Jump to content


Photo

WISHLIST


  • Please log in to reply
1215 replies to this topic

Poll: Najraje nakupujem: (147 member(s) have cast votes)

  1. negovalno kozmetiko (65 votes [44.22%])

    Percentage of vote: 44.22%

  2. dekorativno kozmetiko (82 votes [55.78%])

    Percentage of vote: 55.78%

Vote Guests cannot vote

#41 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2005 - 12:01 PM

QUOTE(DiLeMa)
Bellini ne si nabavit Volume Shocking ker je tisti glavniček shit in čisto zlepi trepalnice, da zgleda tak kot tri debele pajkove noge in delujejo trepalnice še bolj redke. biggrin.gif Iz tega vidika je potem dost boljša Double Extension.


Hvala za opozorilo (pa bi skoraj šli 3k po gobe biggrin.gif )

QUOTE(Tanjci)
ej tud v Interšopih jih imajo... ful pocen (jst sem kupla v unem na Bežigrajskem dvoru, bliz Kina Bažigrad - če še obstaja... v glavnem pod Petrolovo stavbo)


Hmm kaj so to Interšopi?! In obstajajo v MB-ju, ker LJ je malo predaleč wink.gif
  • 0

#42 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 December 2005 - 12:10 PM

QUOTE(bellini)
Hmm kaj so to Interšopi?! In obstajajo v MB-ju, ker LJ je malo predaleč wink.gif

Interšop je tak kjer prodajajo razne orientalske stvari... ne znam drugač povedat
  • 0
Posted Image

#43 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2005 - 12:19 PM

[quote=Tanjci][quote=bellini]Hmm kaj so to Interšopi?! In obstajajo v MB-ju, ker LJ je malo predaleč wink.gif[/quote]
Interšop je tak kjer prodajajo razne orientalske stvari... ne znam drugač povedat

Hvala, bom se malo sprehodla po Mb pa bomo vidli, kaj bom našla wink.gif
  • 0

#44 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 09 December 2005 - 12:24 PM

js se pa odpravljam v mesto z zeljo izkoristit bon za limoni. pa sploh ne vem kaj bom kupila ker res nic takega ne rabim, samo je pa treba mal it pokukat ;)
  • 0

#45 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 09 December 2005 - 06:52 PM

Moj wishlist:
mochino - i love love
Aqualina bela čokolada - gel za tuširanje in mleko za telo
Make up factory - all in one mascara (ste mogle tolko napredat o njej, ha? evil.gif )
Isadora - nek hudi gloss, ki ne vem kak se mu reče
Tigi - Superstar
pa od welle karotin olje za uničene lase, čez pa power mask

nujno še morem kupit neko dobro temno rjavo barvico za obrobo oči in pa kak dober blusher, da ne bom tak bleda zgledala (kaki predlogi?)
  • 0

#46 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 December 2005 - 08:34 PM

Blush Bourjois - stanejo 1700 in so fantastični.
Barvica Manhattan - meni najljubša - dovolj mehka in odlična.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#47 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 December 2005 - 08:37 PM

QUOTE(Blondi)
nujno še morem kupit neko dobro temno rjavo barvico za obrobo oči in pa kak dober blusher, da ne bom tak bleda zgledala (kaki predlogi?)

od Oriflama kolekija Giordiani Gold ima ful dobrga... al bolj rozast (tega imam jst) je za bolj sevtlo polt, ali pa rjavkastga za une z mal temnejšo poltjo...

so punce na forumu tud že pohvalile... jst sem še čopic tadebel kupila... je treba nujno, drugač boš grdo gor nanesla pa ne bo dobr

  • 0
Posted Image

#48 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 09 December 2005 - 11:53 PM

kok so pa v trgovini limoni v centru neprijazne prodajalke...bljak, ne grem vec tja. tko da mi katera pove kje v lj v limoniju so prijazne prodajalke?
  • 0

#49 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2005 - 10:20 AM

QUOTE(rozica)
kok so pa v trgovini limoni v centru neprijazne prodajalke...bljak, ne grem vec tja. tko da mi katera pove kje v lj v limoniju so prijazne prodajalke?


res? jst sm bla pa zadnjič pa so ble zelo prijazne... sm tudi iskala en puder od pupe in mi je lepo prijazno razkazala...

