Jump to content


Photo

Krema/serum - COSMERBA Rjava Energijsko Prevodna Krema


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 September 2006 - 03:25 PM

Zelo dobro deluje kot hranilna krema za obraz, vrat in telo. Čisti pore. Pomaga pri obnovi epitelija, pospešuje celjenje ran in blaži vnetja. Izvrstno sestavljena hranilna krema za obraz, vrat in telo. Občutljiva in zelo nežna koža okrog oči je stalno izpostavljena zunanjim vplivom. RJAVA ENERGIJSKO PREVODNA KREMA preprečuje gube okrog oči, podočnjake in povešene veke – najpomembnejše pogoje za lep izgled! Rjava energijska krema obnavlja in spodbuja kožo in je zato naraven “lifting” za vaš obraz. Preprečuje nastajanje gub na vratu. Zagotavlja vam samozavest in dobro počutje, deluje osvežilno in rahlo antiseptično. Kožo čisti in pospešuje njeno dihanje. Zmanjšuje pore in uravnava delovanje lojnic. Pospešuje odstranjevanje balastnih snovi in obnavlja kožne celice. Pomaga pri tvorbi ter obnovi epitelija. Izboljšuje prožnost kolagenskih vlaken, pospešuje celjenje ran in blaži vnetja. Primerna je tako za vlažne kožne poškodbe kot za odkrite površine, npr. obraz ali poraslo kožo. Kremo zlahka nanašamo, zato je posebno primerna tudi za mazanje bolečih sončnih in drugih blažjih opeklin. Deluje osvežilno in rahlo antiseptično. Krema dobro deluje pri brazgotinah po operacijah (lepotnih, krčnih žil, liposukciji, po porodu), opeklinah, sončnih alergijah, herpesu, aknah, žuljih, dekubitusu, podplutbah, turih, iritirani koži (npr. po depilaciji, pri rdečici po britju, zaradi sončnih opeklin, rentgenskega in laserskega obsevanja ali obsevanja z umetnim soncem).

Za brazgotine:

* Naravne sestavine v kremi lahko pripomorejo k temu, da brazgotina ne nastane (če začnete kremo uporabljati takoj po poškodbi ali kirurškem posegu), že nastala brazgotina pa se zmehča.
* Uporaba kreme za mehčanje brazgotin:
* Priporočljivo je, da brazgotino mažete in/ali masirate s kremo Cosmerba 5 - 10 krat na dan: rezultati bodo tako hitreje vidni.
* Na brazgotine ne nanašajte istočasno krem, ki vsebujejo sintetična (mineralna) polnila, ker krema Cosmerba ne bo mogla prodreti v kožo.
* Brazgotina raste od šestih mesecev do leta in pol. Ob mazanju s kremo se brazgotina mehča. Močnejši del brazgotine - keloid pa lahko izstopi – sega nad nivo in je na dotik trši. Takrat je potrebna še dodatna terapevtska obravnava. Z mazanjem nadaljujte.
* Lahko se zgodi, da začne brazgotina po določenem času ponovno rasti – zopet začutite zatrdlino. V tem primeru ponovno začnite z mazanjem.

Za ženskah med nosečnostjo, pripravo na porod, poporodnih nevšečnostih:

* Dobrodejno pomagalo pred porodom: ob redni masaži presredka s Cosmerbino kremo (masirati začnemo vsaj en mesec pred porodom), bo tkivo mehko in raztegljivo. Zaradi tega se zvišuje možnost, da rez presredka ne bo potreben. Blaga mešanica naravnih eteričnih olj v kremi je prilagojena občutljivemu predelu presredka.
* Nega dojk med dojenjem: že med nosečnostjo, pa tudi med dojenjem po porodu se v dojkah lahko pojavi občutek napetosti. Cosmerbina krema neguje in sprošča napetost v dojkah. Če kremo blago vtiramo, je tkivo bolje prekrvavljeno.
* Zaviranje in lajšanje nevšečnosti zaradi razpokanih prsnih bradavic (bolečih razpok in vnetja): rjavo kremo Cosmerba nanašajte na prsne bradavice po vsakem dojenju
* Za zaviranje strij, krčnih žil in bolečih nog priporočamo zeleno energijsko prevodno kremo Cosmerba in olje. Od 1. do 3. meseca ter od 6. do 9. meseca nosečnosti nanašajte kremo samo lokalno na noge, trebuh ali hrbet. Rdečo energijsko prevodno kremo Cosmerba priporočamo pri oteklinah nog, celulitu in po porodu za vračanje tonusa kože
* Nega dojenčkov:
* Za zaviranje in odpravljanje kožnega vnetja, pordele kože in pleničnega izpuščaja: kremo nanašajte po vsaki menjavi plenic na umito kožo. Za vsakodnevno nego telesa lahko uporabljate standardno energijsko kremo Cosmerba.

