Jump to content


Photo

Prodajalke


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#41 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 February 2006 - 11:21 AM

QUOTE(Jenna)
In pol te vpraša, če lahko kako pomaga, pa ji rečeš da ne in potem se prav užaljeno umakne in te zlobno sledi s pogledi. Najboljše je, če je ful gužva in se zate ne zmenijo, no.


mene že pustijo pri miru, tudi ta nove, ker je zadnjič ena, ki me že pozna, jih napela ta novi, ker mi je skos za hrbtom stala. biggrin.gif ko sva šla enkrat z bivšim fantom zanj kupovat kremo za obraz, mu je ena tut čisto vse razložila, on pa si jo je vmes drznil prekinit in je rekel: 'sej ni važn, kaj vse ma notri, men je važn, da mi pomaga.'. biggrin.gif zaradi imiđa sem ga malo grdo pogledala, zunaj sva se pa tak režala ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#42 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 11 February 2006 - 04:27 PM

Prijazne so tudi v Y - prfumeriji na Miklošičevi v Ljubljani in v Kompas shopu je en tip ful prijazen in se spozna na zadeve.
  • 0

#43 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2006 - 11:33 PM

Jst prodajalke po eni strani razumem, kr sama tut delam v dogeriji in znajo bi kakšne stranke tako strašansko zoprne in težke da ti res pokvarijo cel dan, včasih ceu teden, pol si pa razumljivo slabe volje!
Previden morš bit pa pri vsakemu, ker folk krade k zmešan in pol jih valde prodajalke slišjo od šefov, še posebi me študentke!

Drgač se pa vse trudmo bit čim manj vsiljive in prijazne pa pomagat vsakmu ki rabi pomoč, vsaj jst no! smile.gif
  • 0
Posted Image

#44 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 March 2006 - 07:37 AM

jaz do zdaj nisem imela pretirano slabih izkušenj. Je pa res, da če rečem, da bom sama pogledala, naj me pustijo pri miru. Ravno zaradi tega vzroka verjetno ne bom več stopila v Lush, kjer jim mora človek 10x reči, da ne bo nič kupil, pa še vedno težijo.

Ko sem bila tam nazadnje, je bil tam tudi en znan slovenski igralec, ki se je potem zadrl na prodajalko, ker mu je non stop težila. IPB Image
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#45 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2006 - 09:58 AM

Res je, da se ti prodajalke v Lushu obesijo za hrbet in ti želijo vsako stvar razlagat in preizkušat na teb... ampak se tudi umaknejo, če jim rečeš, da bi še malo sama pogledala. Jst niti nimam tolk slabih izkušenj.

Mi grejo pa prodajalke v Mullerju full na živce, ker ti ne znajo nič pametnega povedat pa takoj se vsajajo, če hočeš povohat kšn šampon.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#46 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 21 March 2006 - 04:52 PM

QUOTE(miss*sixty)

Mi grejo pa prodajalke v Mullerju full na živce, ker ti ne znajo nič pametnega povedat pa takoj se vsajajo, če hočeš povohat kšn šampon.


Ja, skoz ti gledajo pod prste..kot, da si največji kriminalec in, da si prišel sam krast mad.gif prou gnilo se počutim, če mi nekdo skoz sledi z očmi..nato pa še z nogami.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#47 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 21 March 2006 - 08:51 PM

Jaz recimo v tem Mullerju na Čopovi nimam problemov, se lahko prosto šetam, ne da bi mi kdo težil. Imam pa slabše izkušnje z Mullerjem v MB, vsaj ko je še bil na stari lokaciji. Če sem tja prišla neopedenana mi je vedno kakšna prodajalka sledila, da sem ji hotla že v roke naložit vse tisto kar bom kupila, pa naj nosi za mano kot kaka služkinja twisted.gif Pa daj no, tam naj raje priletne opicanjene gospe nadzirajo, take prej kaj ukradejo kot pa kaka mladina. Se grem stavit, da če bi bila 20 let starejša me en bi noben nadziral rolleyes.gif
Z drugimi drogerijami pa nimam kaj dosti izkušenj, Dm mi je ful kul, ker me povsod čist na miru pustijo, pa če se hočem se lahko 3 ure šetam not...tak da v DM rada grem.

Mam pa tudi dost slabe izkušnje s starejšimi prodajalkami, skoraj izključno z njimi, veliko jih je nergavih, osornih, nespoštljivih. Ne vem kaj si sploh mislijo, da pač ker smo mladi, pa nas ni treba spoštovat al kaj, pa tikanje me spravi ob živce, halo, a meni na čelu piše da sem 10 let stara in da me lahko tika evil.gif Kadar sem sitna, me še bolj ob živce spravi to, danes ne moreš po videzu presodit koliko je kdo star, tako da pač lepo vse vikaš, ker se spodobi, jaz tudi njej ne rečem ti, šment. Pa jaz ji nisem kriva, ker je slabe volje in naveličana, tak je pač life, tak poklic ima, naj bo srečna da sploh ima službo v današnjih težkih časih, sem prepričana, da bi veliko mladih punc z veseljem bilo na njenem mestu.
No, pa da ne bom samo po starejših, ja tudi kaka mlada se najde, naduvana do nebes, sploh v kaki bolj fancy trgovini, ko te premeri od nog do glave že na vhodu. rolleyes.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#48 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 March 2006 - 09:01 PM

Chandra .. iste izkušnje kot jaz imaš.

FInta je v tem, da se starim ljudem fuuul v rit štulijo pa to ne .. koa da jim bojo več prometa naredli al karkoli .. ampak je finta vrjetno, da mladi ljudje več prometa naredijo v svetu kozmetike. Kdaj bojo skapčali?
  • 0
Viens, reste ici!

