Jump to content


Photo

Ličenje za birmo


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 01:44 PM

Jaz se opravičujem, če taka tema že obstaja. Nisem vedela kam bi dala to vprašanje, zato sem odprla novo.

Čez 10 dni imam birmo. Oblečeno bom imela belo obleko, rdeč bolero, rdeče balarinke in bel obroč v lase. Ker nimam izkušenj z ličenjem za take stvari me zanima kaj mi priporočate. Katere barve bi pasale k mojim očem (rjavim) in k oblačilom, ter katere proizvode mi priporočate ? Nočem premočnega make-upa pa tudi ne preveč nežnega smile.gif Nekaj vmes tongue.gif . Najraje bi se namazala sama, ker se mi zdi, da se znam sama najboljše oops.gif .

Hvala kiss.gif
  • 0

#2 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 02:05 PM

maskara, mogoce malo crnega el pa rdec glos thumbup.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#3 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 02:10 PM

A senčke pa nobene ? Kake bele or something ?
  • 0

#4 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 02:16 PM

ne ne, boh ne dej, mogoc edino kak hl pod obrv pa sencko v barvi koze

zgleduj se po tem [attachmentid=1756]

Attached Files


  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#5 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 02:20 PM

hl pod obrv ? oops.gif

Piko*biko bom, hvala biggrin.gif Katere izdelke mi priporočaš ? Na ustnice pa - rdeč gloss ali rdečo šminko, preko pa prozoren gloss ?
  • 0

#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 02:30 PM

hl je highlighter oz iluminator oz osvetljevalec biggrin.gif men je super od essence, poceni je pa se ma se ga za ful dolgo, js ga uporabljam vsakdan, brez njega nevem kako bi biggrin.gif izdelke uporabi kar te ko jih mas, ce pa kej nimas pa povej pa ti bom povedla kaj kupit. lahko uporabis sminko, ker je bolj obstojna kokr glos, al pa samo glos, sam bos mogla skos popravljat, mislim, odvisno od kvalitete. kere izdelke si pa ti mislla uporabit?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 01 May 2007 - 02:30 PM

Tia, čim bolj nevpadljivo. Za ustnice bolje, da uporabiš rdečkast glos, mislim da ma Nivea lepe odtenke. Pa spodaj si dej še od Labello jagodno šminko. Da bo izpadlo naravno. Bog ne daj kakšne kričeče rdeče šminke:)
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#8 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 02:37 PM

ja ja, sminka res ne sme bit prevec kriceca, ker bos pol ko ena kurba. manhattan ma ful lep glosek v rdeci barvi [attachmentid=1757] pa se pocen je, okol jurja

Attached Files

  • Attached File  man.JPG   36.81KB   174 downloads

  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#9 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 02:44 PM

Sama imam isti gloss (samo v roza barvi) in je res full dober pa še dolgo mi zdži.

nimam highlightera - a mi lahko prosim poveš kako to izgleda in kako se to uporablja ? (Ker meni se ne sanja oops.gif )
pa črnega EL tut nimam. Kateri je dober ? Da bi lahko čim lažje naredila čimbolj ravno & tanko črto ? Gloss si bom tak kupila ta rdeč od Manhattana, maskaro imam, puder in korektor tudi, pa rdečilo za lička tut. Drugega pa ne rabim ne ? smile.gif
  • 0

#10 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 02:59 PM

hl se dobi v razlicnih oblikah, js mem tega v kamnu, je pa kao za all over, ceprav ga js uporabljam samo za pod obrv, ker je prevec blescicast za kam drugam. je zadnji na tej strani http://www.essence-c...007/powder.html
uporabljam ga kot sencko, sej to znas ane, z copicem oz gobico mal pomazes po hl, pol se pa namazes, obrv ves kje je biggrin.gif na el se ne spoznam tolko, punce hvalijo avonovega, js sm cist zadovoljna s tem crnim od essence, je pa res da mors met mirno roko. ce se nisi navajena na el, ti priporocam da si kupis flomaster, ker je lazje, pa se manj packanja je. manhattan ma enga, essence tudi, pa revlon. neke blazne razlike v kvaliteti pa ni, pejt pogledat pa se odloc glede na intenzivnost, druzga ti nimam rect biggrin.gif
aja, ce nimas rdecga rdecila, ga pol sploh ne uporabit, ker se rdecilo kombinira na sminko, pa bo mal cudno zgledal ce bos mela roza al pa oranzna licka. lahko mal no, ampak da bo zgledal naravno, pa cez se mal hl, da se svet
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#11 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 03:31 PM

Ok hvala za pojasnilo za hl biggrin.gif Zdaj pa razumem smile.gif

Rdečilo imam neko roza. To bi šlo ? smile.gif
  • 0

#12 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 May 2007 - 03:47 PM

ja, ampak res sam parkrat potegn cez, da bo zgledal k da si naravn zardela
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#13 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 01 May 2007 - 03:56 PM

Ok. Hvala za pomoč kiss.gif Po birmi pridejo slike wink.gif
  • 0

#14 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2007 - 10:15 AM

Highlighter je tisti od Essence ful fajn. Samo en čopič rabiš in koža bo sijala od leska smile.gif

Na slikce pa itak čakamo ;)
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#15 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 May 2007 - 01:19 PM

Tia če si začetnica kar se eyelinerjev tiče, ti jaz skoraj bolj priporočam svinčnik. Meni je naprimer ful dober Artdeco soft eyeliner waterproof, pa tudi obstojen je. Ful je mehek, nanaša se izredno lepo, in lahko narediš tudi lepo tanko precizno črto z njim. No, sama se odloči smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#16 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 02 May 2007 - 04:31 PM

Jaz imam eno barvico doma, samo z tisto gre bolj težko. Ne morem v enem potegu narisat ravne črte. Z EL mi pa to gre. smile.gif Tako, da mislim, da se bom kar z EL namazala. smile.gif


  • 0

#17 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 May 2007 - 05:29 PM

Aha ok pardon, sem mislila da nimaš EL-ja. Ja tudi meni je doslej z vsemi barvicami šlo težko narisat črto na zgornji veki, ampak tale zdej je pa čudež biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#18 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 02 May 2007 - 06:10 PM

Pa svetujem ti, da ta celoten make-up pred birmo enkrat doma sprobaš. Da ne boš potem 1 uro pred tem paničarla, ker bo čudno izpadlo smile.gif
  • 0

#19 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 02 May 2007 - 06:26 PM

Ja sej sama sem že tudi pomislila na to. Se bom zdaj ob prvi priložnosti (ko bo čas rolleyes.gif ) tako namazal, pa prilepim slike, da mi poveste kaj še moram popravit. smile.gif
  • 0

#20 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 02 May 2007 - 06:31 PM

velja! tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users