Vsebuje ognjič, preslico, bršljan, medeno deteljo in sporiš (železnjak).

________________________________________________________________________________

Tle zraven sem nalimala še opis kreme, ker so te zadeve manj poznane in, da boste lahko mal prebrale o dotični zadevi. Drugače pa moj oče te kreme (je več različnih barv za različne zadeve) uporablja že kar dolgo časa in se neguje izključno z njimi. Jaz sem zdej začela z uporabo te zgoraj opisane rjave kreme, me je končno prepričal oče in tudi punce na forumu, češ da je zadeva super. Sicer je sestavinsko zelo naravna in kvalitetna, vendar precej mastna in sem imela predsodke, da bom dobila kakšne napade mozoljev in podobno, glede na to, da imam mešan tip kože. Sem potem končno zbrala pogum in dala tole kremo na obraz, mazljivost je odlična, vonj je meni WAU prekrasen in filing na koži me je osupnil ... sm mislila, da bom imela gor tako mastno plast, ampak se je krema presenetljivo takoj vpila, nobene sledi o kakšni maščobi ali podobnem, koža je tudi matirana (za hudiča, tega pa res nisem pričakovala) in svilnato mehka na otip. Zdej jo imam v uporabi komaj drugi dan, ampak koža je zares prekrasna, na otip kot svila, nič se ne svetim, najbolj me pa preseneča, da sem imela ob nosu en podkožni mozolj, ki se mi je kar čez noč posušil kot suha sliva. biggrin.gif Sploh ne vem, kako je to možno glede na mastnost kreme, ampak ... sem brez besed.

Ta krema je drugače namenjena tudi negi telesa in se fantastično obnese na suhi in razdraženi koži, sploh za po sončenju je zelo blagodejna. Super je tudi za nežno kožo okoli oči, mene nič ne peče, samo kožo mi lepo nahrani in pusti zelo fajn občutek. Z njo si mažem tudi suhe roke in razpokane ustnice, ki jih zelo uspešno 'restavrira'. Vonj je meni ful lep, pravzaprav fantastičen ... tko malo limončkast, ampak ne v smislu WC račke, ampak naraven, svež, osvežilen ... krasen. Za 200 mL kreme boste odštele malenkost manj kot 10.000 tolarjev, traja pa zadeva zelo dolgo. Bom še sproti poročala o spremembah na koži, trenutno pa kremi podeljujem najvišjo oceno - 5!

Dodatek po dobrem mesecu uporabe:

Vse zadeve proti mozoljem, razne kreme, čistilne maske, Avene Cleanance K in Differin sem čisto prenehala uporabljat, zdle že več kot en mesec uporabljam izključno HappyDerm penico za umivanje in to Cosmerbo - zjutraj in zvečer. Jaz te kreme resnično ne morem prehvalit, kaj tako čudovitega še nisem imela. Prej sem imela nekaj mesecev izbruhe nečistoč, ki se jih z absolutno ničemer nisem uspela popolnoma rešit, koža mi je čisto ponorela in je blo grozno, pa tudi koža je imela zelo viden masten lesk in ni izgledala ravno lepa. Zdej pa odkar imam Cosmerbo, se mi koža niti za pikico več ne sveti (niti na T predelu) poleg tega je zelo gladka, polt enakomerna in žareča, lepo navlažena. Zdej končno verjamem, kar so napisali o tej kremi - namreč da poleg drugih pozitivnih učinkov tudi zmanjšuje in čisti pore ter uravnava delovanje lojnic. Krema se tudi fantastično maže in izjemno hitro vpije in čeprav je dokaj mastna, na koži ne pusti popolnoma nobenega nadležnega filma - meni se zdi, da celo matira. Prav tako je odlična podlaga za mejkap. Uglavnem, js se ne pritaknem več nobene druge kreme, od zdej naprej kupujem in uporabljam samo še rjavo Cosmerbo.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2

  • Guests

Posted 13 September 2006 - 04:02 PM

Kaj naj sploh še dodam? biggrin.gif Tole kremo hvalim že precej časa in res mislim, da si zasluži najvišjo oceno. Sicer na prvi pogled zgleda draga, ampak količina 200 ml res zadostuje za dooolgo časa. Seveda pa obstaja tudi manjša izvedba (100 ml). Vonj je res fantastičen, krema kožo kljub oljem, ki jih vsebuje, matira, odlična je za brazgotine (lastne izkušnje) in akne.

