Jump to content


Photo

velike težave z lasmi in krema za porjavitev!


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 LiL' FoXy

LiL' FoXy

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 18 August 2005 - 12:18 PM

No, js mam en ''mali'' problem s svojimi lasmi. Ko si jih operem, pustim da se mi sami posušijo, ko so še mokri pa v lase vtrem Nivea soft kremo, saj sem imela prej strašno suhe konice. No, po tem se posušijo, in so veliko mehkejši in ne več suhi ampak se mi pa že po 2h-3h dneh zmastijo, kar se mi običajno ne. Aja ponavadi si jih po pranju, oz. potem ko se posušijo zravnam z likalnikom (Remington) niso toliko suhi, oz. so lepi, ampak po nekaj časa pa postanejo konice suhe, zgornji del lasišča pa maasten. To mi je zelo čudno, in nevem kateri šampon naj uporabim ali tistega za suhe, ali tistega za mastne lase. In še to. Kaj naj dam na lase pred ravnanjem? Kaj priporočate??

POtem pa še glede porjavitvene kreme. Slišala sem za Sun Mix samoporjavitveno kremo, ki se z njo namažeš po tuširanju, in po 4ih urah naj bi bila bolj rjava. Zanima me kje se jo lahko dobi, in približna cena. In ali jo katera priporoča, ter če je mogoče kakšna boljša. To bi bilo vse za enkrat, HVALA, Lp oops.gif
  • 0
WeLCoMe To HeLL :D

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 August 2005 - 12:25 PM

Glede mastnih lasov: Priporočam ti uporabo čimbolj blagega šampona za lase..lase si dobro operi (2x!!) In si jih enostavno posuši. Ko imaš lase suhe pa se ne "brožaj" skoz po laseh ker bo to vspodbudilo delovanje lojnic in boš mela lase še prej mastne! Drugače pa za še več nasvetov poglej tukaj: http://www.lepa-si.c...opic.php?t=1454
  • 0
Viens, reste ici!

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 August 2005 - 01:19 PM

Glede las... peri si jih 2x tedensko z blagim šamponom. Tisto, kar piše na embalaži, da je za take in take lase ne drži, ker so sestavine identične. Hecno ampak resnčno. Po pranju uporabi kvaliteten balzam in to je to.
Če se češeš. še bolj mastiš lase in maščobo iz začetka lasu razneseš po celem lasu.

Glede ST kreme. Super so Sun Dance od DMja. Poceni (okoli jurja) in učinkovite. Samo pazi pri nanosu, da ne boš bla flekasta. (prej nujen piling in kasneje enakomerno nanašanje).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 _Le`Ona_

_Le`Ona_

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts
  • Location:MS/LJ
  • Interests:moda, šport

Posted 18 August 2005 - 01:32 PM

Kaksna pa je tale samoporjavitvena krema od Loreala (Loreal Bronz)?
Sedaj je v DM-u okol 1400 sit zarad opustitve programa...
  • 0
Ne sanjaj svojega zivljenja, ampak zivi svoje sanje...

#5 LiL' FoXy

LiL' FoXy

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 18 August 2005 - 02:06 PM

ja.. in kaj vi pojmujete po BLAG šampon? primer?
  • 0
WeLCoMe To HeLL :D

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29047 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 August 2005 - 02:34 PM

QUOTE(LiL' FoXy)
ja.. in kaj vi pojmujete po BLAG šampon? primer?


verjetno kaki otroški šampon, johnson's recimo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 August 2005 - 02:57 PM

Mogoče bi pa morala opustiti likalnik in agresivne kemikalije, ker boš tako samo še poslabšala kvaliteto las rolleyes.gif , priporočam ti Nivea baby šampon... biggrin.gif
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 August 2005 - 03:50 PM

Najbolj mili so otroški šamponi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 August 2005 - 03:54 PM

