Jump to content


Photo

Maturantski in absolventski izleti


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#41 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 24 November 2007 - 09:25 PM

Mi smo šli na Santorini, full smo plačali, imeli smo se pa super. Pili ga niti nismo ne vem kako veliko (če primerjam z absolventom, ko sem imela vsak dan 3 promile v krvi, v tistih 14 dneh sem naredila neumnosti za 2 leti naprej in nazaj - je za spovednico). oops.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#42 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 25 November 2007 - 12:52 AM

Mi gremo avgusta na Krf. Je pa tok doplačil, da kr glava peče! wacko.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#43 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10575 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 November 2007 - 10:58 AM

Mi smo šli pa za 10 dni na križarjenje po jadranskih otokih, vsak dan smo bili na drugem otoku (Hvar, Krčula Brač, Mljet, Split, Omiš, Makarska...), spali smo na ladjici in ni bilo prav preveč fajn, ker ni noben žural in tud pobegnit nisi imel kam, ker smo bli na kopnem samo čez dan za kopanje, potem smo prespali in zjutraj ob 7h odrinili proti naslednjem kraju. Pa še na frišno sem bila zaljubljena in mi je blo tistih 10 dni ful muka bit stran od njega haha. laugh.gif
  • 0

#44 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2007 - 03:53 PM

QUOTE(Brokoli @ 25. 11. 2007 - 2:52) View Post

Mi gremo avgusta na Krf. Je pa tok doplačil, da kr glava peče! wacko.gif


Mi tudi avgusta, enako na Krf. S katero agencijo pa greste?

  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#45 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 25 November 2007 - 05:23 PM

Mondial.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#46 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 November 2007 - 05:44 PM

To pa je ful fajn Brokoli. Na kero šolo pa hodiš ?
  • 0
Viens, reste ici!

#47 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 November 2007 - 06:50 PM

Meni je sošolkina sestra pravla, da so jih z Mondialom ful nategnili. Najprej so jih strpali v nek hotel, kao 3 zvezdice, bil pa je bolj bogi in zanikrn kot če bi imel 0,3715 zvezdice. Prvo so jim rekli, da jim bodo brisače menjali na vsake 2 dni (pol so že po prvem tuširanju s taistimi brisačami brisali mokra tla), nakar so jih rekli, da brisače menjajo enkrat tedensko. Juhej! Pipe so bile zarjavele, komaj si jih odpiral, školjke čisto posrane. Aja, pa v sobi so imeli neke ščurke. Kar se teh doplačil tiče - milijarda jih je, dejanske vrednosti pa skorajda ni. Kao vstopi v neke diskače zastonj, pa take, ampak sploh ni res. Bwoo. Aja, in imajo neko 'akcijo' pač da animatorji izberejo nevemkolko dijakov, da gredo potem oni naslednje leto na maturanca kot animatorji - izberejo pa samo kurbice, ki se nalivajo in pustijo drugim, da jih šlatajo. Mondialovi animatorji nasploh pa so obupni, cel čas so jih silili k pitju in kojekakvim pizdarijam. huh.gif All in all, not good.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#48 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 25 November 2007 - 06:56 PM

Daj nehaj, mi gremo z Mondialom. biggrin.gif Samo naši so vsi šli v Španijo zM ondialom in so bili ful zadovoljni.
  • 0

#49 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 November 2007 - 07:51 PM

Sej jst pravim kako je stanje za na Krf it. tongue.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#50 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 26 November 2007 - 01:27 AM

Jst sem bla prejšnjega maja na Krfu. In je kr dost nekih doplačil ki sploh niso vredna svoje cene. Mi smo imel v ponudbi neki večer v neki lokalno gostilnici kjer se je malo plesalo na obupno slovensko muziko (doplačilo je blo seveda predrago, boljši žur lah nardite sami, al pa greste v nek drug lokal), pa celodnevni žur na neki plaži (ki je sicer ful lepa, ampak je voda maja še kr mrzla in se nihče ni kopal) z nekaj slovenskimi izvajalci (Atomik Harmonik - bruh.gif, še neki, pa Dan D), hrana in pijača dragi. Žuri so pa skoz v nekih lokalnih kafičih ki jih rezervira ta agencija in se noter nabašejo sami Slovenci, plus glasba je slo-govedina. Večinoma pred sredino junija skoraj nič ni odprto, ker se šele takrat začne sezona, pa ni neke izbire.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#51 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 November 2007 - 12:26 PM