Še številčna ocena: 5 ;)
  • 0

#3 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 13 September 2006 - 04:41 PM

Pridružujem se predhodnicama. Najboljša krema, ki sem jo kdaj imela. Najbolj mi je všeč. ker ne rabim dveh različnih krem za obraz in za okoli oči. Pa tudi matiranje je super - nobena krema do zdaj ni tako matirala, da ne bi hkrati izsušila. Zdaj celo ne rabim več iskati pudra, ki bi imel močan mat učinek.

5/5
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 October 2006 - 02:54 PM


Naj najprej priznam, da sem mislila, da je tale ves rompompom okoli te kreme malo prenapihnjen. Sem se zmotila. Trenutno sem v fazi preizkušanja te kreme (hvala prijazni DiLeMi) in sem takorekoč šokirana!!! Sicer sem pričakovala, da pa bodo izboljšanja - ampak da bodo v tej meri, pa pač ne. Tisti nadležni piščajčki ali kaj so že bili (ki mi jih ni moglo odpraviti nič) - so izginili!!! Zgolj ene dva sta še bila, sem ju odstranila. In tudi novi se ne pojavljajo več. Skratka, moja koža je trenutno popolna, brez nepravilnosti. Ne morem verjet, no. Krema deluje na prvi pogled precej težka, tako da se vsakemu, ki nima glih ultra suhe kože, pojavi rahla skepsa, da ni premastna. No, pa ni. Treba jo je sicer hitro razmazati, ker se nekako hitro začne vpijat. Čez slabo minuto se popolnoma vpije, za sabo pa ne pusti nobenega nadležnega mastnega filma, zgolj svileno in mehko kožo, limončkasto dišečo - tale limončkast, citronkast vonj me ful spominja na vonj od citronkine linije od L'Occitane. Zagotovo, ko tole porabim, kremo kupim. Pravzaprav ni šans, da bi uporabljala še katero drugo, glede na to, da sem doživela razvajanje s strani te kreme. Spfja nima - kar mi je všeč, kajti se mi zdi, da v zadnjem času spf ni dobro vplival na mojo kožo.
Vse pohvale, krema je zakon! =)


Ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 15 January 2007 - 12:03 AM

Nad kremo sem tudi jaz navdušena, uporabljam jo 3 mesece. Na začetku res izsuši a se po okoli 10 dneh umiri. Kot obljubjajo ti res mozolje ven potegne, a se sčasoma umiri. Kože mi nič ne zmasti, kljub temu da je gosta.
Razmazati jo je treba hitro, vpije se res lepo. Cena se mi zdi ugodna za takšno količino.
Ocena: 5
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#6 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 15 January 2007 - 07:27 PM

mat je rekla de sm nora k sm dala tolk keša za 100 ml pakungo sam men je ta krema krasna. sicer se mi še kakšn mozolj pojavi sam ful hitrej zgine kt pred uporabo. mal se sicer svetim po čelu sam to se je res dost zmanjšal kt pa pr drugih kremah. fajn diši, porabi se je zlo malo (pr men se skorej ne opazi de sm jo kj porabla) in res se ful hitr vpije tko da mi ni treba skorej nč čakat. men je precej pomagala je res vidna sprememba, upam sam de mi bo hmal čist spucala kožo --> 5/5
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#7 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 27 January 2007 - 11:10 AM