IPB Image Jst sm mela tega v mislih! biggrin.gif
  • 0

#10 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 August 2005 - 05:17 PM

Hm.. nism hotla sam za to vprašanje nove teme odpirat: namreč spet problemi z lasmi.. Sej mam lepe, gladke, sijoče, pa vse kar bi si želela.. edino občasno ko si jih umijem pa posušim so pa kr taki-hm.. zdej ne vem kako bi opisala: posamezni laski kr štrlijo na vse konce-res tko, sm pa ke po kake tri laske, izgleda pa kt bi bla puhasta po glavi oops.gif
Čudno sem se izrazila, ampk ne znam razložit, upam da bo kera razložila kaj hočm povedat.. Ponavadi mam take lase, če si jih ne posušim med česanjem s fenom, ampk si jih posušim na zraku pa ratajo taki ermm.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#11 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 18 August 2005 - 05:28 PM

Priporočam ti Tigi After Party, ker sm ga tut sama že mela!
Jst sm razumela da maš dolčene lase mal naelektrene, ne?

IPB Image
  • 0

#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 August 2005 - 06:25 PM

To je zato, ker niso vsi lasje enako dolgi. Jaz sem imela iste probleme... pa sem se zaradi tega tudi pobrila po glavi (ne, to ni rešitev). smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 August 2005 - 08:10 PM

ermm.gif: Pobrila ermm.gif:
  • 0
Viens, reste ici!

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 August 2005 - 08:59 PM

Jp. Skoraj. Imela sem manj kot centimeter dolge lase. (kot Sinead O Connor).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 August 2005 - 09:03 PM

Wau! Samo če ti je pasalo si pa mogla dobro zgledat!
  • 0
Viens, reste ici!

#16 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 August 2005 - 09:12 PM

Naelektreni niti niso-so se mi včasih, sam se mi nč več. Ja, mam pa res ene lase douge, druge ful kratke.. to bo to, najbrž.. sam stričt se pa ne grem zarad tega, mi ne pašejo kratki lasje biggrin.gif Sej to se sam kdaj pa kdaj pojav, bom že potrpela, sej bojo tut ti ta kratki lasje zrastl wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#17 tečnobica

tečnobica

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts
  • Location:nekje med nebesi in zemljo:-)
  • Interests:vse..

Posted 22 August 2005 - 07:24 PM

[quote]POtem pa še glede porjavitvene kreme. Slišala sem za Sun Mix samoporjavitveno kremo, ki se z njo namažeš po tuširanju, in po 4ih urah naj bi bila bolj rjava. Zanima me kje se jo lahko dobi, in približna cena. In ali jo katera priporoča, ter če je mogoče kakšna boljša. To bi bilo vse za enkrat, HVALA, Lp oops.gif[/quote][/quote]

uhh..tele porjavitvene kreme..raj je ne kupuj..ker boš slej ko prej obžalovala..še po tk "kvalitetnih" samoporjavitvenih kremah in zlo dragih so punce sčasoma ratale flekaste..pa ne glede na to al se ti rata na začetku lepo enakomerno namazat al ne..tko da mene so že izučile
bolj priporočam tablete k se dobijo v lekarni in ti zvišajo stopnjo pigmenta v koži,mene so prov presenetle,tk da vsaj letos nism delala reklame za celjske mlekarne..
  • 0
don't worry be happy

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 August 2005 - 07:03 AM

Hja, ampak s temi tabletami moraš potem na sonce. In smo spet pri škodljivosti sončenja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 tečnobica

tečnobica

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts
  • Location:nekje med nebesi in zemljo:-)
  • Interests:vse..

Posted 23 August 2005 - 10:53 AM

Ja sj to je res...sam si pač na soncu takrat k je manj močno(se pač ne kuriš tm od 11-16 ure),uporablaš dost visok zaščitni faktor z UVA in UVB zaščito,pa še porjaviš,men je to vsekakor boljš k samoporjavitvena krema
  • 0
don't worry be happy

#20 Julie

Julie

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:Celje

Posted 23 August 2005 - 12:26 PM

Jst bi ti priporočala kak nežen otroški šampon: npr. Johnson`s kamilica, drugače je pa tudi ful vredu Gliss Kur šampon, za dodatek pa 1-2x tedensko uporabi masko Gliss Kur.
Deluje!!! :thumright:

smile.gif
  • 0
Adore me!




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users