je pa res, da je full odvisno kako se oblečem. ko sm full uštimana, tko s plaščkom in škornji so čist slinaste.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#50 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 10 December 2005 - 10:25 AM

QUOTE(Princeska)
je pa res, da je full odvisno kako se oblečem. ko sm full uštimana, tko s plaščkom in škornji so čist slinaste.

pogosta praksa v marsikateri štacuni rolleyes.gif jst se zato za v šoping dostkrat rajš kr kul oblečem,... je pa smotan kadar si tko bolj praktično oblečen (kadar sem šla iz CE v LJ z vlakom, pa sem vedla do bom kilometre prehodila) rolleyes.gif rolleyes.gif ermm.gif
  • 0
Posted Image

#51 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2005 - 10:28 AM

ja, tud jst to opažam, da te folk čist drugače obravnava.

sm mogla pa enkrat samo skočit po eno senčko direkt iz šole, zunaj je bil sneg in sem mela ta čupave skibucke pa eno bundico, torej nism bla v čevelčkih in plaščku. in so se čist drugač obnašale rolleyes.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#52 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 December 2005 - 10:25 PM

.

Hm. Čeprav imam vsega čisto preveč (od negovalne, do dekorativne, parfumov), je moj wish list sledeč (sem ziher, da bom ful pozabla stvari):

- L'Occitane: Olive Paste for Hair
- L'Occtane: Almond Milk Concentrate
- Clinique: Simply Body Butter
- Guerlain: Les Meteorites Powder
- Burberry: Baby Touch
- Jean Paul Gaultier: Gaultier2

edit: dodajam še parfuma Escada - Escada Collection in Calvin Klein - Euphoria.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2005 - 10:28 PM

Jenna a si pošnofala Euphorio? biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#54 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 December 2005 - 10:35 PM

.

Ne, ampak ga ima (danes zvedla) moja kolegica (jaz sem ga včeraj mela namen it šnofat, pa sem si premislila) in je rekla, da je parfum kot nalašč zame (pozna moj nos) in sem skoraj ziher, da me bo obsedel in je kar pristal na wish listi. biggrin.gif:D:D



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#55 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2005 - 10:42 PM

Hehe, potem bova pa isto dišali. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#56 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 December 2005 - 10:44 PM

Jaz dodajam na wishlisto:

- Clinique Pore Minimizer ... čeprav sploh nimam opaznih por, ampak baje je super za globinsko čiščenje obraza ... biggrin.gif

- Clinique Mild Clarifying Lotion
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#57 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 January 2006 - 04:44 PM

Ok, jaz imam novi wishlist (kakšno presenečenje biggrin.gif ).

- Oriflame Giordani Gold Bronzing Pearls v odtenku Natural Radiance
- Oriflame Cupid Lip Duo kocka z dvema glossoma (podobno ima Dior) v odtenku Tease
- Avon Glazewear Extreme Gloss v odtenkih Pale Pink Shine in Sand Shine
- Avon 2v1 Eyeliner And Shadow Pencil v odtenku Onyx
- Revlon Super Lustrous gloss v odtenku Toast To Shine
- Dior Addict Ultra Gloss v odtenku Beige A Succomber
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#58 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 11 January 2006 - 01:07 PM

QUOTE(Blondi)

nujno še morem kupit neko dobro temno rjavo barvico za obrobo oči in pa kak dober blusher, da ne bom tak bleda zgledala (kaki predlogi?)


Full dobri eye linerji so (vsaj meni) od Oriflame-a, tudi temno rjav. Ni vodoodporen, ampak se sploh ne razpaca, pa zelo je obstojen. Meni so zakon, mam že vse odtenke, pa drugih sploh ne mislim več kupovat, ker ni potrebe.
  • 0

#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 June 2006 - 12:03 PM

.
L'Occitane - Almond Supple Skin Oil
L'Occitane - Honey Foaming Jelly
(to dvoje kupim v ponedeljek)

Lush - ene dve kugle za kopel
Essie - ene dva nora odtenka lakov





.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 June 2006 - 01:09 PM

Jaz bi imela pa Tigi Dream Drops pa kakšen ušmekjen gloss od Diorja tko mal za dušo ... pa Chanel Extracils maskaro, pa zmanjkal mi je Chopard Cashmir parfuma ... pa mela bi še kak lep Lancome dvojček (ali četvorček biggrin.gif ) senčk ... dream on, Nastja. rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users