Torej, po dveh mesecih redne uporabe bi pa res lahko že podala oceno. =)
Ko so se začele vsuvat same pohvale nad to kremo, sem se seveda tudi jaz zagrela zanjo in 100 mL dobila v Baziliki Zel za par stotakov ceneje kot bi jo v Sanolaborju.
Priznam, da sem tudi jaz mislila, da gre za prevelik rompompom okoli nje, pa kljub temu upala, da mi bo zares pomagala. Žal se ni tako sanjsko fajn odrezala kot pri predhodnicah, pa vendar dejansko gre za nekakšno zdravilno kremo. Je bele, goste konsistence, zato se jo malce težje razmaže, se pa na srečo hitro vpije. Koža je po uporabi zelo mehka, gladka in zdravo sije, vendar pa T predela sploh ni matirala - po parih minutah sem se začela nemarno svetit, pa sploh nimam tako mastne kože tam. Zato sem jo uporabljala samo zvečer. Zjutraj me je pa vedno čakalo presenečenje, namreč koža se ni več svetila oziroma čist mičkeno. Ha. Zgoraj sem omenila, da gre za nekakšno zdravilno kremo - vedno kadar sem si mesarila kožo zaradi ogrcev, sem nato mazala Cosmerbo in so se rdeči flekci pozdravili v nekaj dneh. Sicer imam pa glede te kreme zelo deljena mnenja. Včasih mi je ful pomagala, koža je bila vsak dan lepša, ampak mozolji in ogrci so se pa kljub temu še vedno pojavljali. In vse je šlo zopet od začetka. =( Mogoče mi je pa rahlo mašila pore na T predelu, ker za lička, kjer imam normalno kožo, mi je pa še vedno super. Kaj vem. Kljub temu, da mi je za mastne predel očitno premastna, si vseeno zasluži najvišjo oceno, saj je univerzalna. Odlično se obnese tudi na rokah in hrbtu, občasno jo namažem še na ustnice, ki so potem neverjetno mehke.
Vonj je zelo všečen, citronkast, ker sem se ga navadila, ga skoraj ne voham več. Embalaža je pa itak prisrčen plastičen lonček, sicer bi bilo bolje, če bi bila v tubi, ampak ok. Ker je kvalitetna, se mi cena zdi ugodna. Krema tudi dolgo traja, čeprav jaz prav nič ne šparam z njo in me je že groza, kaj bom, ko mi je zmanjka. ohmy.gif Pa denarja nimam.
Naj omenim še, da sem se njene goste konsistence tako navadila, da mi je kar čuden filing nanašat na kožo kake lahke in tekoče kreme. =) Se mi je preprosto priljubila.

Ocena: 5 (škoda, ker je za T premastna, sedaj jo uporabljam za lička in je super)
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#8 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 27 January 2007 - 11:21 AM

tudi jaz jo uporabljam kaka dva meseca. jaz moram rečt, da mi je pomagala. pred cosmerbo sem uporabljala TF za mešano kožo in so se mi naredili majhni mozolčki po čeli in koža se je svetila. že po nekaj dneh uporabe cosmerbe več ni bilo ne duha ne sluha o kakšnih mozljčkih. pojavilo se pa je nekaj drugega: na tistih delih, kjer sem imela kožo najbolj mastno (brada, čelo) so se mi pojavili majhni suhi flekeci. takrat mi je dilema rekla, da je to normalno (uravnavanje delovanja lojnic) in še res je tongue.gif tudi to se je popravilo čez kakšen mesec in zdaj je moja koža takorekoč popolna ( včasih kakšen mozoljček na bradi).
krema kožo matira, nič se ne sveti in še dodaten plus ji dam, ker se mi zdi, da mi je zožila pore oz, ogrci na nosu več niso tako vidni. še jo bom kupila.

5/5

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#9 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 31 January 2007 - 06:55 PM

evo...moja ocena po več kot 3 tednih uporabe, koža na obrazu mehka, voljna, srečna tongue.gif moram povedat, da sem imela kar fajn probleme z alergijskimi izpuščaji, ampak mi je očitno tudi cosmerba blagodejno vplivala na mojo kožo. Mislim, da ne vidim razloga, da bi jo menjala, ker mi resnično naredi lepo kožo, sicer imam zelo neproblematično (ni fejst suha-mogoče pozimi čist malo bolj, niti mastna) ampak je vseeno opazna sprememba predvsem v mehkobi tongue.gif

5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#10 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 01 February 2007 - 03:35 PM

