če se ne motim sem nazadnje za premene in striženej dala okrog 13000 sit.
Je vredno smile.gif

LP N

a stevotov salon je tm na trubarjevi al kje že?? pa a mogoče veš kok pride samo striženje - brez barvanja ali pramenov.

hvala za odgovor, čao
  • 0

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 April 2005 - 05:35 PM

Hej

ja, jaz hodim na Trubarjevo. Žal ne vem koliko je samo striženje. Jutri jih pokliči, pa vpršaj so full prijazni. Drugače pa ti svetujem Matijo. Če si študentka,mislim, da imajo celo 10% popust...

LP N

p.s. pa dobrodošla na forumu smile.gif
  • 0

#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 April 2005 - 09:35 PM

QUOTE(Tofsy)
Hello!
Ja tut ena moja frendica hod k Munhu, pa ji je kul-vse, kar se zmenta, ji pol tut res tko naredi.

kje pa je ta munh? pa un frizer tm nasprot trga je tak za malde pa cenovno je ugodn-zeleno črna tabla je,pa piše gor tamara studio al neki tazga,
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users