Jump to content


Photo

Razlika med Garnier Essential in Fresh


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#1 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2005 - 03:20 PM

na reklamnem letaku sem prebrala, da sta obe liniji namenjeni suhi/občutljivi ali normalni/mešani koži, s to razliko, da se v liniji essential dobi še odstranjevalec ličil, čistilno mleko in tonik, v liniji fresh pa samo kremo za obraz. zanima me, če ima katera s katerimkoli od teh izdelkov že izkušnje (kakšne), za podrobnejše informacije se pa v ponedeljek odpravim v kako drogerijo. hvala vnaprej! smile.gif
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 April 2005 - 04:56 PM

Iz linije Fresh poznam same dobre reči. tonika sta odlična (za suho in normalno kožo), kremi pa tudi.
Essentials pa ne poznam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2005 - 05:02 PM

hvala, sonchika! bom mal po štacunah pobrskala, ker na tistem letaku dejansko piše, da ma 'fresh' samo dve kremci. kake so pa kej cene?
  • 0

#4 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 16 April 2005 - 06:17 PM

Garnier Fresh meni ena najboljsih kremic.IPB ImageStane pa ne velik!
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 April 2005 - 06:29 PM

Pod jurja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 April 2005 - 08:55 PM

Jaz sem si jo danes kupila, samo očitno napačno. Je Garnier Fresh, samo je za suho in občutljivo kožo. Ali je to kaj narobe?
Samo pod tisoč je sigurno ne dobiš. Jaz sem gledala že v različnih trgovina pa se mi zdi, da je še najbolj poceni v Leclercu. Sonchika, kje si jo pa vidla tok pocen?
  • 0

#7 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 17 April 2005 - 07:17 AM

Mishka ce imas suho in obcutljivo kozo potem ni nic narobe,jaz si jo vedno v Leclercu kupujem.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 April 2005 - 07:22 AM

MIshka, sta dve kremi od Fresh. Ena je za suho, druga za normalno. Malo poglej in boš videla.
Glede cene pa... potem je pa malo lapsus. Ker TC je pod jurja, Fresh so pa tu nekje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2005 - 09:05 AM

QUOTE(sonchika)
MIshka, sta dve kremi od Fresh. Ena je za suho, druga za normalno. Malo poglej in boš videla.


sad.gif Sej, jaz sem pa ponesreči vzela tisto za suho kožo...
  • 0

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 April 2005 - 10:08 AM

hvala lepa za pomoč! bom šla šnofat po kakem muellwerju, da se prepričam še o toniku in čistilnem mleku, plus, da preverim sestavine.
  • 0

#11 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 April 2005 - 08:24 PM

Ravno včeraj sem dobila reklamno knjižico Garniera v eni drogeriji. Pa sem v knjižici zasledila, da ima Garnier Fresh samo kremi, eno za suho kožo, drugo pa za normalno/mastno kožo, ki sta dnevna vlažilca kože. O čistilnih prepratih Fresh pa ni nič napisano ermm.gif

Garnier Essentials pa ima tonik, mleko, čistilec očesnega make-upa, tonik in čistilno mleko za suho n občutljivo kožo in tri kreme: za suho kožo, normano/mešano in regenerativno.
  • 0

#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 April 2005 - 09:05 PM

QUOTE(Nadi)
Ravno včeraj sem dobila reklamno knjižico Garniera v eni drogeriji. Pa sem v knjižici zasledila, da ima Garnier Fresh samo kremi, eno za suho kožo, drugo pa za normalno/mastno kožo, ki sta dnevna vlažilca kože. O čistilnih prepratih Fresh pa ni nič napisano ermm.gif

Garnier Essentials pa ima tonik, mleko, čistilec očesnega make-upa, tonik in čistilno mleko za suho n občutljivo kožo in tri kreme: za suho kožo, normano/mešano in regenerativno.


glih to sm js sprašvala. grem jutr mal pošnofat v muellerja, da mi mal razložijo stvar ....
  • 0

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2005 - 04:55 PM

Špela

v drogerijah dobiš letak oz. brošurco z opisom vseh njihovh proizvodov in moram reč da mi je všeč. Mislim, da je tega premalo po trgovinah, sploh za cenejšo kozmetiko. Poročaj

LP N
  • 0

#14 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 April 2005 - 06:04 PM

še ni ratal it nikamor, ker sem zbolela .... sad.gif pa tut rabim ne nič urgentno, samo informacije je pa vseen fajn met ...
  • 0

#15 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2005 - 06:33 PM

Pocajti se..boš pol tok bol šopingirala laugh.gif

LP N
  • 0

#16 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 April 2005 - 08:54 PM

Nadi, verjetno si že zgoraj prebrala, da sem kupila napačno kremo pa me zanima, če jo lahko uporabljam ali naj raje kupim drugo?
  • 0

#17 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 April 2005 - 12:43 PM

danes mi je v muellerju rekla, da oni ne držijo garnier fresh (o tem sem se lahko prepričala na lastne oči, ni ga bilo na policah) in je rekla, da fresha ne pozna, da pa je mogoče, da je essential nasledil fresh. nič konkretnega nisem zvedla, torej. imajo pa celo kolekcijo garnier essential.
  • 0

#18 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 April 2005 - 03:33 PM

Fresh definitivno obstaja, samo oni ga ne držijo. rolleyes.gif
Če ti ni predaleč, ti jaz predlagam, da ga greš kupit v Leclerca. Boš po moje tudi največ prišparala.
Jaz sem si pa kupila od Essential odstranjevalec ličil pa sem kar zadovoljna z njim. Nažalost pa ga bo hitro zmanjkal...
  • 0

#19 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 April 2005 - 04:35 PM

[quote=mishka]Fresh definitivno obstaja, samo oni ga ne držijo. rolleyes.gif
Če ti ni predaleč, ti jaz predlagam, da ga greš kupit v Leclerca. Boš po moje tudi največ prišparala.
Jaz sem si pa kupila od Essential odstranjevalec ličil

hvala, mishka, sej zdej tok nujno itak nič ne rabim, sam mal me je prijelo ogledovanje. sm essential odstranjevalec tut neki gledala, sam men tele tekočince niso všeč, mam raj eno orng emulzijo. zdej mam 3v1 od vichyja pa mi je zlo fajn. smile.gif
  • 0

#20 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 April 2005 - 07:24 PM

[quote=Špela]zdej mam 3v1 od vichyja pa mi je zlo fajn. smile.gif [/color]

Ma sej se si ga jz tud hotla kupt, sam je mal dražji ane? Glede na to, da pa sem nujno neki rabila, sem poizkusila s tem...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users