Jump to content


Photo

l'oreal volume shocking double mascara


  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#61 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 07 February 2006 - 05:23 PM

Punce, če vam maskara lepi trepalnice pomeni, da je preveč mokra. Jaz sem jo malo posušila, sedaj je pa fenomenalna. Nič ne lepi.

Naredite pa tako: ene 3-4x po 3 ure jo pustite odprto, glavniček naj bo na zraku. Meni je zelo pomagalo.
  • 0

#62 Palčka

Palčka

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 07 February 2006 - 05:27 PM

no sej lih to sm hotela dopisat, da je čist preveč mokra... zdej sm ji mal s palčko za ušesa popivnala in je blo že mal bolš, sam še vedno ne razpre trepalnica ampak jih zlima sad.gif
a ma kjera nasvet, akko se je treba mazat... sam karkol jst delam, je vedno isto... mah: puščam maskaro odprto, dokler se ne poboljša smile.gif
Hvala Irena
  • 0

#63 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 07 February 2006 - 05:33 PM

Upam, da bo vredu po sušenju. Vmes pa jo sprobaj na trepalnicah kakšna je, da je ne posušiš preveč. Jaz sem jo ene 4x po 4 ure sušila. In je sedaj vredu. Pa to vsak dan po 4 h. Vmes naj bo lepo zaprta.
  • 0

#64 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 07 February 2006 - 06:27 PM

meni ta maskara volume shocking sploh ni všeč. moji kolegici so začele trepalnice izpadat ko jo je uporabljala. sad.gif
  • 0

#65 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 February 2006 - 11:27 PM

QUOTE(malička)
meni ta maskara volume shocking sploh ni všeč. moji kolegici so začele trepalnice izpadat ko jo je uporabljala. sad.gif

IPB Image pa ziher od tega?
  • 0
Posted Image

#66 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 08 February 2006 - 09:57 AM

Po moje ne. Ziher je kaj drugega. Sicer pa trepalnice odpadajo, ker se obnavljajo.
Imam kakšne druge zdravstvene težave? Lahko tudi odstranjevalec MU ni vredu. Nikoli ne veš.
  • 0

#67 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 08 February 2006 - 11:10 AM

Jaz sem jo v trgovini probala in so se mi oke skup zlepile.Skusala sem jo scistit z robckom in slino pa ni slo..ne vprasujte me kaksna sem domov hodla.. laugh.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#68 malička

malička

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 278 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 08 February 2006 - 03:46 PM

mogoče ni kriva glih maskara. samo ona je rekla da je verjetno od tega ker si jih je s tistim glavničkom gor vlekla. mogoče pa je krivo tudi kaj drugega...
  • 0

#69 nevarna

nevarna

    sramežljivec

  • Člani
  • 88 posts
  • Location:lublana
  • Interests:moda in vse kar je z njo povezano

Posted 21 February 2006 - 07:36 PM

moja sošolka ma to maskaro pa ma tko ravne trepalnce, niti mal zavihane, pa še čist skp zlimane, tko da je to brezvezna maskara. una u reklami ma itak umetne trepalnice. :!:
  • 0

#70 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 22 February 2006 - 10:48 AM

Sprijete ima zato, ker je maskara mokra, malo višje si preberi sem pisala o sušenju maskara. Meni je od sušenja sedaj super.
  • 0

#71 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3123 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 22 February 2006 - 09:27 PM

to mascaro uporablja moja sošolka pa ma ful lepe trepalnce res noro dolge pa tko lepo zavihane...
  • 0

#72 Mony

Mony

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:sLOVEnia
  • Interests:Računalništvo+moda

Posted 01 March 2006 - 09:06 PM

mam to in je full dobr
  • 0
user posted imageuser posted imageuser posted image

#73 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 01 March 2006 - 09:42 PM

QUOTE(Palčka)
hej... sm brala, kar ste napisale o tej novi maskari... jst jo mam tut, pa sm čist nesrečna z njo... relativno draga je bla, pa sploh mi ne u redu; al se ne znam namazat z njo al ne vem kaj je, tko mi zlima trepalnice, da mam pol sam 4 špice, k mi iz vek štrlijo :'( groza... pa mi je nočjo zamenjat tam, kjer sm jo kupla... no ja... moja izkušnja pač


isto pr men. sm samo gledala kako mi je zlepla trepalnice v čopke blink.gif .al je pa ne znam upoablat oops.gif .mislim da bolj prvo.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#74 smarties

smarties

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:primorska

Posted 06 March 2006 - 10:53 AM

QUOTE(_Mayckica_)
to mascaro uporablja moja sošolka pa ma ful lepe trepalnce res noro dolge pa tko lepo zavihane...

jst sm tudi zadovolna mi naredi tako lepe in dolge jst mam zlo svetle pa kratke trešalnice
  • 0

#75 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2006 - 06:34 PM

meni ta maskara sploh ni všeč, probala sm jih že dost, sam ta je res najslabša do zdej!
  • 0
Posted Image

#76 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 17 June 2006 - 10:00 PM

jst sm pa opazila da me po par urah, ko mam to maskaro gor, trepalnice začno bolet (na otip še posebej)....a ve katera zakaj???
kajti to se mi še nikoli ni zgodilo rolleyes.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users