Jump to content


Photo

vprašanje


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2007 - 09:42 AM

Nism vedla pod kaj nej pišem ,pa sem odprla novo temo. Ne bit preveč hudi:)

Zadeva je taka, js mam 14.6.07 izpit iz računalniškega praktikuma in morm znat osnove zlo dobr (Word in Excel), na žalost pa nimam kej dost pojma o tem. vglavnem me zanima če je kdo tuki prpravljen mi pomagat oz me mal inštruirat. Samo enkrat, da mi pokaže kje se kej nardi in da si js to zapišm. Hvala za odgovor.
  • 0

#2 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2007 - 10:04 AM

Kaj pa, če si kupiš tak učbenik/delovni zvezek word, excel (mi smo to imeli v gim) in delaš vaje? Pomoje se naučiš zadosti preko unega.
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#3 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2007 - 10:24 AM

Sej ga mam, sam je ful obsežen in se mi zdi, da se bom hitrej naučila tisto, kar rabm, če mi nekdo, k to ful obvlada pokaže. V učbeniku je pa res vse na dolgo in široko razloženo in še cel kup stvari, ki jih trenutno ne rabm. Men se pa gre, da ta izpit sam res nardim, v podrobnosti se pa lahko pol sama doma spuščam in učim.

Itak maš na izpitu lahko en list zravn in napisam gor, kje je kej. To je en lažjih izpitov pr ns, sam men so glih taki izpiti najblj bedni.
  • 0

#4 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 May 2007 - 07:55 PM

Kaj pa moraš znat sploh "zlo dobr"?
  • 0

#5 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2007 - 07:59 PM

am zant morm pa take stvari kot so oblikovanje glave, noge, kazala, prelom strani, označevanje grafov, tabel, vstavljanje slik in oblivanje slik, ... pa sej neki znam sam bi rabla enga da mi to vse pokaže, sej sem drgač že z eno zmenjena, sam mi je mal bed,ker ma zdele ful izpitov, pa še drugi razlogi so zravn. V excelu pa morm znat tiste formule za računanje.
  • 0

#6 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 28 May 2007 - 08:02 PM

Pha ... saj to je vse načeloma izi, s tem da se lahko pri praktično vsaki od naštetih zadev zmišljuješ v nedogled in dejansko zakompliciraš vse skupaj biggrin.gif
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 May 2007 - 08:08 PM

Uporabi Help. Uporabna reč.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2007 - 08:09 PM

ubistvu morš po navodilih preuredit eno besedilo in pa popravt stvari v excelu. Nč ne smeš po svoje delat, pol morš pa to poslat prek maila. Sej pravm, da je to en lažjih izpitov na našem faksu, sam men je odvratno, ker si s časom omejen in morš ful hitr vse delat.

  • 0

#9 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 29 May 2007 - 09:17 AM

Pa maš kake izpitne primere tega heca? Naredi par primerov, saj je vsega skupaj par ikon in malo navajenosti biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users