Tud jst morm sam pohvalt to kremo. Sm kupila tisto čist tamalo kremco 30 ml, da sem najprej vidla, če mi sploh paše. In mi smile.gif .Mau sm bla v dvomih, če mi bo vredu, glede na to da je dost mastna, jst mam pa t-predel mejhno masten in je super. Pravzaprav T-predel sploh več masten ni. Glede mozolčkov pa itak tko in tko ni panike, ker jih tud prej nism mela tko rečeno nič-tu pa tam kakšen in pred menstro včasih. Skratka, super je -koža je res ful lepa wub.gif

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#11 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 26 June 2007 - 07:22 PM

Uh, vidim da je krema do sedaj prejela same odlične ocene, od mene je pa žal ne bo. Kupila sem jo v "evforiji" ki je čas nazaj vladala na tem forumu okrog te kremce, tako da sem jo pač tudi jaz mogla poskusit biggrin.gif . Že na začetku sem imela dvome, da mi bo morda pretežka in premastna, in kasneje so se tej dvomi tudi uresničili. Naj pa takoj povem da imam sama mešano kožo, tistim s suho najbrž bolj ustreza.
No kakor že rečeno je meni ta krema obupno premastna, pretežka, ni mi všeč filing ki ga pusti na koži, meni se ne upije, oziroma se ja, ampak čez ne vem kolko cajta. Tudi kar se tiče razmazovanja je meni poden od podna saj se ne maže lepo na lahko in gladko, ampak ravno nasprotno. Ni tekoča ampak je taka čudno trda.
Vonj mi tudi ni nevem kako všeč, limonast or something like that, meni rahlo premočen in ne paše kremi. Pri embalaži bi se tudi lahko malenkost potrudili saj je dobesedno grda in niti ne ne vem kako trpežna, meni je pokrovček počil kar kmalu. Mene žal ni prepričala.

Ocena: 2
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#12 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 04 November 2007 - 06:01 PM

To kremo uporabljam že več kot 2 mesca.
Je zelo dobra krema. Se lepo razmaže, vendar se mi zelo počasi vpije. ermm.gif Nikoli nisem mela ne vem kako problematične kože, vendar zdaj nimam niti enega mozoljčka in če se kdaj kak pojavi ga itak krema takoj posuši. Koža je vsekakor še lepša odkar uporabljam to kremo. Ko se krema vpije, je koža zelo gladka in mehka, sploh na licih. Vendar še vedno imam na čelu in bradi malo zamašenih lojnic in tja in sem je kak ogrc. S to kremo bom še nadaljevala in upam da bo stanje še bolše. Ne pričakujem sicer čudežev, sam zdej si bom mogla še kaj drugega omislit. Cena je primerna in embalaža je tudi OK.

4/5
  • 0

#13 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 12 November 2007 - 04:36 PM

jaz sem nad to kremo prav pozitivno presenečena, kremca je ful fajn, suši mozoljčke, naredi ful lepo, gladko kožo (nimam problemov z vpijanjem), meni zelo všečno diši, ma fajn je, jo bom ziher ponucala in jo še kupila wink.gif

5/5
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#14 FlowerPower

FlowerPower

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 285 posts

Posted 08 March 2010 - 06:31 PM

^^Tudi meni je cosmerba povzroččila en kup novo nastalih mini mozoljčkov (je pa res, da je morda nisem uporabljala dovolj dolgo, da bi se koža 'ščistla' ampak sem raje kar po 3 dneh prenehala z uporabo ker je blo stanj porazno :/ ...)
  • 0

#15 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 17 October 2011 - 12:13 PM

jaz sem tudi kupila to kremo. namreč, pred poletjem sem končala z jemanjem KT, v začetku oktobra sem imela zagovor diplome in mislim da mi ni treba pisat, kakšna sem bila. že od nekdaj sem nagnjena k mozoljem in ogrcem, moja koža je mastna in občutljiva, skratka, bila je res kriza. kakšen teden nazaj sem jo kupla, ker sem imela res ogromno podkožnih mozoljev. in moram reči, da mi jih je v roku enega tedna vse posušila, zdej so samo še flekci, za katere upam, da bojo kmalu zginli. meni se tudi ne vpije blazno hitro, ampak to me sploh ne moti, z njo se namažem zjutraj in ko pridem iz službe. bila sem skeptična, koliko mi bo pomagala, glede na to, da imam bolj kot ne mastno kožo, ampak mi je. z uporabo bom definitivno nadaljevala in upam, da mi bo še naprej dobro služila smile.gif

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users