Jump to content


Photo

suha koža


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 ina119

ina119

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 09 March 2011 - 09:02 PM

Lepo prosim za pomoč...

Stara sem 30 let, pri očeh so že vidne drobne gubice evil.gif
Uporabljam dnevno kremo Clinique superdefense, ki mi odgovarja. Ne vem pa, kaj bi bilo primerno za ponoči. Vse kreme, ki sem jih poskusila, so mi premalo. Sploh zdaj, ko je zima. Nazadnje sem imela Alverde avokado, ki je bila sicer dovolj mastna, vendar sem jo zaradi spremenjene sestave prenehala uporabljati, pa še dobi se je ne.

Cenovna meja je tam nekje pri 50 EUR. Kaj priporočate?

Hvala!!!

Ina
  • 0

#2 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 09 March 2011 - 09:21 PM

Jaz imam Balein Urea serum, in je super, zelo pomaga. To je iz nižjega cenovnega razreda.

Drugače pa še malo po forumu poglej v temah, se najde obilo uporabnih informacij. wink.gif



IPB Image
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 March 2011 - 01:16 PM

Ja, kakšna krema z ureo je super rešitev. Sama velikokrat uporabim kar kakšno Alverde olje, vendar se mi zdi, da ne prodre dovolj globoko in je koža zgoraj mastna, spodaj pa izsušena.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users