Punce, pišete, da ste full plačali in da je polno nekih doplačil. Koliko pa je bila točna cena, ki ste jo dali za maturanca? Me zanima, ker mi smo tud dosti plačali, ampak se je splačalo.
  • 0

#52 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 27 November 2007 - 06:02 PM

Jst sploh ne vem točn. Cena je bla malo pod 400€ samo potem pa kupiš še (po želji) zapestnico (vsebuje neke ugodnosti pa proste vstope v diskoteke in nanese use skupi (približno, ker ne vem točno, bi mogla na račun pogledat pa ga nimam pri roki) 450€. Pol pa še za sabo keš wacko.gif . Gremo pa ladja-ladja.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#53 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26307 posts

Posted 27 November 2007 - 06:09 PM

pr nas je bla lani cena 89tisoč, bivših tolarjev. pa to brez doplačil kakršnihkoli, brez zapestnic, če si hotu si šel v disko dal 5 evrov, dobu kartonček s katerim si lahko potem kupu pijače za 5 evrov. v ceumu tednu nism porabla 50 evrov,sej nimaš za kaj... hrano smo dobil u hotelu, pri zajtrku sem si vzela še kaj malega za čez dan, poleg tega sm čez dan jedla sadje in veliko pila, zapravila pa za vodo in sadje skoraj nič.
  • 0

#54 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 November 2007 - 07:35 PM

Mi smo plačali vse skupaj z letališkimi taksami bivših 140.000 sit. Letalo v obe smeri, hotel 2*+, zajtrk v hotelu, večerja v hotelu z več zvezdicami (mislim, da je imel 4) in izlet po otoku. Tam pa sem porabila še enih 150-200€ (ne spomnim točno) , nisem nekaj šparala - koktejli, ležalniki na plaži, spominki, kosilo, ipd. in v to je bil vštet še en celodnevni izlet, ki smo ga plačali na licu mesta.

Malo pretirana cena za hotel 2*+, ampak je vse štimalo in smo se imeli super, tako da se je splačalo. Saj navsezadnje na maturantski izlet se gre samo enkrat. smile.gif
  • 0

#55 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 December 2007 - 09:18 PM

ohmy.gif Naši so imeli starih 60 kosov, kake tri, štiri kose več mogoče.
Se je šlo pa v Dubrovnik pa Сарајево, vse z avtobusom, tam so bli v nekem hotelčku, ful so imeli ogledov, zvečer so bli pa na sporedu lokalni diskači z lokalnimi jebaći.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#56 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 October 2008 - 05:49 PM

OMG, toliko kregarije pa še ne .. v razredu so se skoraj pobili med sabo okoli maturantskega. Mondial, Jupter, Ios, Krf, kam, kam, s kom, ne to je boljše, z Mondialom grejo vsi, Jupiter je zakon, omg no. wacko.gif
In dejnasko situacija od takrat dalje ni več enaka, ozračje je cel čas precej napeto, lol. Kire budale. blink.gif

Na koncu smo se zmenili, da gremo na Krf z Jupitrom, začetek julija. Ana, Nincha, kdorkoli iz 3. letnika, kam greste?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#57 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 17 October 2008 - 05:52 PM

MI gremo z Jupitrom na Krf, ampak gremo konec avgusta.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#58 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 17 October 2008 - 06:51 PM

z mondialom pejte v španijo, vam pravim no. biggrin.gif
  • 0

#59 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 17 October 2008 - 06:58 PM

^Agreed. Zakon je blo smile.gif .
  • 0

#60 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 18 October 2008 - 01:31 PM

Mi gremo z Mondialom na Krf, zadnji termin. Se pa tut neki kregamo glede spremstva Slo avtobusa ker se večini za to zdi bedarija pa dodatnih 20€ za brezveze, men se pa ne zdi ker če mi bo en na ladji sp*zdu prtlago bo to pršl mal več k 20€ če mi zgiinejo VSE cunje VSA kozmetika vse vse vse kar se pač sabo nese. Ah nevem. Fora je baje v tem da je na Iosu dost manj folka, ampak Krf kao sploh ni tipičen grški. Ma pomoje nakonc kjerkoli bomo/boste bo hudo cool.gif
  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users