Jump to content


Photo

Maskara - CHANEL Extracils


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 01:20 AM

.

Ta maskara je pa moja dolgoletna ljubezen. Lep čas je ni izpodrinila nobena druga (to je sedaj uspelo storiti MUF - AIO maskari, čeprav silna nostalgija ostaja, a jo uspem kontrolirati predvsem zaradi kroničnega pomanjkanja financ zadnje čase, hehehe), redno sem jo kupovala. V vseh pogledih je zame fantastična. Namenjana je podaljšanju trepalnic in pri tej nalogi se odlično odreže, saj jih impresivno podaljša, a nič ne zlepi. Meni tudi doda nekaj volumna in jih priviha. Obstojna je zelo, se elegantno nanaša. Črn odtenek je res globoka črna barva. Vsebina v pakungi se ne suši hitro, zato traja dolgo. Embalaža je tipična za Chanel, lepa, prefinjena in minimalistična. Cena tudi Chanelovska, okoli 5k.


IPB Image


Ocena: 5



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 January 2008 - 11:21 AM

Po dolgem času sem tudi sama klonila in si omislila maskaro iz višjega cenovnega razreda. Glede na ocena na KMMju je naneslo, da sem si omislila to.
Maskara se zelo lepo razmazuje, je nekako "gladka", ne grudi se. Če jo nanesem več slojev, nič ne zlepi. S te plati je odlična. Edini problem je v tem, da jaz ne vidim nobenega podaljašanja in privihanja. Morda sem se navadila na Loreal Voluminous 5x, ki bistveno bolj poudari trepalnice in mi je ta očitno premalo. Kupila je ne bom več ravno zaradi tega.
Cena je 22€, embalaža je pa Chanelovska - zdi se mi primerna za kakšne starejše gospe. Ne zdi se mi dovolj razgibana. Pa saj embalaža je zadnja stvar pri maskarah.

Zaradi slabšega učinka in cene ji dam 3.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users