#49 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 March 2006 - 01:05 AM

Tud to je res,da,če kšna bejba prodaja v kašni fensi štacuni recimo z oblekami,da misl da jih je clo ona skreirala biggrin.gif full se mi zdi,da so une k delajo recmo tko v takih boss,armani prou tko mal zapozirajo,ma bejbe so mal prizadete biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#50 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 March 2006 - 06:17 PM

Kakšno pa imate mnenje o promotorkah??
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 March 2006 - 06:35 PM

QUOTE(Verja)
Kakšno pa imate mnenje o promotorkah??


meni so v večini primerov preveč vsiljive (še huje kot kakšne prodajalke), ker se zna zgodit, da kar vpije za tabo, ko greš mimo tistega pulta, kjer ma zloženo. to se je meni dvakrat zgodilo. saj grem mimo in vidim, kaj ima zloženo tam; če me ne zanima, grem pač mimo, če me zanima, se ustavim, prešnofam in jo marljivo poslušam. ampak mi gre pa na jetra, da vpije tam za mano, da ona pa promovira 'superkulnajboljše izdelke od nevemkoga'. biggrin.gif in čist preveč špricajo in mažejo. enkrat sem jo dokaj osorno vprašala, če mi bo ona vrata odprla, ko sem mela čisto mastno roko, ker mi je neko olje za telo špricala gor v izdatnih količinah. biggrin.gif no, o vzorčkih, jasno, še nikoli, ko sem jaz kaj šnofala pri promotorkah, ni bilo ne duha ne sluha.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#52 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 March 2006 - 09:49 PM

QUOTE(Chandra)
Z drugimi drogerijami pa nimam kaj dosti izkušenj, Dm mi je ful kul, ker me povsod čist na miru pustijo, pa če se hočem se lahko 3 ure šetam not...tak da v DM rada grem.

enako... DM mi je zlo všeč
  • 0
Posted Image

#53 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 March 2006 - 10:50 PM

[quote=Tanjci][quote=Chandra]Z drugimi drogerijami pa nimam kaj dosti izkušenj, Dm mi je ful kul, ker me povsod čist na miru pustijo, pa če se hočem se lahko 3 ure šetam not...tak da v DM rada grem.[/quote]
enako... DM mi je zlo všeč

Ja to sem tudi jaz v dm-u opazla in mi je prav všeč.
  • 0

#54 tikka

tikka

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 23 March 2006 - 02:20 PM

V Mullerju na čopovi so prodajalke es kr neki..
..nč ne svetujejo pamtnga.. pa noben parfumčk nesmeš nit povohat
kk diši..pa so že takoj panične.. ermm.gif
  • 0
..the sky may fall and the stars may too,
but in the end i will still
*lowe you*

#55 tikka

tikka

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 23 March 2006 - 02:20 PM

V Mullerju na čopovi so prodajalke res kr neki..
..nč ne svetujejo pamtnga.. pa noben parfumčk nesmeš nit povohat
kk diši..pa so že takoj panične.. ermm.gif
  • 0
..the sky may fall and the stars may too,
but in the end i will still
*lowe you*

#56 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 March 2006 - 02:27 PM

Mene samo moti, ker moraš za une testerje fehtat na kolenih, pa še to ti jih ne dajo.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#57 tikka

tikka

    sramežljivec

  • Člani
  • 66 posts

Posted 23 March 2006 - 02:41 PM

ja maš prou..al pa kšn šampon..nit povohat ne smeš če ti lepo diši..
..ma kr neki..
  • 0
..the sky may fall and the stars may too,
but in the end i will still
*lowe you*

#58 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 April 2006 - 10:14 PM

joj jst sem imela pa eno res bedno izkušnjo v Clarusu v Celju (na Ljubljanski)... ne vem ene nadute punce so tam (sta tam)

sem prišla vprašat kolk pride pregled za leče, pa mi una že odpre knjigo in govori kdaj je frej datum. Pa ji lepo povem, da me najprej zanima sam kolk stane in prav una 8.200. Men se to zdi recimo mal velik in glede na to da že imam leče, pa sem hotla, da se sam mal prekontrolira, če bi rabila slučajno že kako drugo dioptrijo. Čist štekam da je tolk, če niti ne vedo okvirne dioptrije in je treba vse od začetka.
No pa povem, da mi je predrago itd., pa so me gledale glih čist tko češ "kaj pa pol tle dalaš če nimaš za kilo kruha"... mislim res mim, leče (ki sem jih takrat pol kupla)... ma tko no, tak ful hladen odnos mi res ni všeč

pol sem pa še 10 min čakala, da so usposobil računalnik, da sem plačala

Isti dan sem si pa šla kupit poročne čevlje in je bla ena prodajalka res taka fajn in komunikativna - čista kontra unima dvema zategnjenima kokama rolleyes.gif

  • 0
Posted Image

#59 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 08 April 2006 - 09:08 AM

v citiju je ena meni osebno tečna prodajalka. v nekem butiku dela. ko vidim da dela sploh ne grem v trgovino, ker mi mine. ona misli da dela dobro, ampak meni osebno grejo na živce tele prodajalke, ki tečnarijo 100 na uro. pomagam kaj, mamo to pa to, idi si probat, kak zgledajo, odgrne zaveso, pol valda reče super so čeprav ni pa take varjante.. ermm.gif nevrjetno kak te lahko ena prodajalka odbija in sploh zaradi nje ne greš v trgovino..
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users